[ad_1]

پزشکان گروه ویژه کاخ سفید در مورد کرونا ویروس روز سه شنبه به مایک پنس معاون رئیس جمهور تأکید کردند پاندمی ویروس کرونا دو مقام ارشد دولت آشنا به این جلسه به CBS News گفتند که وضعیت وحشتناک است و فقط بدتر می شود. پزشکان از این می ترسند که ایالات متحده بدون تغییر در اقدامات تخفیف ، هفته آینده به طور متوسط ​​1500 مرگ در روز و حداکثر 2000 روز در روز تا کریسمس ببیند.

پزشکان در کارگروه همچنین نگران هستند که افزایش پیش بینی شده به طور کامل از بیمارستان ها فراتر رود و ایالات متحده را مجبور به بازگشت به مرحله اولیه سریع همه گیر کند. برای جلوگیری از این امر ، پزشکان توصیه می کنند که بارها بسته شوند و رستوران ها ارائه رستوران های داخلی را متوقف کنند. با این حال ، آنها معتقدند که مدارس می توانند باز بمانند زیرا داده ها نشان می دهد سرعت انتقال کم است.

مقامات بهداشتی کارگروه از پنس یا رئیس جمهور ترامپ خواستند تا بر روی تریبون اتاق هیئت رئیسه به مردم توجه به اقدامات مقابله با کاهش سرعت انتشار ویروس را تأکید کنند. آنها معتقدند که چنین اقداماتی بر این پیام اضافه می کند که همه باید همه گیری مداوم را جدی بگیرند و روشن کنند که ویروس از کنترل خارج است. در زمان انتشار ، پنس قرار نیست در جلسه توجیهی ویروس کرونا صحبت کند.

پیش از این ، آقای ترامپ استفاده از ماسک را زیر سوال برد و در جریان مبارزات انتخاباتی خود برای انتخابات ریاست جمهوری ، تجمعات زیادی را در فضای باز برگزار کرد که نیازی به فاصله اجتماعی و ماسک زدن نبود.

آقای ترامپ اخیراً از نقش عمومی خود در مهار همه گیر شدن کناره گیری کرد و در عوض به انتخابات که رئیس جمهور همچنان به دروغ ادعا می کند پیروز شده است ، پرداخت. آقای ترامپ از 3 نوامبر توئیت های زیادی ارسال کرد و مدعی شد که هیچ مدرکی مبنی بر غیرقانونی بودن نتایج اولیه انتخابات به دلیل تقلب گسترده در رای دهندگان وجود ندارد. سه شنبه شب در توییتر ، آقای ترامپ اعلام کرد وی کریستوفر کربس ، یک مقام ارشد امنیت سایبری را به دلیل صدور بیانیه ای برای اعلام امنیت انتخابات اخراج کرده بود.

قابل ذکر است که مشاور جنجالی رئیس جمهور اسکات اطلس از نظر جسمی در جلسه روز سه شنبه حضور نداشت. مشخص نیست که آیا اطلس به تلفن پیوسته است ، زیرا کاخ سفید به پرسش CBS News درباره حضور وی پاسخ نداد. اطلس در صورت آنلاین بودن توضیحی نداد. اطلس پزشک است اما در زمینه بیماری های عفونی تجربه ای ندارد.

شرکت های دارویی Moderna و Pfizer در دو هفته گذشته اخبار امیدوار کننده ای را ارائه داده اند در جلوی واکسن. اما مقامات بهداشت عمومی مانند دکتر آنتونی فاوسی هشدار داده اند که این کشور در یک زمستان طولانی و تاریک به سر می برد که مردم وقت بیشتری را در داخل خواهند گذراند ، جایی که خطر شیوع و ابتلا به COVID-19 بسیار بیشتر است.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir