[ad_1]

مأموران اجرای قانون تگزاس یک جوان 18 ساله را به اتهام دست داشتن در قتل بازیگر دستگیر کردند ادی هاسل. CBS Dallas / Fort Worth گزارش می دهد که D’John Anton در حال حاضر در بازداشت Grand Prairie با اوراق قرضه 500000 دلار در بازداشت است.

هاسل 30 ساله ، که بیشتر به خاطر بازی در فیلم های “بچه ها خوب هستند” و سریال “سطح” کاندیدای اسکار شناخته شده است ، در گراند پرری ، حومه دالاس ، کمی قبل از ساعت 2 بامداد یکشنبه فیلمبرداری شد.

antone-djon.jpg
دی جان آنتون

اداره پلیس گراند پرری


کارآگاهان Grand Prairie قتل را شناسایی کردند ، که ناشی از یک سرقت تصادفی توسط آنتون است که ساکن گرند چمن نیست. پرونده به دادستان منطقه تارانتو ارجاع خواهد شد.

پیش از این پلیس گفته بود که یک ماشین از محل حادثه گرفته شده است. پیش از این ، نیویورک تایمز گزارش داده بود که هسل در حالی که بیرون از آپارتمان دوست دخترش بود ، از ناحیه شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

علاوه بر بازی در نقش نوجوانی که در “بچه ها خوب هستند” قرص خرخر می کند ، تگزاس متولد كورسیكا همچنین به خاطر بازی مكرر در درام مرموز “سطح” NBC و بازی در درام یك عمر شناخته می شود. Devio Maids. “او همچنین در فیلم Jobs با بازی اشتون کوچر در سال 2013 ظاهر شد.

هاسل در سن 11 سالگی برای ادامه کار بازیگری از تگزاس به لس آنجلس نقل مکان کرد.

ادی هاسل
ادی هاسل در اولین نمایش “کار” در جشنواره فیلم ساندنس در سال 2013 در پارک سیتی ، یوتا.

دنی مولوشوک / اینویژن / AP


[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر

کولر گازی اقساطی