یک مقام انتخابات گرجستان ترامپ را به دلیل تهدید کارگران توبیخ کرده است


واشنگتن – گابریل استرلینگ ، یکی از مقامات عالی جورجیا ، رئیس جمهور ترامپ و سناتورهای گرجی روز سه شنبه در واکنش به تهدیدها و تهدیدها علیه کارگران انتخابات ایالتی ، شدیداً سرزنش کرد و وی از رئیس جمهور درخواست کرد باخت انتخابات خود را در این ایالت بپذیرد و ” برای جلوگیری از الهام گرفتن از مردم برای ارتکاب اعمال احتمالی خشونت. “

استرلینگ ، فرماندار سیستم رأی گیری جورجیا که ظاهراً عصبانی بود ، در یک کنفرانس خبری در پایتخت آتلانتا گفت که “همه چیز خیلی دور شده است” و سخنان آقای ترامپ با بیان اینکه انتخابات تقلبی است ، “باید متوقف شود”.

استرلینگ گفت: “آقای رئیس جمهور ، به نظر می رسد شما احتمالاً ایالت جورجیا را از دست داده اید. ما در حال تحقیق هستیم ، همیشه فرصتی وجود دارد ، من می فهمم ، شما حق دارید به دادگاه بروید”. “آنچه شما توانایی انجام آن را ندارید – و مجبورید قدم بردارید و این را بگویید ، این است كه از الهام گرفتن از مردم برای ارتكاب اعمال خشونت آمیز دست بردارید. شخصی صدمه خواهد دید. شخصی شلیك خواهد شد. شخصی کشته خواهد شد. و این درست. “

استرلینگ جمهوری خواه گفت در حالی که همسر وزیر امور خارجه برد رافنسپرگر “تهدیدهای جنسی” را نسبت به تلفن همراه خود دریافت می کرد ، وی در خارج از خانه خود از پلیس محافظت می کرد. اما او گفت که منبع اصلی عصبانیت و آخرین قطره برای او فاش شدن تهدید به مرگ یک مجری جوان سیستم های رای گیری Dominion در شهرستان گوینت بوده و مورد هدف قرار گرفته است.

حتما بخوانید:
گزارش جدید جزئیات تلاش های ترامپ برای گرفتن هزاران جریب زمین خصوصی برای دیوار مرزی را بیان می کند

آقای ترامپ و معاونین مبارزات انتخاباتی وی ، Dominion ، یک شرکت تولید کننده نرم افزارهای رای دهنده را که در 28 ایالت مورد استفاده قرار گرفت ، در مرکز ادعاهای بی اساس خود در مورد تقلب در انتخابات قرار دادند و ادعا کردند که سیستم وی آرای منتخب رئیس جمهور را پاک و تغییر داده است. با این حال ، این شرکت گفت: “هرگونه ادعای تغییر رای یا ادعای مشكلات نرم افزاری در سیستم های رای گیری ما را به شدت رد می كند” و آژانس امنیت سایبری و امنیت زیرساخت گفت كه “هیچ مدرکی مبنی بر حذف یا از بین رفتن سیستم رای گیری ندارد” رأی داد ، آرا را تغییر داد ، یا به هر طریقی مصالحه کرد. “

رئیس جمهور ایالت جورجیا را به جو بایدن رئیس جمهور منتخب از دست داد و نتایج آن در 20 نوامبر پس از شمارش معکوس در انتخابات ریاست جمهوری که پیروزی آقای بایدن را تأیید کرد ، تأیید شد.

استرلینگ آقای ترامپ و سناتورها را به دلیل محكوم نشدن اقدامات حامیانشان ، كه كارگران انتخابات را تهدید كردند و گفتند: “شما باید قدم بگذارید”

وی ادامه داد: “اگر قرار است پیش قدم شوید ، مقداری نشان دهید.”

استرلینگ گفت: “این باید متوقف شود.” “این یک انتخابات است. این ستون فقرات دموکراسی است و همه شما که حتی یک کلمه هم نگفته اید در این امر شریک هستید. این بسیار زیاد است. بله ، برای هر رای قانونی مبارزه کنید. روند مناسب را طی کنید. ما شما را تشویق می کنیم. استفاده کنید اولین راه حل شما خوب است. تهدید به مرگ ، تهدید فیزیکی ، ارعاب ، درست نیست. “

حتما بخوانید:
پنتاگون می گوید ، جنبه جدیدی از سیستم دفاع موشکی ایالات متحده آزمایش "حیاتی" را پشت سر می گذارد

استرلینگ گفت وقت آن است که “به جلو نگاه کنیم” زیرا هیچ راهی برای پیروزی آقای ترامپ در این کشور وجود ندارد.

وی گفت: “اینجا پیرمرد باش. قدم به جلو بگذار”. “به طرفداران خود بگویید که خشن نباشند. نترس. این همه اشتباه است. این غیر آمریکایی است.”

استرلینگ گفت که هر گرجی و هر آمریکایی باید از آزار و اذیت کارگران انتخابات عصبانی شود.

پس از انتخابات 3 نوامبر ، به ویژه رافنسپرگر خطاب به آقای ترامپ و دو سناتور جمهوری خواه در جورجیا ، دیوید پوردو و کلی لوفلر ، وی را به استعفا فراخواند. رئیس جمهور ماه گذشته سرزنش می کنیم رافنسپرگر یک فرایند انتخاباتی “ناعادلانه” را رهبری کرد و این کار را انجام داد نامیده می شود فرماندار برایان كمپ ، نیز یك جمهوری خواه ، برای مداخله.

پردو و لوفلر در مرحله دور دوم در تاریخ 5 ژانویه با یکدیگر رقابت می کنند که نتایج آن مشخص می کند که کدام حزب سنا را کنترل می کند.
منبع: elitenews.ir