گل تبریک افتتاحیه به زیباترین شکل می تواند پیام تبریک شما را ارسال کند. یک مرحله مهم در زندگی هر خانم و آقا قدم گذاشتن در یک شغل و منصب جدید است. برخی افراد برای خود کسب و کار جدیدی را شروع می‌کنند. در نتیجه یک اتفاق بیادماندنی برای خود و اطرافیان خواهد بود.

بسیاری از نزدیکان علاقه دارند که شادی و مسرت خود را ابراز کنند. بنابراین تبریک خود را برای افتتاح شغل جدید به روش های مختلف ابراز می کنند. بیان تبریک نیز فقط با کلام نیست. ارسال یک هدیه می‌تواند جانِ کلام و خوشحالی قلبی شما را نشان دهد. چه هدیه ای بهتر از گل می شناسید؟

گل ها به تمام مناسبت ها و مراسم های مختلف روح، زیبایی و شادمانی می بخشند. گویی جلسات بدون آن ها هیچ زیبایی ندارد.

از سبک های مختلفی می توانید برای گل آرایی گل تبریک افتتاحیه استفاده کنید. زیباترین و خوشبو ترین گل ها را برای دیزاین در نظر بگیرید. برای آشنایی با انواع گل های مناسب تبریک کافیست تا به لینک زیر مراجعه کنید.

https://b2n.ir/e81508

آرزوی موفقیت با ارسال گل تبریک افتتاحیه

در هر نقطه از دنیا ارسال گل تبریک افتتاحیه یک رویداد مرسوم و محبوب است. برای هر شخصی که شروع کننده یک حرفه جدید است گل تبریک افتتاحیه اهدا می شود.

شاید شما با شنیدن کلمه افتتاحیه به یاد نمایشگاه و همایش های بزرگ بیفتید. البته مراسم افتتاحیه بسیاری از مشاغل بزرگ و کوچک را شامل می شود، از جمله:

1) افتتاحیه مغازه و فروشگاه بزرگ

2) افتتاحیه مراکز درمانی و مطب ها

3) افتتاحیه کافی شاپ، رستوران و کافه

4) شروع به کار گالری های عکاسی و نقاشی

5) افتتاحیه سالن زیبایی

6) افتتاحیه مدارس و آموزشگاه ها

7) افتتاحیه دفاتر نمایندگی و شرکت ها

برای آرزوی موفقیت در شغل پیش رو می توانید گل تبریک افتتاحیه با یک دیزاین چشم نواز را تقدیم کنید. سبک های مختلفی برای دیزاین طراحی می شود که با توجه به موقعیت و علاقه می توانید بهترین را انتخاب کنید.

گل تبریک

گل فروشی ها ایده های متنوعی را برای گل آرایی در اختیار شما قرار می دهند:

1) تاج گل

2) جام گل

3) سبد گل

تاج گل تبریک افتتاحیه

این نوع گل آرایی جنبه رسمی تری دارد. برای مراسم ها و افتتاحیه هایی که تشریفات و مدوعوین بیشتری دارد انتخاب هوشمندانه تری است. در این سبک از گل آرایی، گل ها بر روی پایه یا تکیه گاه دیزاین می شوند. در قسمت میانی یا بالای آن یک اسفند قرار داده می شود که ساقه گل ها درون آن جای می گیرند. این اسفنج قابلیت جذب رطوبت بالایی دارد. در نتیجه رطوبت مورد نیاز گل ها را برای مدت طولانی تری تامین می کند.

در برخی گلفروشی ها از یک کپسول آب استفاده می کنند. این کپسول مدت طولانی تری اسفنج را مرطوب نگه می دارد.

تاج گل تبریک افتتاحیه در یک، دو یا سه طبقه طراحی و تزیین می کنند. از فرم های متنوعی برای چیدمان گل ها استفاده می کنند. دایره ای، مثلثی، فانتزی (قلبی)، شطرنجی و سلطنتی را می توان نام برد.

جنس پایه تاج گل از چوب یا فلز ساخته می شود. تاج گل برای افتتاحیه نمایشگاه، فروشگاه، مراکز تجاری و شرکت ‌ها مناسب تر است. به دلیل اینکه تاج گل جلوه باشکوه تری دارد.

ایده های جدیدتر و شیک تری برای چیدمان گل ها طراحی شده اند. به طور مثال به جای پایه چوبی یا فلزی از گلدان های بزرگ با ارتفاع یک متر و بیشتر استفاده می کنند. این گلدان ها ظاهر زیباتری دارند. در جنس های مختلفی مانند شیشه، مس، استیل و… در گلفروشی های ارائه می ‌شوند. البته به این نوع گل آرایی جام گل تبریک افتتاحیه می گویند. این سبک از گل آرایی نسبت به دیگر سبک ها قیمت بالاتری دارد.

سبد گل تبریک افتتاحیه

برخی از افتتاحیه ها در فضای کوچکتری برگزار می شوند. تعداد حضار و مهمانان زیاد نیستند، به عبارتی در حد دوستان و آشنایان برگزار می شوند. افتتاح رستوران، مغازه، کارگاه، بوتیک، تولیدی کوچک و… را می توان نام برد. در نتیجه فضای ارسال گل برای هدیه نیز کوچک است. در این مواقع ما سبد گل تبریک افتتاحیه را به شما پیشنهاد می دهیم.

سبد گل یک سبک گل آرایی کلاسیک و بسیار دوست داشتنی است. افراد زیادی این سبک از گل آرایی را دوست دارند. هدیه دادن سبد گل تبریک افتتاحیه یکی از بهترین انتخاب ها برای ابراز شادمانی است. هر گلی که در سبد گل چیده شود مفهوم و معنای خاصی دارد. انتخاب گل ها به شخص مقابل یا مراسم پیشرو بستگی دارد.

به طور مثال گل رز نمادی از دوست داشتن و داوودی نمادی از راستی و درستی است. بنابراین به مفهوم گل ها در ترکیب با یکدیگر دقت کنید.

سبد گل از حصیر، چوب، مقوا، پلکسی یا شیشه‌ ساخته می شود. هر چقدر مراسم رسمی تر باشد جنس های مرغوبتر و باکیفیت تر پیشنهاد می شود.

گل تبریک

مطمئنا سایز کوچک برای یک افتتاحیه مناسب نیست. سبد گل تبریک افتتاحیه در اندازه متوسط و بزرگ برای ابراز خوشحالی شما جلوه بهتر و باشکوه تری دارد.

بهتر است از ترکیب گل های رنگارنگ در اندازه های کوچک و بزرگ استفاده شود. در کنار آن از کارت تبریک و روبان با یک متن زیبا استفاده کنید. در انتخاب نوع و رنگ گل هیچگونه محدودیتی ندارید. از سبک های مختلف می توانید برای چیدمان و گل آرایی سبد گل استفاده کنید.

رعایت نکاتی درباره خرید گل تبریک افتتاحیه

برای انتخاب هر کالایی باید تمام جوانب را کاملاً سنجید تا بتوانید با کیفیت‌ترین ها را انتخاب کنید. به شما کمک می کنیم تا بهترین ها را انتخاب کنید:

در انتخاب رنگ گل ها دقت کنید. گاهی هماهنگی بین فضا، برند، شغل و افتتاحیه هدیه شما زیبا تر می کند.

در صورت آزادی انتخاب می توانید گل های رنگارنگ کوچک و بزرگ زیبا را در کنار یکدیگر بچینید. تضاد رنگی یا همرنگی گل ها با هم، هر دو جلوه زیبایی دارند.

کیفیت گل ها بسیار مهم است. به دلیل اینکه قرار است گل ها به مدت طولانی در فضای مورد نظر خودنمایی کنند. بنابراین باید تا آخرین ساعات شادابی خود را حفظ کنند. بهتر است گل های مقاوم و تازه چیده شده را انتخاب کنید.

یک جام یا تاج گل تبریک افتتاحیه کوچک و باکیفیت، با ارزش تر از جام گل بزرگ با گل های پژمرده است.

برای زیباتر شدن گل ها از روبان های رنگی و یک کارت تبریک  استفاده کنید.

هر چقدر گل انتخابی شما بزرگتر باشد قیمت بالاتری دارد. بنابراین از ابتدا میزان بودجه خود را تعیین کنید. اگر می خواهید هزینه کمتری را بپردازید از گل‌ های همان فصل انتخاب کنید.

برای خرید گل تبریک افتتاحیه محدودیتی در انتخاب گل ندارید. گل هایی مانند انواع رز (مخصوصا رز قرمز) آنتوریوم، داوودی، زنبق، آفتابگردان، آلاله، لیلیوم، لیسیانتوس و… را می توان نام برد.

معیار اصلی برای انتخاب سلیقه شماست.

ایندکسر

کولر گازی اقساطی