[ad_1]

کانزاس سیتی ، میسوری – فاون کاکس شانزده ساله در ژوئیه 1989 در تختخواب خود در کانزاس سیتی ، میسوری تجاوز و خفه شد. پلیس می گوید آنها هرگز نمی دانستند چه کسی او را کشته است – تاکنون ، طبق شعبه CBS در آنجا ، KCTV.

این اولین پرونده قتل است که توسط اداره پلیس کانزاس سیتی با استفاده از تکنیک های پیشرفته شجره نامه ژنتیکی مانند مواردی که در پرونده قاتل گلدن استیت مجاز است ، مجاز است.

مقامات می گویند آزمایش پیشرفته DNA نشان داده است که متجاوز و قاتل پسر عموی کاکس ، دونالد کاکس جونیور است. وی سالها پیش در اثر مصرف بیش از حد دارو درگذشت.

fawn-cox.jpg
فاون کاکس 16 ساله بود که در ژوئیه 1989 در تختخواب خود در کانزاس سیتی ، میسوری مورد تجاوز و خفگی قرار گرفت.

KCTV


فلیسا کاکس ، خواهر فاون ، گفت: “این تعطیلی تسکین یافته است.” “پاسخ ها همیشه آن چیزی نیستند که ما می خواستیم ، اما تعطیلی وجود دارد.”

هنگامی که زنگ خطر فاون خاموش شد ، جسد فاون توسط مادر و خواهر کوچکش کشف شد ، اما او آن را خاموش نکرد.

رفتم تا او را تکان دهم: “بیا! بلند شو فلیشیا کاکس به یاد می آورد: “اما او برای مدتی رفته بود.”

فون کاکس تا ساعت 11 شب در Worlds of Fun کار کرده بود و سپس به خانه رفت و مستقیماً به رختخواب رفت و دانست که باید روز بعد کار کند.

فلیسا کاکس می گوید هیچکس از خانواده امشب چیزی نشنیده است زیرا تهویه هوا کار می کرد. اما فلیسا کاکس به یاد می آورد که سگ خانواده هیجان زده شده بود. به دلیل بارداری سگ این مورد برداشته شد.

“گروهبان KCPD ،” انتخاب این خانه و این پنجره برای ورود ناشناخته و ترک ناشناخته منطقی است ، زیرا مظنون فاون را می دانست. ” گفت بن کالدول.

پلیس گفت که پاسخ ها فقط چند هفته پس از انجام آزمایش های پیشرفته شجره نامه ژنتیکی ارائه شده است. این تست برای KCPD بسیار گران بود ، بنابراین FBI این قبض را پرداخت کرد.

خانواده می گویند آنچه برای فاون کاکس اتفاق افتاد آنها را آزار داده و عدم پاسخ دردناک بود.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir