12 میلیون تومان برای یک شب در چادرهای اضطراری! * سرخط خبرها


اقامت در چادرهای مجلل قطر برای مسافران جام جهانی 2022 شبی 350 پوند (تا 12 میلیون تومان) هزینه دارد.

به گزارش سرخط نیوز، فیفا به تازگی چادری را در منطقه الخور قطر افتتاح کرده که قصد دارد میزبانی جام جهانی را در قطر برگزار کند تا بخشی از تجربه هواداران در این مسابقات باشد.

با وجود هتل‌ها و اقامتگاه‌های محدود در قطر، که از نوامبر میزبان جام جهانی فوتبال است، استفاده از چتر احتمالا ارزان‌ترین نوع اقامت برای هر هواداری است که می‌خواهد مسابقات تیم جوانان را از نزدیک تماشا کند. هزینه اقامت در چادرهای معمولی و ساده در حال حاضر بیش از 200 دلار است اما چادرهای لوکس تجربه خاصی است که فراتر از اقامت در چادرهای کمپینگ و کمتر از یک هتل 5 ستاره و برای طرفداران فوتبال است. هزینه اقامت در چنین چادرهایی برای هر شب 350 پوند (به نرخ روزانه 12 تا 13 میلیون تومان) است.

عمر الجابر، رئیس سازمان قطری که بر برنامه ریزی یک ماهه این رویداد نظارت می کند، حدود سه ماه پیش گفت که آنها قصد دارند 1000 چادر برای هواداران جام جهانی بسازند که حدود 20 درصد از کل آن است. این طرح ها چادرهای لوکس با امکانات رفاهی بیشتر برای علاقه مندان به بودجه که می خواهند بمانند و زندگی در بیابان را تجربه کنند هستند.

12 میلیون تومان برای یک شب در چادرهای دنیا!
نگاهی به چادرهایی که برای هواداران و مسافران فوتبال برای جام جهانی فوتبال در قطر برپا شده است

12 میلیون تومان برای یک شب در چادرهای دنیا!
نگاهی به چادرهای در حال برپایی جام جهانی فوتبال در قطر

این اتاق های مجلل دارای تهویه مطبوع، وای فای، حمام اختصاصی، توالت و امکانات تهیه چای و قهوه هستند. به این ترتیب فیفا امیدوار است تا هواداران فوتبال از سراسر جهان را با تجربه فرهنگی قطر آشنا کند و اقامت آنها در این چادرها را تجربه ای خاص توصیف کند.

حتما بخوانید:
با افزایش میزان بستری شدن در بیمارستان COVID-19 ، فرمانداران از اهالی می خواهند که آن را جدی بگیرند.

چادرهای آماده شده برای جام جهانی اگرچه به سبک چادرهای سنتی قطری طراحی شده اند، اما مبله و مجهز به تجهیزات مدرن هستند.

12 میلیون تومان برای یک شب در چادرهای دنیا!
نمایی از چادرهای آماده شده برای استقرار در جام جهانی

شهر کوداری در هورا، یکی از شهرهای میزبان تیم های فوتبال انگلیس و آمریکا در گروه B در 25 نوامبر و یکی از بازی های نیمه نهایی در 14 دسامبر، 40 دقیقه با ماشین از دوحه، پایتخت این کشور فاصله دارد. قطر. آن واقع شده است.

جام جهانی فوتبال 2022 از 21 نوامبر تا 18 دسامبر 2022 (30 آوریل تا 27 دسامبر 1401) در استادیوم 8 قطر برگزار می شود. این کشور امیدوار است 1.2 میلیون بازدید کننده داشته باشد، به این معنی که تقریبا نیمی از جمعیت کشور برای این مسابقات به قطر سفر خواهند کرد.

قطر کمتر از 30000 اتاق هتل دارد و ژوئن تخمین زده است که 80 درصد از این اتاق ها برای مهمانان فیفا رزرو شده است. فیفا همچنین از ساکنان محلی خواسته است که ویلاها و آپارتمان های خود را در طول جام جهانی در اختیار هواداران قرار دهند. قیمت یک آپارتمان دو اتاقه در حومه دوحه 390 دلار در روز است. همچنین، هزینه 1650 دلاری 1650 دلار خواهد بود.

انتهای پیام