60 دقیقه از بایگانی: آگوست ویلسون


اد بردلی در سال 2002 به آگوست ویلسون گفت: “او یکی از تحسین برانگیزترین نمایشنامه نویسان زمان ما است و همچنین یکی از محبوب ترین ها است. ترک تحصیل در دبیرستان پیتسبورگ بد نیست ، که اکثر مردم هرگز فکر نمی کنند تا زمانی که او بخاطر می آورد ، آگوست ویلسون اشتیاق به نوشتن را تحریک کرده است. “

این هفته و در 60 دقیقه ، ویولا دیویس با جان ورتهایم در مورد بازی در فیلم اقتباسی فیلم نتفلیکس از نمایش سیاه ته ماست از ویلسون صحبت کرد. بردلی گفت که این نمایشنامه ویلسون را به عنوان صدای اصلی جدید در تئاتر آمریکا تثبیت کرد. این امر همچنین منجر به دستیابی به موفقیت بین ویلسون و مادرش شد.

ویلسون به بردلی گفت: “او به من گفت که به من افتخار می کند. او در آن زمان در حال مرگ بود ، اما او آمد – او آمد و نمایش را دید.” “و او بسیار مغرور بود.”

ویلسون در فردریک آگوست کیتل متولد شد ، در پیتسبورگ ، هیل بزرگ شد. وی پس از ترک تحصیل در 15 سالگی ، روزهای خود را در کتابخانه عمومی برای مطالعه گذراند. در طی چند سال آینده ، ویلسون ، به اعتراف خودش ، صدها کتاب خواند و آنچه را که در کتابخانه آموخته بود ، گفت که در خیابان های پیتسبورگ آموخته است ، جایی که سالها به گوش دادن به داستان ها و صداهایی می پرداخت که بعداً به ماده اولیه نمایش ها تبدیل می شد. مو

ویلسون ، که در سال 2005 درگذشت ، بیشتر با ده نمایشنامه خود شناخته شده است ، هرکدام در دهه های مختلف قرن بیستم ، که با هم داستان یک سفر آفریقایی-آمریکایی را روایت می کنند.

حتما بخوانید:
واکسن COVID-19 ممکن است به زودی در راه باشد - در اینجا چالش های احتمالی پیش رو آورده شده است

مصاحبه بردلی با ویلسون و مصاحبه ورتهایم با دیویس را در یکشنبه شب مشاهده می کنید.

© 2020 CBS Interactive Inc. کلیه حقوق محفوظ است


منبع: elitenews.ir