[ad_1]

یوتیوب تصمیم می گیرد ویدیویی را که ادعا می کند دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 برنده شده است ، بارگیری نکند ، و این مسئله را برجسته آنچه منتقدان رسانه های دیجیتال رویکرد مجازانه تری برای اجازه دادن به اطلاعات غلط در این سیستم عامل نسبت به رسانه های اجتماعی می دانند ، نشان می دهد. مربوط به فیس بوک و توییتر.

یک زن در این ویدئو که به نظر می رسد یک خبر پخش است گفت: “رئیس جمهور ترامپ دیشب چهار سال دیگر در مقام ریاست جمهوری پیروز شد. کارولینای شمالی ، فلوریدا ، پنسیلوانیا ، میشیگان ، ویسکانسین همه متعلق به ترامپ هستند.” “این یک پیروزی قاطع برای ترامپ است.”

یوتیوب با اشاره به اینکه نتایج انتخابات نهایی نیست ، جعبه ای زیر ویدیو اضافه کرده و شامل پیوندی به جستجوی Google برای شمارش آرا است. روز شنبه ، یوتیوب جعبه را به روز کرد و گفت که آسوشیتدپرس بایدن را برنده انتخابات اعلام کرد.

با وجود ادعاهای این ویدئو ، انتظار می رود جو بایدن ، معاون رئیس جمهور سابق ، آرا needed انتخاباتی مورد نیاز برای اعلام چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده را بدست آورد و رئیس جمهور ترامپ را شکست دهد. پروژه های CBS News با ادامه شمارش آرا چهار روز پس از روز انتخابات ، بایدن برنده پنسیلوانیا خواهد شد و او را در رأس قرار خواهد داد. CBS News پیش از این بایدن را در میشیگان و ویسکانسین برنده اعلام کرده بود ، در حالی که آقای ترامپ از کارولینای شمالی از رئیس جمهور منتخب پیش بود.

این ویدئو با عنوان “ترامپ برنده شد” روز چهارشنبه توسط شبکه خبری One America ، که نزدیک به 1 میلیون مشترک دارد ، در YouTube قرار گرفت. این ویدئو با 37000 انگشت شست بیش از 425،000 بازدید به دست آورد.

یک ویدیوی دیگر YouTube با عنوان “آنها سعی می کنند صدا را بدزدند” از ناظران می خواهد پول را به حساب Paypal به نام magafirstnews ارسال کنند. شخصی که در این ویدئو قرار دارد می گوید این فیلم به مدت 30 روز در فیس بوک ممنوع شده است.

سخنگوی یوتیوب در بیانیه ای برای CBS MoneyWatch گفت که سیاست آن فیلم هایی را که شامل “آزار و اذیت ، سخنان نفرت انگیز و تحریک به خشونت” است ، منع می کند. با این حال ، تنها ادعاهای مربوط به نتیجه انتخابات در هیچ یک از این دسته ها قرار نمی گیرد و مجاز است. سخنگوی گفت: “محتوایی که ادعا می کند نتیجه انتخابات است ، که سیاست های ما را نیز نقض می کند ، در حال حذف است.”


ادعاهای نادرست ترامپ انتخابات را مورد تردید قرار می دهد

05:17

منتقدان رسانه ای این تصمیم گفتند ، امتناع از حذف این ویدئو ، که به اشتباه آقای ترامپ را به عنوان برنده انتخابات روز سه شنبه مسح کرد ، می تواند منجر به ادعاهای بی اساس در مورد سرقت انتخابات شود و منجر به ناآرامی های داخلی شود.

دیپان غوش ، استاد دانشگاه هاروارد که در زمینه رسانه های دیجیتال تحصیل می کند ، گفت: “این دیوانه است.” “این اطلاعات غلط است که می تواند تأثیر واقعی داشته باشد. این نوعی ویدئو است که می تواند منجر به خشونت شود. یوتیوب مجبور شد آن را بارگیری کند.”

YouTube ، متعلق به والدین Google Alphabet ، اوایل این هفته ویدئویی را از استفان بانون بارگیری کرد که در آن مشاور سابق کاخ سفید گفت دکتر آنتونی فاوسی را باید سر برید.

ایوی چوی ، سخنگوی YouTube گفت: “تیم های ما به طور شبانه روزی در تلاشند تا فیلم های مربوط به انتخابات را که سیاست های ما را نقض می کنند به سرعت حذف کنند.” “بیان دیدگاه ها در مورد نتیجه انتخابات فعلی یا روند شمارش آرا توسط سیاست ما مجاز است.

با این حال ، چوی اضافه کرد که YouTube با قرار ندادن در لیست جستجوها یا توصیه های YouTube ، اقداماتی را برای محدود کردن بازدید از ویدیوی One America News و کسانی که آن را دوست دارند ، انجام داده است.

یک شبکه خبری آمریكا به درخواستی برای اظهار نظر پاسخ نداد.

گوش از هاروارد گفت ، سایر شرکت های رسانه های اجتماعی اصرار بیشتری بر کنترل اطلاعات غلط انتخابات در سیستم عامل های خود دارند. در اوایل این هفته ، فیس بوک گروهی را به نام وب سایت خود حذف کرد “جلوی این دزدی را بگیرید” پس از آنکه برخی از بیش از 350،000 عضو خواستار خشونت شدند و برخی دیگر ادعاهای نادرستی از تقلب رای دهندگان در زمان انتخابات را مطرح کردند.


پلوسی بایدن را قبل از …

01:26

توییتر برچسب هشداردهنده را به حداقل شش توئیت از آقای ترامپ اضافه کرده است که ادعا می کند یا تقلب در رای دهندگان است یا اینکه مخالفان وی سعی در “سرقت” انتخابات دارند. در این برچسب آمده است: “برخی یا تمام محتوای به اشتراک گذاشته شده در این توئیت مورد مناقشه است و ممکن است در مورد انتخابات یا سایر دادرسی های مدنی گمراه شود.” همچنین از دوست داشتن ، پاسخ دادن یا کپی کردن پیوند به توییت جلوگیری شده است.

به گفته آنجلو کاروزونه ، رئیس سازمان نظارت بر سود غیررسمی رسانه ها برای آمریکا ، TikTok همچنین به سرعت فیلم هایی را که جعلی به نظر می رسید حذف کرد ، از جمله یکی از پاسخ دهندگانی که آرا را سوزاند.

کاروزونه به یوتیوب گفت: “آنچه آنها می خواهند انجام دهند مقابله با مشکلات است. “این تصمیمی است که دارای مزایای تجاری است ، اما خطر این است که در صورت تأمل به نظر می رسد که آنها اقدامات کافی برای جلوگیری از ادعاهای سرقت انتخابات انجام نداده اند.”

اوایل امسال یوتیوب توسط استیو وزنیاک و دیگران محاکمه شد برای بارگیری نکردن فیلم هایی که از تصاویر بنیانگذار اپل برای فریب کاربران بیت کوین استفاده کرده است. یوتیوب از اظهار نظر در مورد لباس وزنیاک خودداری کرد ، اما سخنگوی شرکت در ماه ژوئیه به CBS MoneyWatch گفت که او میلیون ها فیلم را نقض سیاست های آن بارگیری کرده است.

Carusone گفت: “دلیل اینكه شما سعی می كنید اطلاعات غلطی ارائه كنید مضر بودن آن در دنیای واقعی است.” ویدئوهایی که می گویند آقای ترامپ پیروز شد “نه تنها انتخابات را تردید می کند ، بلکه دما را نیز افزایش می دهد و احتمال اخلال و خشونت را افزایش می دهد”.

چوی از یوتیوب افزود سیاست های آن “برابر یا در برخی موارد تهاجمی تر” نسبت به رقبای رسانه های اجتماعی در برخورد با اطلاعات نادرست است.

چوی گفت: “سیاست های نفرت و آزار و اذیت ما روشن می کند که محتوای تئوری توطئه که برای توجیه خشونت در دنیای واقعی استفاده می شود در سیستم عامل ما مجاز نیست.” “ما کاملاً واضح بوده ایم که طی چند سال گذشته سرمایه گذاری زیادی در سیستم ها و سیاست هایی انجام داده ایم که به ما امکان می دهد محتوای متخلف را به سرعت حذف کنیم. [from searches]، افزایش محتوای معتبر و کاهش محتوای حاشیه ای. “

یادداشت سردبیر: این داستان برای شفاف سازی منابع انتقاد از سیاست های اطلاعات نادرست YouTube و درج نظرات اضافی از YouTube درباره این انتقادات ، به روز شده است.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر