یک افسر پلیس ویرجینیای غربی 2 روز پس از شلیک در هنگام پاسخ به شکایت پارکینگ جان خود را از دست می دهد


یک افسر پلیس ویرجینیای غربی دو روز پس از شلیک توسط مظنون هنگام پاسخ به شکایت پارک درگذشت. شهر چارلستون روز پنجشنبه در یک خبر خبری از مرگ افسر کاسی جانسون خبر داد.

جانسون 28 ساله در اکتبر 2017 به عنوان یک افسر بشردوستانه به این شهر پیوست و در ژانویه 2019 به عنوان افسر گشت سوگند یاد کرد.

تایک هانت ، رئیس پلیس گفت: “کاسی افسر پلیس نمونه ای بود. او تجسم هر آنچه اداره پلیس چارلستون است و تلاش می کند – شجاع ، دلسوز و از خود گذشته نسبت به شهروندان شهری که دوست داشت ، باشد.” “میراث او در افسران و شهروندانی که هر روز آنها را لمس و الهام بخشیده است ، ادامه خواهد یافت.”

دستور داده شد که پرچم های شهر به نصف پرسنل کاهش یابد.

افسر کاسی جانسون

AP


شهردار امی شولر گودوین گفت: “ما از دست دادن کاسی ویران شده ایم.” “او همیشه آماده بوده است ، و از هر موقعیتی پیشی می گیرد و از آن پیشی می گیرد. شهر چارلستون به دلیل کاسی مکانی امن و شلوغ است و ما از خدمات وی سپاسگزاریم.”

مایک رادرفورد ، کلانتر کانو ، گفت: جاشوا ام فیلیپس ، 38 ساله ، از چارلستون ، به علت تیراندازی در جانسون متهم شده است. فیلیپس نیز در روز سه شنبه زخمی شد و برای مدت کوتاهی بازداشت شد. وی در بیمارستان بستری شد. هیچ اتهامی بلافاصله تشکیل نشد

بر اساس شکایت کیفری ، دفاتر اطلاعات گفتند که فیلیپس از ژانویه 2020 از بازداشت مربوط به سلاح از اوراق قرضه آزاد شده است.

مقامات دولتی یک تعظیم به جانسون ریختند.

سن مانچین ، سناتور آمریكایی گفت: “من می دانم كه كل كشورمان اولین پاسخ دهنده را از دست می دهد – آنهایی كه با فداكاری مایلند برای محافظت و خدمت به جوامع ما به خود آسیب برسانند.”

سناتور آمریکایی شلی مور کاپیتو در صحن سنا گفت که همه باید به فداکاری های افسران پلیس اعتراف کنند.

کاپیتو گفت: “افسران پلیس مانند افسر جانسون هرگز نمی دانند چه چیزی در گوشه و کنار است.” “شما هرگز نمی دانید. او فکر کرد که قصد دارد پارکینگ را بشکند. این کار سختی است که بندرت به اندازه کافی قدردانی می شود.”

گروهبان برایان همفریس ، سخنگوی کلانتر ، به روزنامه چارلستون گزت میل گفت که تماس با پلیس در روز سه شنبه پس از آن صورت گرفت که فیلیپس وسیله نقلیه ای را در بزرگراه پارک کرد که مال او نبود. فیلیپس سپس وارد خانه آن طرف خیابان شد. پس از خروج از خانه ، جانسون با استقبال فیلیپس روبرو شد و هر دو بحث و گفتگو کردند.

همفریس گفت فیلیپس با استفاده از سلاح گرم خود جانسون را شلیک کرد و یک ضربه به صورت او زد. طبق گفته هامفریز جانسون دوبار به تنه فیلیپس شلیک کرد. سخنگوی گفت که مشخص نیست چه کسی اول شلیک کرده است ، اگرچه اعتقاد بر این است که جانسون ابتدا اسلحه را بیرون کشیده است.


منبع: elitenews.ir

حتما بخوانید:
با 5 عکس فوق العاده از جهان آشنا شوید * صحت نیوز