پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی – تانسو

دوباره به گوگل یا وب سایت صفحات زرد مورد علاقه خود برگردید و این بار یک لیست تماس با سازندگان پنجره های آلومینیومی ، نجاران و تولید کنندگان درب حمام پی وی سی در شهر خود ایجاد کنید. در چند سال گذشته متأسفانه بدون توجه به شرایط خاص اقلیمی و آب و هوایی کشور در مقایسه با کشورهای اروپایی اقدام به ورود یا تولید پروفیل درب و پنجره های پی وی سی به کشور شده که با نگرش به عدم وجود دانش فنی و علمی و نیز تبلیغات نادرست والبته وسیع و گسترده تب تندی را در میان برخی از مصرف کنندگان ایجاد و بخشی از بازار مصرف در ساخت و ساز صنعت ساختمان و تأمین درب و پنجره و نمای شیشه ای را به خود اختصاص داد. جهت استعلام دقیق قیمت و آنالیز دقیق ابعاد بهتر است

شیشه پنجره دوجداره

این یک مرحله بسیار مهم است و تا زمانی که آنها از شرکت درب و درب شما Upvc آگاهی نداشته باشند ، چگونه انتظار دارید که در مواقع ضروری با شما تماس بگیرند. حال اگر این سازنده آلومینیوم در حال حاضر فروشنده یا نماینده کمیسیون شما باشد ، به احتمال زیاد او قصد دارد منجر به شما شود. حال نماینده فروش خود را برای بازدید از هر منطقه به مدت یک هفته تعیین کنید و از تمام ساختمانهایی که در آن منطقه در حال آمدن هستند مطلع شوید. حال به شخص خود آموزش دهید تا اطلاعات تماس سازنده یا معمار آن ساختمان را پیدا کند. بنابراین هر زمان که از Windows و Upvc و پروژه های خود برای پروژه خود سؤال کنید

مطمئناً برای نقل قول با شما تماس می گیرند. هر وقت پنجره یا درب upvc را در محل مشتری نصب کردید ، 90 درصد موارد مشتری از شما می خواهد نوار محافظ (برچسب) را از سطح پنجره یا درب upvc جدا نکنید. پنجره های AIS بسته به نیاز و اولویت شما، امکان انتخاب انواع پنجره های لولایی آلومینیومی را مهیا می کند. من افراد زیادی را دیده ام که کارخانه ساخت و ساز پنجره Upvc خود را افتتاح کرده اند و همچنین سرمایه گذاری و وقت و هزینه زیادی را برای انتخاب دستگاه های ساخت پنجره upvc مورد نیاز ، مساحت ، ساخت کارخانه و غیره انجام داده اند.

حتما بخوانید:
در حالی که دونالد ترامپ به خروج از کاخ سفید اشاره کرد ، داو به 30 هزار نفر رسید

همچنین انجام عملیات آندایزینگ روی آلومینیوم مقاومت خوردگی فوق­ العاده و طیف رنگی وسیعی را برای آنها پدید می­آورد. عواملی که بر روی قیمت پنجره دوجداره تاثیرگذار هستند چیست؟ با آنها ملاقات کنید و از آنها بازدید کنید تا بپرسید که آیا آنها علاقه دارند Windows و درهای Upvc را در پروژه خود قرار دهند. پنجره های چوبی همچنین در رنگ ها و طرح های متفاوتی تولید می شوند که در مقابل اشعه UV خورشید، رطوبت برف و باران در هر دمایی مقاومت بالایی دارند.

پنجره دوجداره در کرج .چرا از یو پی وی سی برای قاب پنجره استفاده می کنند؟ این پنجره را به نوعی طراحی کردهاند که هم زیبایی منحصر به فردی دارا باشد و هم از کیفیتی بسیار بالا. این پنجره ها نه تنها برای سهولت در تمیز کردن هر دو طرف پنجره مناسب هستند بلکه بهترین تهویه هوا را میسر می کنند. پنجره لولایی آلومینیومی نوین خانه بر طبق استاندارد دارای شکست حرارتی 35 میلی متری پلی آمید و موانع در هم تنیده ای است که جریان هوا از طریق سیستم را به حداقل می رساند.

پنجره های لولایی آلومینیومی بازشو نوین خانه (1500 میلی متر x 2500 میلی متری با لولای بالایی) تا 2633 درجه پاسکال و پنجره های ثابت (1525 میلی متر x 2641 میلی متری تک شیشه) تا 3591 درجه پاسکال بدون خرابی یا هرگونه نشانه ای از ضعف در موانع آزمایش شده اند. این پنجره ها با زاویه 90 درجه و بدون نیاز به تسمه به یکدیگر متصل می شوند. بنابراین حتی اگر تقاضای زیادی برای ویندوز و درب های Upvc در بازارهای جهانی وجود داشته باشد ، آنها هنوز خریدهای مورد نیاز را تا آنجا که مربوط به کارخانه خود است دریافت نمی کنند. از دیگر موارد مقایسه درب و پنجره آلومینیومی با UPVC، اکسید شدن یکی از مهمترین معایب درب و پنجره آلومینومی است که نسبت به رقیب خود یعنی UPVC عقب افتاده است همچنین ورود گرد و غبار، آلودگی صوتی حتی در نمونه های دو جداره ، اتلاف انرژی بالا از دیگر عواملی است که باعث شده درب و پنجره UPVC از رقیب خود پیشی بگیرد.

حتما بخوانید:
با افزایش موارد ویروس کرونا ، کالیفرنیا احکام خانه ای منطقه ای وضع می کند

یکی از دلایلی که در گذشته آلومینیوم نسبت به UPVC کمتر خواسته شده است ، بازده حرارتی پایین آن است. اداک طیف وسیعی از پنجره های آلومینیومی مناسب را برای هر پروژه دارد.آلومینیوم ساخته شده در بالاترین استانداردها، قوی، دارای وزن سبک و پایدار می باشد به این خاطر که ارائه انعطاف پذیری تحسین برانگیز، سبک و عملکرد برای مطابقت با هر پروژه لازم است. برای جلوگیری از این عمل، هرساله بیش از 16000 تن UPVC بازیافت می شود. بهاینترتیب، اختلاف چند هزارتومانی بین این دو نرخ، باعث شده تقاضاها به سمت بازار آزاد سرازیر شود و اکثر تولیدکنندگان برای کم کردن هزینههای تولید، ترجیح میدهند ماده اولیه موردنیاز خود را از بازار آزاد تامین کنند. یا ممکن است تعجب کنید زیرا ممکن است قبلاً تصمیم گرفته اند که پنجره ها و درهای upvc را برای پروژه خود بسازند. لولاهای نوین خانه از جنس استیل فریتیک ضد زنگ (به درجه BS EN 10088-2، که قبلاً با نام 304 شناخته شده است) در برابر خوردگی به طور خاص مقاوم شده است. مورد اول مقاومت حرارتی است.

Leave a Comment