یک مقام بهداشتی می گوید ، برخی از شهرستانهای پنسیلوانیا در میان موج COVID-19 تخت های مراقبت های ویژه کم هستند یا هیچ تختی ندارند


دبیر بهداشت پنسیلوانیا دکتر راشل لوین روز پنجشنبه گفت که در “چندین” شهرستان در این ایالت ، فقط چند تخت بخش مراقبت های ویژه وجود دارد – یا اصلاً وجود ندارد – در حالی که این ایالت به مبارزه با جزر و مد ادامه می دهد. کووید -19 امور بیش از 1000 بیمار مبتلا به COVID-19 در بخش مراقبت های ویژه هستند و حدود 5000 بیمار با ویروس در بیمارستان بستری می شوند.

به گفته وزارت بهداشت ، دو منطقه در این ایالت با کارکنان بیمارستانها با بحران روبرو هستند ، بیش از یک سوم بیمارستانهای این مناطق انتظار کمبود نیرو در یک هفته را دارند.

CBS Philly گزارش می دهد که مقامات شهرستان مونتگومری بیش از پیش به دلیل کمبود فضای بیمار نگران کمبود فضای بیمارستان هستند. در حال حاضر 362 بیمار مبتلا به COVID-19 وجود دارد که در شهرستان بستری هستند.

وی ادامه داد: “اکثر بیمارستان های مونتگومری کانتی ظرفیت یا نزدیک به آن را دارند. بیشتر آنها مجبور شده اند بیماران را برای مدتی از اتاق های اورژانس منحرف کنند و برخی از آنها شروع به لغو عملیات برنامه ریزی شده برای ایجاد تخت های بیشتر پرسنل می کنند. برای بیماران COVID-19 “، گفت: دکتر والری آرکوش ، رئیس شورای کمیساریای مونتگومری.

به گفته مقامات ، از سه شنبه گذشته تعداد بیماران بستری شده با COVID-19 92 نفر افزایش یافته است.

این اتفاق یک روز پس از ابراز نگرانی های مشابه کمیساریای بهداشت فیلادلفیا توسط دکتر توماس فارلی در مورد این شهر رخ داد. فارلی گفت که بستری شدن در بیمارستان ها نیز در این هفته در حال افزایش است و تعداد بیماران بستری بیشتر از مرخص شدن است.

حتما بخوانید:
29/11/2020: امنیت انتخابات ، آخرین کشتی غلام ، جیمز کوردن

وی گفت: همچنین نگرانی های فزاینده ای از افزایش موارد پس از شکرگذاری وجود دارد. فارلی گفت: “هنوز نگران این هستم كه بیمارستان ها فقط برای دو تا سه هفته آینده تحت فشار باشند.”

فرماندار پنسیلوانیا تام ولف از ابتکار آزمایش جدیدی با هدف شناسایی سریع موارد خبر داد.

ولف روز سه شنبه گفت: “وزارت بهداشت قرارداد خود را با AMI Expeditionary Healthcare گسترش داده است تا طی 12 هفته آینده پنج تیم اعتصابی منطقه ای را در پنسیلوانیا مستقر كند.”


منبع: elitenews.ir