یک زوج از غذای عروسی لغو شده برای تغذیه 200 نفر در روز شکرگذاری استفاده می کنند


مانند بسیاری از عروسی های امسال ، عروسی امیلی باگ و بیلی لوئیس طبق برنامه پیش نرفت. به دلیل محدودیت ویروس کرونا ، این زوج تصمیم گرفتند به جای برگزاری یک مراسم بزرگ ، در تالار شهر شیکاگو ازدواج کنند. و به جای پس گرفتن سپرده ها برای پذیرش ، تصمیم گرفتند دوباره آنها را تعیین تکلیف کنند.

به گفته یک خیریه محلی ، این زوج در روز شکرگذاری از غذای خوب دریافت شده به قیمت 5000 دلار استفاده کردند باگ و لوئیس 200 وعده غذا را به Thresholds اهدا کردند ، سازمانی که خدمات و منابع را برای افراد مبتلا به بیماری روانی شدید و سو abuse مصرف مواد در ایلینوی فراهم می کند.

emily-упаковка-ястия.jpg
امیلی باگ وعده های غذایی شکرگذاری را برای مشتریان Thresholds بسته بندی کرد.

آستانه ها


طبق گفته های این سازمان ، باگ یک کارمند غیرانتفاعی در سطح کار است که به افرادی که با اختلال دو قطبی ، اسکیزوفرنی و افسردگی اساسی دست و پنجه نرم می کنند کمک می کند.

آستانه ها معمولاً شام مشترک شکرگذاری را برای مشتریان برگزار می کنند ، اما به دلیل محدودیت در مجموعه COVID-19 ، این شام لغو شد. در عوض ، تهیه کننده عروسی باگ و لوئیس ، Big Delicious Planet ، مبلغ 5000 دلار سپرده این زوج را قرار داد تا از آن برای تهیه وعده های غذایی ویژه برای تحویل شکرگذاری استفاده کند.

کترینگ با کارکنان Threshold برای بسته بندی وعده های غذایی جداگانه کار می کند و سپس به خانه های مشتری تحویل داده می شود. Big Delicious Planet بوقلمون ، پانسمان ، پوره سیب زمینی ، لوبیا سبز و سایر محصولات اصلی را برای شکرگذاری شکر تهیه کرد.

200 وعده غذایی فردی در اختیار مشتریانی قرار گرفت که وعده های اولیه شکرگذاری به دلیل بیماری همه گیر لغو شدند.

آستانه ها


محل ازدواج این زوج ، Salvage One ، نیز موافقت کرده است که سپرده خود را به یک رویداد آینده برای بنیاد صرع اختصاص دهد.

باگ گفت: “در طرح بزرگ ، لغو یک عروسی بزرگ بدترین اتفاقی نیست که می تواند بیفتد.” “ما خوشحالیم که ازدواج کرده ایم و بسیار خوشحالیم که می توانیم به مشتریان Thresholds کمک کنیم تا در نتیجه لغو عروسی ارتباط وعده های غذایی شکرگذاری را احساس کنند.”

مدیر عامل شرکت Thresholds ، مارک ایساگ گفت که کمک مالی این زوج “نمونه ای باورنکردنی از سخاوت و خلاقیت است که همه گیری بسیار الهام گرفته است.”

“من می دانم که عمل مهربانی امیلی باعث الهام بخشیدن به دیگران برای انجام همان کار و ایجاد عشق و ارتباط در یک زمان دشوار ، به هر طریقی خواهد شد. آستانه ها به اندازه امیلی که بسیار به کار خود متعهد است ، از کارکنان ما سپاسگزار هستند. خدمت به کسانی که بیماری روانی دارند “.

عروسی این زوج ممکن است لغو شده باشد ، اما سخاوت آنها کمک کرده است تا شکرگذاری شادی بیشتری داشته باشد.


منبع: elitenews.ir

حتما بخوانید:
طرح محرکه دو طرفه 908 میلیارد دلاری در Capitol Hill درحال افزایش است