یکپارچه فلزی پیدا شده در صحرای یوتا به طرز مرموزی ناپدید می شود


مقامات روز یکشنبه گفتند: این ساخت و ساز براق فلزی پس از تیمی از مسئولان ایمنی عمومی ، کنجکاوی و نظریه هایی را درباره ریشه آن در سراسر جهان القا کرده است هفته قبل پیداش کرد.

اداره مدیریت سرزمین ، که بیش از 245 میلیون هکتار زمین عمومی را اداره می کند ، گفت که یکشنبه سنگ یکپارچه غیرقانونی نصب شده توسط یک “حزب یا احزاب ناشناس” برداشته شده است. BLM در حال بررسی است که چه کسی آن را نصب کرده است – و به شوخی گفت هنوز نمی داند “بیگانه است” یا “زمینی” است.

دپارتمان ایمنی عمومی یوتا روز دوشنبه گفت که دفتر هوا فضا و افسران منابع حیات وحش هفته گذشته هنگامی که این مکان را در زمین های عمومی اداره شده توسط دفتر صحرایی مونتیسلو مشاهده کردند ، گوسفندهای بزرگ را در رد راک شمارش می کردند و برای تحقیق بیشتر در این نزدیکی آمده اند. این بخش گفت “هیچ نشانه مشخصی وجود ندارد” که آن را در آنجا قرار داده است.

برت هاچینگز ، خلبان یک هلیکوپتر جداگانه ، به KSLTV گفت که ساختار غیر قابل توضیح 10 تا 12 فوت “عجیب ترین چیزی است که من در تمام سالهای پروازم با آن روبرو شده ام.” با این حال ، او نظریه هایی درمورد آنچه می تواند باشد ، داشت.

یک عضو DPS از شانه های یکی دیگر بالا رفت تا بیشتر در مورد یکپارچه مرموز جستجو کند.

DPS در یوتا


هاچینگز که شبیه بنای یادبود سیاه فیلم استنلی کوبریک در سال 1968 است ، گفت: “حدس می زنم این یک هنرمند موج جدید باشد یا چیزی دیگر. یا ، می دانید ، شخصی که طرفدار زیادی در سال 2001: ادیسه فضایی بود. که از یک تمدن بیگانه نامرئی ناشی می شود.

این اداره اعلام کرد نصب سازه های هنری بدون اجازه سرزمین های تحت اداره فدرال غیرقانونی است ، “از هر سیاره ای که باشید.”

دفتر مدیریت سرزمین خاطرنشان کرد: “تعداد زیادی از افرادی که در هفته گذشته از این سایت بازدید کرده اند ، که برای بازدیدهای سنگین طراحی نشده است ، و آنها زباله های انسانی را پشت سر گذاشته و روی گیاهان پارک کردند.

امبر دونتون جانسون ، مدیر حوزه مونتیسلو ، در بیانیه ای گفت: “ما علاقه خارق العاده ای را كه یك سنگاپور در سراسر جهان ایجاد می كند ، تشخیص می دهیم. بسیاری از مردم از این رمز و راز لذت می برند و آن را به عنوان یك حواس پرتی از چرخه اخبار 2020 تلقی می كنند.” با این حال ، آن بدون اجازه در زمین های عمومی نصب شده است و سایت در منطقه ای دورافتاده و بدون خدمات برای تعداد زیادی از افرادی است که اکنون می خواهند آن را ببینند. هر بار که از اراضی عمومی بازدید می کنید ، لطفاً اصول “هیچ ردی را رها نکنید” و قوانین و دستورالعمل های فدرال و محلی را دنبال کنید. “
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*