[ad_1]

واشنگتن – با عفونت و مرگ ناشی از ویروس کرونا در سراسر کشور ، دکتر اسکات گوتلیب ، کمیسیونر سابق FDA ، روز یکشنبه هشدار داد که احتمال شیوع بیماری همه گیر در هفته های آینده ادامه دارد و پیش بینی کرد که ایالات متحده می تواند به حدود 4000 مرگ برسد. مورد در روز در ژانویه.

گوتلیب در برابر ملت گفت: “هرچه اوضاع در حال حاضر بد باشد ، بسیار بدتر خواهد شد.” “من فکر می کنم تا پایان سال به حدود 300،000 مرگ رسیده باشیم و تا پایان ژانویه می توانستیم 400،000 مرگ را تحت فشار قرار دهیم. ما به طور متوالی احتمالاً 2000 مرگ در روز خواهیم دید و با ورود به اوج در ژانویه ، شاهد این خواهیم بود متأسفانه 3000 مرگ در روز ، و ممکن است تقریباً به 4000 مرگ در روز برسیم. بنابراین قبل از حل بسیار بدتر خواهد شد. “

طبق اعلام دانشگاه جان هاپکینز ، از روز یکشنبه ، تقریباً 14.6 میلیون مورد ویروس کرونا در ایالات متحده و بیش از 281000 مورد مرگ تایید شده است. اما مقامات بهداشت عمومی هشدار می دهند كه مردم آمریكا باید خود را برای یك زمستان ویران كننده آماده كنند و مراكز كنترل و پیشگیری از بیماری ها ، رابرت ردفیلد روز چهارشنبه پیش بینی كرد كه ممكن است شمار كشته شدگان تا فوریه به 450 هزار نفر برسد. .

گوتلیب اذعان کرد که “اوضاع در کشور رو به وخامت” است و گفت همه گیر در طی چهار تا شش هفته آینده بدتر خواهد شد ، در اواسط ژانویه اوج مرگ و میر و بستری در بیمارستان رخ می دهد.

گوتلیب گفت: “ما در شش هفته آینده آینده تاریکی در پیش داریم.” “مردم واقعاً باید از خود محافظت کنند.”

افزایش عفونت ها و مرگ ویروس کرونا در حالی صورت می گیرد که دو شرکت داروسازی ، Pfizer و Moderna ، در انتظار تأیید FDA برای واکسن های COVID-19 خود هستند ، زیرا مطالعات نشان می دهد عکس های آنها محافظت شدیدی در برابر ویروس دارد.

اعضای عملیات Warp Speed ​​، یک ابتکار عمل ترامپ متمرکز بر تولید و توزیع واکسن ها ، انتظار دارند که در صورت تأیید FDA برای استفاده اضطراری ، اولین زایمان واکسن Pfizer تا اواسط دسامبر آزاد شود.

انتظار می رود Pfizer و Moderna تا پایان سال حدود 40 میلیون دوز واکسن خود را تهیه کنند که با این کار می توان با 20 دوزن با دو دوز ایمن سازی کرد.

با این حال ، گوتلیب گفت كه “می داند كه هر چه بیشتر واكسن ها را بیرون بكشد” ، با دانستن اینكه تأمینات به سرعت در سال 2021 افزایش می یابد.

وی گفت: “این یک بحران است. من فکر می کنم ما باید هرچه بیشتر واکسن را با سلاح دریافت کنیم ، و این به معنای بیرون راندن همه ذخایر موجود یا اکثر آنها است.”

در حالی که Pfizer و Moderna هنوز در انتظار تأیید FDA هستند ، انگلیس به اولین کشور در غرب تبدیل شده است که واکسن ویروس کرونا – Pfizer را که با مشارکت BioNTech آلمان تولید شده است – برای استفاده عمومی تصویب می کند ، انتظار می رود توزیع این هفته آغاز شود.

این اقدام انگلیس انتقاداتی را به دنبال دارد که FDA با تأیید عکس Pfizer بسیار کند پیش می رود.

گوتلیب گفت که آژانس بهداشتی که او زمانی ریاست آن را بر عهده داشت “تصمیماتی عمدی” اتخاذ کرده است که روند را کند می کند ، از جمله داشتن کمیته مشورتی مشاوری برای ایجاد اعتماد عمومی و الزام تولیدکنندگان به داشتن حداقل دو ماه اطلاعات ایمنی 50٪. از بیماران قبل از درخواست مجوز برای استفاده اضطراری.

“آنجا [are] دلایل محکمی که چرا FDA این کار را انجام داده است. آنها گفتند كه آنها می خواهند امنیت عمومی بیشتری را فراهم كنند و همچنین اطلاعات بهتری از داده ها بدست آورند. اما این امر حداقل چند هفته از سرعت آن کاسته است. بنابراین ما فقط باید آن را بپذیریم. “

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر

کولر گازی اقساطی