گردهمایی دوستان علی سلیمانی به یاد وی *سرخط نیوز


دوستان و نزدیکان علی سلیمانی در اولین سالگرد درگذشت این بازیگر یادی کردند و برنامه ای برای او تدارک دیدند.

این برنامه شنبه 1 اسفند با سخنرانی سید جواد هاشمی در فرهنگسرای بهمن برگزار می شود و شامل بخش های مختلفی است.

سهیلا جوادی، همسر علی سلیمانی می گوید: در این برنامه دوستان و سینماگرانی که نظرات علی را دارند درباره او صحبت می کنند. علاوه بر این خاطرات، یک فیلم سه نفره با سه کارگردان نیز وجود دارد، WE WILL HAVE; آقایان قاسم جعفری، حسین کیانی و حسن فتحی که تجربه حضور علی را داشتند از ایشان می گویند و اجرای این جدول بر عهده ایشان است.

به گفته وی اجرای قسمت هایی از این برنامه بر اساس ایده های علی سلیمانی، پخش قسمت هایی از فیلم مستند ساخته شده از این بازیگر، حضور یکی از مهمانان برنامه «روزگار نو»، اجرای موسیقی و موسیقی از دیگر بخش های این برنامه است

این برنامه همزمان با اولین سالگرد درگذشت علی سلیمانی از 18 تا 20 مردادماه در تالار شهید آوینی فرخوانسرای بهمن برگزار می شود.

علی سلیمانی بازیگر صحنه، سینما و تلویزیون با بازی هایی چون شکر روبه، خانکای خاتم حطیره، چشم به رحم میرقادب، عزیز مای، تران، سه هانه کوچوک و سه هانه کوه است. روز حسین – برای توسعه اختراع.

از جمله آثار تجسمی که علی سلیمانی در آنها ایفای نقش کرده است می توان به فیلم های «بی پولی»، «نجات یافته»، «کراچ سامی» و… و مجموعه تلویزیونی «وضعیت سفید»، «پایتخت 4»، «سقوط» اشاره کرد. فرشته، «تاریخ یک شهر» و … کرد کرد.

حتما بخوانید:
قیمت کلید و پریز

او 30 اسفند سال گذشته در سن 50 سالگی دار فانی را وداع گفت.

دوستان علی سلیمانی به او می گویند کرد

انتهای پیام