یک یکپارچه مرموز بیگانه مانند که در صحرای یوتا پیدا شده است


یک خدمه ایمنی عمومی که بر فراز جنوب شرقی یوتا پرواز می کردند یک سنگ یکپارچه “غیرمعمول” را در منطقه ای دور افتاده از ایالت کشف کردند. ساختار فلزی ظریف تعبیه شده در زمین حداقل 10 فوت ارتفاع دارد و به نظر می رسد هیچ کس نمی داند که چگونه به آنجا رسیده است.

دپارتمان ایمنی عمومی یوتا (DPS) روز دوشنبه گفت که دفتر آئرو و مقامات حیات وحش هفته گذشته گوسفندهای بزرگ را در کشور راک راک می شمردند که آنها محل را مشاهده کردند و برای بررسی بیشتر در این نزدیکی فرود آمدند.

screen-shot-2020-11-24-at-1-27-12-pm.png
یک یکپارچه بلند در منطقه ای دور افتاده از یوتا کشف شده است.

DPS در یوتا


فیلم ها و عکس های ارسال شده توسط DPS نشان می دهد که خدمه در حال بررسی یکپارچه فلز هستند. در یک لحظه ، یک کارمند DPS از روی شانه های دیگری بالا رفت و کمی به بالای سازه رسید.

DPS گفت: “هیچ نشانه مشخصی وجود ندارد” که آن را در آنجا قرار داده و اصل آن را یک معما باقی بگذارد.

یک عضو DPS از شانه های یکی دیگر بالا رفت تا بیشتر در مورد یکپارچه مرموز جستجو کند.

DPS در یوتا


برت هاچینگز ، خلبان هلیکوپتر DPS ، به KSLTV گفت که ساختار غیرقابل توصیف 10 تا 12 فوت “عجیب ترین چیزی است که من در تمام سالهای پروازم آنجا دیده ام”. با این حال ، او نظریه هایی در مورد آنچه می تواند باشد ، داشت.

هاچینگز گفت: “من حدس می زنم این یک هنرمند موج نو باشد یا چیزی دیگر. یا ، می دانید ، شخصی که طرفدار زیادی در سال 2001 بود:

این شی شبیه بنای یادبود سیاه در فیلم استنلی کوبریک در سال 1968 است که ناشی از تمدن بیگانه نامرئی است.


2001: ادیسه فضایی ، یکپارچه سیاه از جانب
urfu در یوتیوب

DPS اعلام کرد نصب سازه های هنری بدون اجازه سرزمین های تحت اداره فدرال غیرقانونی است ، “از هر سیاره ای که باشید” اداره مدیریت زمین تحقیقات بیشتری را در این باره انجام خواهد داد.

هاچینگز به ایستگاه گفت: “به نوعی شوخی کردیم که اگر یکی از ما ناگهان ناپدید شود ، بقیه هم خود را به درون آن می اندازیم.”

این اداره گفت که محل قرارگیری یکپارچه را مشخص نخواهد کرد ، زیرا این سازه در یک منطقه دور افتاده است و در صورت مسدود بودن گردشگران ممکن است نیاز به نجات داشته باشند.
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*