[ad_1]

در فیلم جدید Netflix “تواریخ کریسمس 2” تقریباً آنچه را که از یک فیلم عالی در تعطیلات انتظار دارید همراه با کورت راسل به عنوان مناسب ترین بابانوئل تاکنون دریافت کرده اید. و البته شریک زندگی واقعی او ، گلدی هاون ، در نقش خانم بازی می کند.

اما ممکن است شما را متعجب کند اگر بدانید که برای گلدی و کورت ، بندها چیزی بیش از افسانه نیستند.

خبرنگار تریسی اسمیت گفت: “من از رویكرد شما نسبت به این شخصیت ها خوشم می آید زیرا آنها را جدی می گیرید.” “این کاریکاتور یا کاریکاتور نیست.”

راسل گفت: “شما باید به یاد داشته باشید ، او یک انسان واقعی است.” “او شخصیت کتاب های کمیک نیست. او آرایش نشده ، آرایش نشده است. او یک اسقف بود. او یک مرد بود. سوال البته در افسانه و افسانه است ، و چه چیز دیگری ، چگونه هنوز وجود دارد؟ آیا ممکن است؟ “

برای تماشای پیش پرده “The Christmas Chronicles 2” ، روی پخش کننده ویدیو زیر کلیک کنید:


کریسمس تواریخ 2 با بازی کرت راسل و گلدی هاون تریلر رسمی نت فلیکس از جانب
نت فلیکس در یوتیوب

اما مهم نیست كه چطور سنت نیكولاس ، معروف به بابانوئل ، هنوز در اطراف است یا چگونه او و خانم با هم متوقف شده اند ، داستان واقعی كرت و گلدی جادویی دارد.

اگر می توانید اسم آن را بگذارید ، اولین ملاقات آنها در سر صحنه نمایش موزیکال «تنها گروه اصلی خانواده اصلی» دیزنی در سال 1968 برگزار شد.

بنابراین ، آیا برداشت اول وجود داشت؟ راسل گفت: “من نمی دانم.”

هاون گفت: “من فکر می کنم برای من ، منظورم این است که او برای من خیلی جوان بود.” “من مثل قرار ملاقات با پسران بزرگتر بودم ، مگر نه؟ من در چه چیزی بودم ، 20؟”

راسل گفت: “من فقط 15 سال داشتم.” “من حتی ماشین نداشتم. مجوز نداشتم.”

goldie-hawn-and-kurt-russell-a-620.jpg
در حالی که بازیگران و شرکای دیرینه در “The Chronicles 2” حال و هوای جشن مانند بابانوئل و خانم کلاوس را گسترش می دهند ، رابطه آنها جادوی خاصی دارد.

اخبار CBS


هاون رقصنده ای بود بدون نقش بسیار پر حرف (نقش او “دختر گیگلی” بود) – و چه چیزی بیشتر ، تهیه کننده حتی نام او را دوست نداشت.

“او به من زنگ زد و گفت:” تو می دانی ، من می دانم که این حساسیت دارد ، اما در واقع ، نام تو مانند نوار استریپ است. مادرم این اسم را به من گذاشت! این اسم پدربزرگ بزرگ من ، گلدی بود. و من گفتم: “اوه ، من اسمم را تغییر نمی دهم. متاسفم. “من گفتم:” می دانی ، نام میانی من ژان است. از گلدی جین هاون چطور؟ این برای شما مفید است؟ ” و او گفت ، “خوب ، من حدس می زنم این کار باید جواب بدهد.” و من گفتم: “خدا ، حدس می زنم!”

راسل پرسید: “آیا تاکنون بار دیگر از این طریق اتهامی برای شما در نظر گرفته شده است؟”

او پاسخ داد: “نه”. “این بود ، گلدی جین هاون.”

راسل گفت: “آنجا جایی بود که ما ملاقات کردیم!”

اما در دهه 1980 ، گلدی هاون نامگذاری شد: برنده اسکار (برای “گل کاکتوس”) ، که همچنین می توانست در یک فیلم موفق (“بنیامین خصوصی”) تولید و بازی کند.

صحنه ای را با گلدی هاون در کنار آیلین برنان و هال ویلیامز در فیلم “بنجامین خصوصی” تماشا کنید:


آیلین برنان بنجامین خصوصی از جانب
کمپ تیتی لا در یوتیوب

اسمیت گفت: “شما در دوره ای مشغول تولید / کارگردانی / بازیگری بودید که بسیاری از زنان این کار را نمی کردند. چند بار” نه “را شنیدید؟”

هاون گفت: “زیاد نیست.” “اوه. اما مشکل” نه “نبود ، مشکل در واقع دلهره سایر کارگردانان مرد بود که می خواستند با من کار کنند زیرا فکر می کردند من دوست دارم آن را بگیرم.”

به نوبه خود ، کورت راسل تصویر سالم خود از دیزنی را برای چیزی کمی خشن تر ، مانند مار در “فرار از نیویورک” به تصویر کشیده بود. ، این دو طلاق گرفته بودند و هیچ یک به دنبال عشق نبودند.

swing-shift-goldie-hawn-and-kurt-russell-warner-bros.jpg
گلدی هاون و کورت راسل در Swing Shift.

برادران وارنر


وی گفت: “در واقع ، وقتی گلدی را ملاقات کردم ، در برهه ای از زندگی و در مقطعی از زندگی بودم که قطعاً قصد داشتم بدترین پایم را جلو بیاورم که صحبت از رابطه یا احتمال رابطه می شود.” بدترین پا به جلو اگر از عهده این کار برآیید ، شاید این احتمال وجود داشته باشد که برخی واقعیت ها با هم باشند. “

هاون گفت: “تو بدترین پای خود را جلو می گذاری؟ من به سختی می توانستم این حرف را بزنم.” “من می گویم که اگر این کار را با من می کردی ، امروز با تو نبودم.”

“خوب ، فکر می کنم کردم ، اما … کردم من کردم. من به نوعی این کار را کردم “

چطور؟ “خوب ، اولین باری که با او آشنا شدم ، خماری وحشتناک بودم. می دانید ، این گام خوبی به جلو نیست.”

“اما این یک نوع سرگرم کننده است بدترین قدم به جلو؟ “

“خوب ، من نکردم دارم سعی می کنم تا بهترین قدم خود را جلو بکشد زیرا نگه داشتن او دشوار است. می دانید ، پس از انجام این کار ، اکنون چیزی را تاسیس کرده اید – نواری را ساخته اید که نمی توانید با آن بمانید ، نمی توانید آن را دنبال کنید. “

هاون گفت: “مثل اینکه الان من را واقعاً گیج می کنی.” “مثل جلسه گروه درمانی است!”

در طی چهار دهه از ملاقات آنها ، راسل و هاون شخصیت های غیرمعمولی خلق کرده اند ، اما هر کدام به تنهایی: دو شغل کاملاً مجزا در یک سقف.

کورت راسل را به همراه ساموئل ال جکسون و جنیفر جیسون لی در “هشت نفرت انگیز” تماشا کنید:


کلیپ The Hateful Eight Movie – The Hangman Long (2015) – Kurt Russell، فیلم جنیفر جیسون لی از جانب
Movieclips به زودی در یوتیوب

اسمیت پرسید ، “آیا شما روی نقش هایی که انتخاب کرده اید تمرکز می کنید؟ آیا قبل از اینکه بله یا نه بگویید در مورد آن صحبت می کنید؟”

هاون گفت: “خیلی کم.” “او هرگز درمورد کاری که تصمیم گرفت انجام دهد اشتباه نکرد ، هرگز. اما او هرگز بد نبود. یک بار. و همینطور حتی فیلمهایی که دوست نداشتم …”

راسل خندید. “شما این را خیلی دور خواهید کرد!”

“نه ، شما هرگز بد نبوده اید!”

“من با شما موافقم – فکر نمی کنم هرگز بد بوده ام!” راسل خندید.

“شما از راه های دیگر بد بوده اید ، می دانید؟” گفت هاون “اما منظور من به عنوان یک بازیگر ، فقط فکر می کنم شما شگفت انگیز هستید.”

البته هاون هم اینقدر اشتباه شغلی مرتکب نشده است.

و وقتی آنها کار نمی کنند ، وقت خود را بین خانه های آسپن و لس آنجلس تقسیم می کنند.

آنها می گویند که بیشتر به خانواده مختلط خود افتخار می کنند – چهار فرزند بین آنها ، با شش نوه و به نظر می رسد ، آنها دوست دارند به اندازه کافی دور و بر بگردند.

اسمیت پرسید ، “من مطمئن هستم که در این باره از شما سال می شود. اگر بتوانید آن را بارگیری کنید ، راز چیست؟”

هاون گفت: “هیچ رازی نیست.” “و من دوست دارم شما این سوال را بپرسید چون این یک سوال عادی است. اما به هر حال برای من دو چیز وجود دارد. و این این است که شما هر دو می خواهید با هم باشید. منظورم این است که شما باید بخواهید که باشید.” با هم. و در حالی که مثل شما … چرا میخندی؟

راسل گفت. “فقط به این دلیل که درست است. بالا و پایین است ، به پهلو ، هرچه باشد. در پایان روز ، چگونه آن را توضیح می دهید؟ حدس بزن چی شده این به همان سادگی گفتن است ، برای من همان چیزی است که شما می گویید. من بهش میگم عشق “

هاون گفت: “اما شما در واقع می توانید از یک رابطه دوام بیاورید که وقتی پیرتر می شوید ، می گویید:” آه ، من خیلی خوشحالم که هر دوره ای را پشت سر گذاشتم. ” “شما می دانید منظور من چیست؟ از آنجا که روابط دوره هایی را پشت سر می گذارند ، گاهی اوقات واقعا سخت است. اما هیچ چیز شیرین تری از داشتن خانواده وجود ندارد و ارزش آن را دارد.”


برای اطلاعات بیشتر:


داستانی به تهیه کنندگی جان د آملیو. تدوینگر: لورن بارنلو.


همچنین مشاهده کنید:

[ad_2]

منبع: elitenews.ir