[ad_1]

بردن هارینگتون سیزده ساله در ماه اوت گذشته در مورد چگونگی جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق سخنرانی احساسی در کنگره ملی دموکرات ها داشت. در لکنت زبان به او کمک کرد:

بردن گفت: “او به من درباره كتابي از آيات يتس گفت كه براي تمرين با صداي بلند مي خواند.” “او به من نشان داد كه چگونه آدرس های خود را علامت گذاری می كنم تا تلفظ آنها با صدای بلند راحت تر باشد. بنابراین ، امروز نیز همین كار را كردم.”

هارینگتون گفت معاون سابق رئیس جمهور که در کودکی نیز لکنت زبان داشت ، به او اعتماد به نفس داد تا از لکنت گریزان نباشد.


نوجوان در مورد تماس با بایدن با DNC صحبت می کند

02:11

بعد از شنبه پیروزی در انتخابات بایدنمیریا ویارئال خبرنگار CBS This Morning از هرینگتون و والدینش پرسید که پیروزی آقای بایدن برای آنها چه معنی دارد.

برادن گفت: “من آن را به عنوان یک الگو می بینم.” “او لکنت زبان دارد و در زندگی به عنوان رئیس جمهور منتخب تا این حد رسیده است و من واقعاً می توانم بگویم که شجاعانه است که خودش را آنجا ، برای کل کشور قرار دهد و یک رهبر باشد. و این واقعا عالی است فقط برای فشار دادن. “

ویارئال پرسید ، “شما چه احساسی دارید که می دانید صدای برادن در یک زمان حساس در کشور ما شنیده شده و مورد احترام قرار گرفته است؟”

جسیکا هارینگتون پاسخ داد: “این برای من نیز بسیار احساسی است ، من برای همه ما فکر می کنم.” “ما بسیار به او افتخار می کنیم. من فکر می کنم آنچه به ما داده شده یک هدیه و فرصت در طول زندگی است. در واقع ، ما باید از نزدیک ببینیم که رئیس جمهور اخیر ما در ایالات متحده به عنوان یک انسان عادی چگونه است. او تأثیر زیادی داشته است. در خانواده ما. “

اوون هرینگتون افزود: بردن نسبت به آنچه اتفاق می افتد اعتماد به نفس و استرس کمتری دارد.

ویارئال از برادن پرسید: “آیا روزی برای ادامه راه او داری؟”

“نمی دانم. روزهایی دارم که می خواهم” اوه ، من می خواهم رئیس جمهور شوم! ” “و روزهایی دارم که مثل … [no]. “

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر