[ad_1]

موارد ابتلا به کووید 19 در نیوجرسی با سرعت نگران کننده ای در حال افزایش است. سی بی اس نیویورک گزارش داد ، روز یکشنبه ، فرماندار فیل مورفی گفت که بیش از 4500 مورد جدید وجود دارد – این تعداد از زمان ابتلا به همه گیری ، این ایالت را ندیده است. این به این دلیل است که طبق اعلام دانشگاه جان هاپکینز ، تعداد کل موارد ویروس کرونا در ایالات متحده در این آخر هفته از 11 میلیون نفر گذشته است.

اکنون محدودیت های شدیدتری در ایالت گاردن اعمال شده و بارها و صاحبان رستوران ها را مجبور کرده است تا در تلاش برای کاهش سرعت توزیع ، خدمات داخلی را تا ساعت 10 شب به حالت تعلیق درآورند.

به دنبال قدم های این اقدام ، این ایالت در حال بررسی 4540 مورد جدید است ، در مقایسه با رکورد روز جمعه.

طبق گزارش CBS نیویورک ، بستری شدن در بیمارستان نیز در حال افزایش است.

تاکنون ، مقامات دولتی 18 مورد مرگ و میر جدید گزارش کرده اند ، اما تعداد افرادی که در حال مرگ هستند بسیار کمتر از آن است که در بهار بوده اند.

برخی از افراد جامعه در حاشیه هستند ، در حالی که دیگران سعی در حفظ آرامش دارند.

جنیفر پریزانت از هو هو کوس گفت: “عصبی ، نگران و امیدوارم که هرچه زودتر واکسن بی خطر برای درمان تهیه کند.”

بروس تایلر از مونکلر افزود: “من نگران نیستم زیرا ماسک زده ام ، توجه می کنم و دستهایم را می شستم و همه این کارها را انجام می دهم.”

مورفی در توئیتر به وضعیت نگران کننده پرداخت و از ساکنان خواست ماسک بزنند و فاصله های اجتماعی را تمرین کنند. وی همچنین گفت كه ساكنان باید تلاش خود را دوچندان كنند و منحنی آن را خرد كنند ، مانند بهار سال گذشته.

همچنین اواخر روز یکشنبه ، مورفی توییت که او و فرمانداران نیویورک ، کنتیکت ، پنسیلوانیا و دلاور در مورد چگونگی ادامه کار “برای دفع موج دوم COVID-19” گفتگو کردند.


CBSN نیویورک را با اخبار 24×7 به صورت زنده پخش کنید و برای آخرین اخبار در نیویورک به CBSNewYork.com مراجعه کنید.[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر

کولر گازی اقساطی