[ad_1]

ویروس کرونا به سرعت گسترش می یابد. طبق اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز ، بیش از 4 میلیون مورد در ایالات متحده در ماه نوامبر گزارش شده است. این یک سوم از 13.5 میلیون مورد در ایالات متحده از زمان ابتلا به بیماری همه گیر است.

نژاد کرونا ویروس واکسن با دو شرکت درب و در حال نزدیک شدن به خط پایان است. نوین روز دوشنبه اعلام کرد که وی درخواست تأیید واکسن واکسن شما را از سازمان غذا و دارو درخواست کرده است ، و این دومین شرکت پس از آن است فایزردرخواست مجوز اضطراری. Moderna گزارش می دهد که این واکسن بیش از 94٪ موثر است. در صورت تصویب ، واکسن Moderna به همراه Pfizer می تواند ظرف چند هفته به 20 میلیون نفر تزریق شود.

الکس هازارد ، وزیر بهداشت و امور بشری گفت: “ما می توانیم هر دو واکسن را ببینیم و قبل از کریسمس به دست مردم برسیم.”

در همین حال ، طبق پروژه پیگیری COVID ، بیمارستانهای سراسر کشور بیش از 93000 بیمار ویروسی کرونا را تحت معالجه قرار می دهند که این یک رکورد جدید است.

کارکنان بیمارستان هوستون در روز شکرگذاری در COVID ICU کار می کنند
دکتر جوزف وارون بیمار را در بخش مراقبت های ویژه COVID-19 در مرکز پزشکی United Memorial در هوستون هنگام شکرگذاری در 26 نوامبر 2020 در آغوش می گیرد و او را آرام می کند.

به تصاویر ناکامورا / گتی بروید


اندرو کوومو ، فرماندار نیویورک ، از پزشکان و پرستاران درخواست بازنشستگی می کند و می گوید نیویورک باید ظرفیت تختخواب را 50 درصد افزایش دهد.

کوومو گفت: “در میدان جنگ جدید ، ظرفیت بیمارستان مهمترین مشکل است – یک دوره!”

در غرب ، شهرستان لس آنجلس زمین های بازی را تعطیل می کند ، تعداد افرادی که می توانند به یک باره خرید کنند را محدود می کند و به ساکنان می گوید که نمی توانند با کسی که با آنها زندگی نمی کند – حتی در فضای باز – ملاقات نکنند.

در کالیفرنیای شمالی ، شهرستان سانتا کلارا حداقل 3 هفته تمام ورزش های تماسی را ممنوع کرده است ، به این معنی که سانفرانسیسکو 49ers در آریزونا بازی های خانگی انجام می دهد. یک تیم NFL دیگر ، Denver Broncos ، گفت که هر چهار خط حمله واجد شرایط نقض COVID-19 نیستند. خط حمله مدافع ذخیره در بازی روز یکشنبه توقیف بیشتری نسبت به بازیکن اضافی ایجاد کرد. و مقدسین نیواورلئان برای یک جشن بدون نقاب 500000 دلار جریمه شدند.

در فلوریدا ، مدارس علیرغم نگرانی معلمان باز خواهند ماند. فرماندار رون دسانتیس ساکت نیست.

وی گفت: “افرادی كه مدافع تعطیلی مدارس كاهش ویروس هستند ، در حقیقت كلیدهای زمینی مسطح امروزی هستند.”

همچنین هشدارهای جدیدی پس از نادیده گرفتن میلیون ها درخواست برای ماندن در خانه و جلوگیری از اجتماعات ، اخطارهای جدیدی داده شده است. در هوستون ، یک مهمانی صدها نفر را جمع کرد. با این حال ، جمعیت دستورالعمل های شهر برای COVID-19 را نقض نکردند.

خانواده ، دوستان و اعضای جامعه در جنوب لس آنجلس در سوگ مرگ یک رهبر مذهبی از ویروس کرونا عزادار هستند. گریگوری باندی ، دستیار کشیش در کلیسای خدا در معبد صفحه بزرگ ، در 65 سالگی درگذشت.

دخترش شوندا باندی به سی بی اس لس آنجلس گفت: “او خانواده اش را دوست داشت ، او كلیسایش را دوست داشت و فقط شخص بزرگی بود.

این خانواده برای کمک به مراسم خاکسپاری حساب GoFundMe ایجاد کرده اند.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir