[ad_1]

واشنگتن – کمیته سابق غذا و دارو دکتر اسکات گوتلیب روز یکشنبه پیش بینی کرد که تا زمان افتتاح رئیس جمهور منتخب جو بایدن در ژانویه ، ملت در بالای آخرین موج ویروس کرونا پاندمی.

گوتلیب در مصاحبه با Face the Nation گفت: “واقعیت این است که تا زمان آغاز به کار رئیس جمهور منتخب ، ما احتمالاً در بالای آنچه که اکنون تجربه می کنیم ، در رأس آن خواهیم بود.” “” شما می دانید ، این طی چند ماه آینده پیشرفت خواهد کرد ، و من فکر می کنم وقتی رئیس جمهور روی کار می رود ، ما از آن طرف منحنی اپیدمی پایین می رویم ، امیدواریم. تنها س questionال این خواهد بود که چه تعداد نفر در این حادثه جان خود را از دست داده اند و چه تعداد نفر آلوده شده اند و ما باید این ارقام را تا حد ممکن کاهش دهیم. “

موارد ویروس کرونا در ایالات متحده در حال افزایش است ، با نزدیک به 10 میلیون عفونت و بیش از 237000 مرگ. در ویسکانسین و یوتا ، کارمندان در حال ساخت بیمارستان های صحرایی هستند در حالی که ال پاسو چهارمین سردخانه سیار را ایجاد می کند. گوتلیب با بیش از 56000 نفر بستری و 11000 نفر در بخش مراقبت های ویژه ، پیش بینی می کند که این کشور تعداد رکورد بستری در این هفته را دریافت کند.

آقای بایدن با پیش بینی روی کار آمدن با شیوع بیماری همه گیر ویروس کرونا ، روز دوشنبه یک گروه کاری درباره COVID-19 را اعلام می کند تا طرحی را برای پاسخگویی به بیماری همه گیر تهیه کند.

گوتلیب پیشنهاد كرد كه آقای بایدن و تیم وی همچنین با استانداران برای ایجاد استراتژی ملی برای مقابله با بیماری همه گیر در حالی كه رئیس جمهور ترامپ هنوز در قدرت است ، كار كنند و گفت كه دولت وی می تواند از تأمین مواد مخدر به اندازه كافی اطمینان حاصل كند. و آزمایش تجهیزات پس از انجام وظیفه.

با افتتاحیه ، برنامه ریزی شده برای 20 ژانویه در واشنگتن ، این کشور احتمالاً هنوز با ویروس کرونا مبارزه خواهد کرد. در نتیجه ، گوتلیب پیش بینی کرد که این رویداد جمعیت زیادی را که معمولاً به خود جلب می کند ، به خصوص با توجه به اقدامات آقای بایدن در طول کارزار جلوگیری از اجتماعات بزرگ و تغییر فعالیت های خود برای جلوگیری از شیوع ویروس ، جلب نخواهد کرد. .

وی گفت: “ما خود را در ضعیف ترین نقطه ممکن از این موج اپیدمی که در حال حاضر تجربه می کنیم خواهیم یافت.” “و آیا می دانید که مبارزات انتخاباتی بایدن ، تیم بایدن ، نشان داده است که آماده است صفات معمول نامزدی خود را کنار بگذارد تا مردم را بی دلیل آشکار نکند. من گمان می کنم آنها رویکرد مشابهی در مورد نحوه کار با کشف داشته باشند. “

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر

کولر گازی اقساطی