یک گروه دو حزبی از سناتورها در حال انجام گفتگوهای غیررسمی برای سهولت COVID-19 هستند


رهبر اکثریت میچ مک کانل و رهبر اقلیت ها چاک شومر روز دوشنبه به مجلس سنا رفتند و از سناتورها خواستند که برای تصویب گرد هم بیایند بسته امداد همه گیر همانطور که منابع به CBS News تأیید کردند که یک گروه دو حزب از سناتورها به طور غیررسمی مذاکرات را برای کمک به اقتصادی بیشتر به آمریکایی ها آغاز کرده اند.

مک کانل گفت: “هیچ دلیلی وجود ندارد – هیچکدام – چرا قبل از پایان سال یک بسته بزرگ دیگر برای کمک به همه گیری ارائه نمی دهیم.”

چندین برنامه اصلی که به دنبال همه گیری اجرا شده اند در پایان سال منقضی می شوند ، از جمله جبران خسارت بیکاری اضطراری در یک بیماری همه گیر ، توقف فدرال وام های دانشجویی و توقف اخراج در سراسر کشور.

سومر گفت: “هر دو طرف باید بدهند.” “ما یک اتاق دموکراتیک داریم و مجلس سنا برای تصویب هر لایحه ای به آرا democratic دموکراتیک احتیاج دارد. بنابراین ما به یک لایحه واقعی دو حزب احتیاج داریم. خیر.” این لایحه ما است – آن را بگیرید یا آن را رها کنید. ”

سومر زمان بندی مشخص تری نسبت به مک کانل ارائه کرد و گفت: این قانون باید پس از انتخابات دور دوم در ژانویه و قبل از تحلیف رئیس جمهور منتخب جو بایدن در 20 ژانویه تصویب شود. دموکرات ها امیدوارند بتوانند هر دو کرسی سنا را در جورجیا برگردانند ، که به هر دو طرف 50 کرسی سنا می رسد. در این صورت ، دموکرات ها برتری خواهند داشت ، زیرا کمال هریس ، معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده ، با دستیابی به موفقیت رأی می دهد.

منابع به CBS News تأیید کردند که گفتگوهای غیررسمی بین دستیاران سناتورهای دموکرات کریس کوونز ، جو مانچین ، مارک وارنر و مایکل بنت و سناتورهای جمهوری خواه میت رامنی ، سوزان کالینز ، لیزا مورکوفسکی و راب پورتمن در حال انجام است. همه در احزاب خود به عنوان مرکزگرا دیده می شوند. سناتور دموکرات دیک دوربین نیز درگیر برخی بحث ها است.

خبر مذاکرات ابتدا توسط پولیتیکو اعلام شد.

یکی از دستیاران سنا تأکید کرد که مذاکرات “کمی رسمی تر است ، زیرا آنها نمی توانند به صورت حضوری ملاقات کنند. این در مذاکرات تأثیر دارد. اما من فکر می کنم این احتمال وجود دارد که برخی از مفاد به اعتبارات 2021 اضافه شود یا صورتحساب از همه چیز “.

دستیار گفت که امیدوار است برخی از بخشهای “ناسازگار” بسته امداد COVID-19 را بپذیرد ، از جمله اینکه یک سال دیگر به ایالتها اختصاص دهد تا بودجه خود را تحت قانون مراقبت صرف کنند و برنامه بازپرداخت وام را تصویب کنند. PPP و SBA برای یک سال دیگر ، تا زمانی که بیش از 130 میلیارد دلار هزینه کنند.

آقای بایدن از هر دو مجلس كنگره می خواهد كه بسته امداد COVID-19 را قبل از پایان سال تصویب كنند ، زیرا دیگر مزایای بیماری همه گیر منقضی می شود. آقای بایدن در اوایل ماه نوامبر با نانسی پلوسی و رئیس مجلس ملاقات کرد تا درباره اولویت های قانونی خود گفتگو کند ، و سه “توافق کردند که کنگره باید یک بسته اضطراری دو حزب را در جلسه اردک لنگ تصویب کند” ، به طور مشترک خواندن جلسه ای که گفتم

این خانه در ماه اکتبر یک پیشنهاد 2.2 تریلیون دلاری را تصویب کرد ، نسخه کاهش یافته از اسکناس 3.4 تریلیون دلاری که در ماه مه تصویب شد. این پیشنهاد شامل بودجه برای تمدید مزایای بیکاری اضطراری همه گیر و مزایای بیکاری همه گیر ، و همچنین تمدید تعلیق پرداخت وام دانشجویی ، تأمین اعتبار مرخصی استعلاجی با حقوق و مرخصی خانوادگی و تأمین اعتبار اضافی برای مقامات ایالتی و محلی است. .

پيلوسي قبل از انتخابات با استفان مانوچين ، وزير دارايي ، در مورد پيشنهاد كمك مذاكره كرد ، اما حتي پس از تقريباً برابر كردن مانوچين با اندازه لايحه 2 تريليون دلاري مجلس ، اين دو موفق به توافق نشدند. پلوسی گفت: عمده ترین موانع میزان بودجه دولت های ایالتی و محلی و در نظر گرفتن اقدامات پاسخگویی است که یکی از اولویت های مک کانل است. اگرچه آقای ترامپ از كنگره خواست كه از شر ویروس كرونا رد كند ، اما وی همچنین با در نظر گرفتن بودجه برای حوزه های قضایی ایالتی و محلی مخالف بود و دموكرات ها را متهم كرد كه می خواهند ایالت های آبی را نجات دهند.

در همین حال ، جمهوری خواهان در مک کانل و سنا لایحه ای به ارزش 500 میلیارد دلار را پیشنهاد کرده اند که در ابتدا به افزایش مزایای بیکاری ، حمایت از مسئولیت و تقویت برنامه حمایت از دستمزد ، که به مشاغل کوچک کمک می کند ، توجه خواهد کرد. این امر همچنین می تواند بودجه ای برای مدارس فراهم کند. اگرچه این لایحه توسط دموکرات ها دو بار مسدود شده است ، اما مک کانل گفت که آن را به سنا بازگرداند.

آلن هه ، اد اوکیف ، کارولین لینتون و گریس سیگز در این گزارش همکاری داشتند.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*