یک بازی ناپاک مشکوک به مرگ یک گروهبان ارشد و کهنه سرباز در فورت براگ


یک مقام ارتش روز جمعه به سی بی اس نیوز گفت: یک بازی شرور در مرگ یک گروهبان ارشد و جانباز مشکوک است که اجساد وی روز چهارشنبه در فورت براگ پیدا شد. یک مقام دفاعی گفت: هم از سرباز و هم از جانباز برای استفاده و فروش مواد مخدر تحقیق به عمل آمد.

اجساد دو مرد که روز جمعه به عنوان گروهبان ویلیام جی معرفی شد. Avalanche II و Timothy Dumas در یک منطقه آموزشی در پایگاه کارولینای شمالی پیدا شدند. ارتش اطلاعات زیادی در مورد مرگ این مردان منتشر نکرد ، اما گفت که این مرگ ها به عنوان بخشی از آموزش رسمی رخ نداده است.

یک مقام ارتش به CBS News گفت هیچ اسلحه ای در محل پیدا نشده است ، اما گفت که پوسته پوسته ها در زمین پیدا شده است و باعث شد محققان گمان کنند که این یک قتل مضاعف در نتیجه یک معامله اشتباه دارو است.

فرماندهی عملیات ویژه ارتش در بیانیه ای ضمن تمجید از لاوین ، اظهار داشت که وی بارها در افغانستان و عراق مستقر شده و جوایز و افتخارات زیادی را که برای خدمات خود دریافت کرده است ذکر کرده است.

سرهنگ دوم جاستین دووال ، فرمانده HHC ، فرماندهی عملیات ویژه ارتش ایالات متحده ، گفت: “از دست دادن یک سرباز همیشه غم انگیز است.” “استاد گروهبان لاوین 19 سال است که خود را وقف ارتش کرده و چندین بار برای دفاع از ملت ما اعزام شده است. ما در این دوران سخت به خانواده وی تسلیت می گوییم.”

حتما بخوانید:
آنتونی ادواردز در پیش نویس CBAID NBA مقام اول را کسب کرد

فرماندهی تحقیقات جنایی ارتش ایالات متحده در حال تحقیق در این زمینه است.

دیوید مارین در تهیه گزارش همکاری داشت.


منبع: elitenews.ir