[ad_1]

واشنگتن – یک گروه از دو حزب از قانون گذران ، برنامه 908 میلیارد دلاری برای کمک به ویروس کرونا تهیه کرده است که به دولت ها و دولت های محلی ، مشاغل کوچک و آمریکایی های بیکار کمک می کند ، اما شامل دور جدیدی از انگیزه برای بررسیدر حالی که رهبران دموکرات و کاخ سفید بر سر یک بسته اقتصادی دیگر در بن بست باقی مانده اند ، و ساعت برنامه های اصلی کمک ، که در پایان سال به پایان می رسد ، می گذرد.

این پیشنهاد چهار ماهه توسط ائتلاف دو مجلسین ، دولت های ایالتی و محلی را در نتیجه کاهش درآمد 160 میلیارد دلاری و مشاغل کوچک 288 میلیارد دلاری ، از جمله از طریق برنامه حمایت از دستمزد ، به وجود خواهد آورد. همچنین 82 میلیارد دلار برای آموزش و 16 میلیارد دلار برای تولید و توزیع واکسن و همچنین آزمایش و ردیابی تماس اختصاص داده شده است.

برای آمریکایی های بیکار ، این مبلغ 180 میلیارد دلار بیمه بیکاری اضافی را در نظر گرفته است. این طرح دو طرفه همچنین از مسئولیت کوتاه مدت در برابر دعاوی مربوط به ویروس کرونا محافظت می کند که از اولویت های رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل است.

جو مانچین سناتور دموکرات از ویرجینیا غربی گفت: “ما اکنون با شدت بیشتری از گذشته COVID-19 را مورد ضرب و شتم قرار می دهیم ، ما آن را تشخیص داده و برای ما غیرقابل بخشش است که بدون توافق شهر را ترک کنیم” ، سرعت سیاسی “

سناتور جمهوریخواه سوزان کالینز گفت که پذیرش کمک های اضطراری برای کنگره “کاملاً مهم” است ، در حالی که مارک وارنر ، دموکرات از ویرجینیا ، این “بی معنی بودن استروئیدها” است که به نمایندگان اجازه می دهد بدون تصویب بسته موقت از شهر خارج شوند.

سناتورهای درگیر در این تلاش ها شامل ژان شاهین از نیوهمپشایر ، مگی حسن از نیوهمپشایر ، منچین و وارنر ، دموکرات ها هستند. پادشاه مستقل آنگوس در ماین ؛ و جمهوری خواهان بیل کسیدی از لوئیزیانا ، لیزا مورکوفسکی از آلاسکا ، میت رامنی از یوتا و کالینز. قانون گذاران به عنوان مرکز در احزاب مربوطه خود دیده می شوند.

اعضای مجلس دو طرفه و مجلس نمایندگان چارچوب قانونی را برای کاهش ویروس کرونا در کنفرانس خبری Capitol Hill در واشنگتن اعلام کردند
سناتور میت رامنی با اعضای دو حزب سنا و مجلس صحبت کرد تا چارچوبی را برای قانون جدید برای سهولت COVID-19 در یک کنفرانس مطبوعاتی در Capitol Hill در تاریخ 1 دسامبر 2020 اعلام کند.

کوین لامارک / رویترز


دموکرات های درگیر شامل دموکرات ها ابیگل اسپانبرگر از ویرجینیا ، دین فیلیپس از مینه سوتا و جوش گوتیمر از نیوجرسی و جمهوری خواهان آنتونی گونزالس از اوهایو ، فرد آپتون از میشیگان ، داستی جانسون از داکوتای جنوبی و تام هستند.

چارچوب قانونگذاران جمهوری خواه و دموکرات پس از ماه ها گفتگو در مذاکرات وزیر خزانه داری استفان مانوچین و رئیس پارلمان نانسی پلوسی برای اقدام دیگر برای تسکین در حالی که پلوسی ، دموکرات از کالیفرنیا ابراز خوشبینی کرد که یک توافق قبل از انتخابات انجام می شود در تاریخ 3 نوامبر ، در حالی که دو طرف بر سر جنبه های اصلی بسته با یکدیگر اختلاف داشتند ، گفتگوها فروپاشید.

پلوسی در 29 اکتبر در نامه ای به منوچین گفت که 6 زمینه اختلاف بین دموکرات ها و کاخ سفید وجود دارد: بودجه دولت های ایالتی و محلی. تأمین مالی مدرسه؛ مراقبت از کودک درآمد و اعتبار مالیاتی برای کودکان بدست آمده. مزایای بیکاری OSHA و مسئولیت. وزیر دارایی به خبرنگاران در پایتخت هیل گفت که انتظار می رود مانچین و پلوسی در مورد تسکین COVID-19 سه شنبه بعد از ظهر برای اولین بار از ماه اکتبر تلفنی صحبت کنند.

در حالی که رئیس جمهور ترامپ ، که در این مذاکرات غایب بود ، از قانونگذاران خواست “بزرگ شوند یا به خانه خود بروند” ، وی با کمک فدرال به دولت های ایالتی و محلی مرتبط با پول مخالفت کرد و معتقد بود که ارائه چنین کمک هایی می تواند صرفه جویی کند ایالات آبی

با این حال هر اتاق تحت کنترل احزاب مخالف اقدامات خاص خود را انجام داده است. مجلس یک لایحه 2.2 تریلیون دلاری را تصویب کرد در حالی که جمهوری خواهان سنا بسته هدفمندی 500 میلیارد دلاری را معرفی کردند که دو بار توسط دموکرات های سنا مسدود شد ، آنها می گویند که این کار برای مقابله با عواقب اقتصادی همه گیر اقدامات کافی انجام نداده است.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن از كنگره می خواهد كه در مورد لایحه امداد به اتفاق نظر برسد زیرا این كشور افزایش عفونت های ویروس كرونا را تجربه می كند و خود را برای زمستانی سخت آماده می كند. پس از جلسه ماه گذشته در ویلمینگتون ، دلاور ، آقای بایدن ، پلوسی و رهبر اقلیت سنا چاك شومر گفتند كه آنها معتقدند نمایندگان مجلس باید در جلسه لنگان قبل از نشست كنگره جدید بسته اضطراری را تصویب كنند.

سومر و مک کانل روز دوشنبه مجدداً بر لزوم بسته اقتصادی تأکید کردند و رهبر دموکرات گفت “هر دو طرف باید بدهند”. مک کانل تأکید کرد که “بدون هیچ دلیلی – نه – چرا ما نباید بسته بزرگ دیگری برای امداد همه گیری ارائه دهیم” قبل از پایان سال

اقدامات اضطراری کنگره اضافه می شود انقضا قریب الوقوع چندین برنامه طراحی شده برای کمک به آمریکایی ها در مبارزه مالی با همه گیری ، از جمله جبران خسارت اضطراری اضطراری همه گیر ، که 13 هفته بیمه بیکاری اضافی ، مهلت قانونی اخراج و مسدود کردن وام دانشجویی فدرال را فراهم می کند. اگر کنگره اقدامی انجام ندهد ، 12 میلیون آمریکایی هزینه های خود را از دست می دهند مزایای بیکاری.

آلن هی در این گزارش همکاری داشت.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir