Andrew Cuomo برای جلسات توجیهی روزانه COVID-19 ، Emmy International را دریافت می کند


آکادمی هنرها و علوم تلویزیونی بین المللی روز جمعه اعلام کرد ، اندرو کوومو ، فرماندار نیویورک به زودی جایزه بنیانگذاران بین المللی امی را به دلیل جلسات تلویزیونی روزانه در مورد بیماری همه گیر ویروس کرونا دریافت خواهد کرد. این آکادمی گفت که کوومو به دلیل “رهبری او در طی همه گیری Covid-19 و استفاده استادانه از تلویزیون برای اطلاع رسانی و اطمینان بخشی به مردم سراسر جهان” در پخش مستقیم روز دوشنبه شناخته خواهد شد.

بروس پیسنر ، رئیس و مدیرعامل آکادمی بین المللی ، در بیانیه ای گفت: “111 جلسات توجیهی فرماندار بسیار خوب کار کرد زیرا او به طور موثری نمایش های تلویزیونی با شخصیت ها ، خطوط داستانی و داستان های موفقیت و شکست ایجاد کرد.” تصمیم را اعلام می کند. “مردم در سراسر جهان تصمیم گرفته اند که بفهمند چه خبر است و نیویورک به یک سمبل عزم برای عقب زدن تبدیل شده است.”

در ماه های ابتدایی شیوع همه گیر ، زمانی که نیویورک یکی از کانون های جهانی ویروس بود ، کوومو هر روز جلسات توجیهی رسانه ای برگزار می کرد تا مردم را از وضعیت شیوع آگاه کند. آکادمی گفت ، 111 جلسه توجیهی روزانه متوالی ، که در 19 ژوئن به پایان رسید ، در مجموع 59 میلیون تماشاگر را جمع کرد.

جایزه بنیانگذاران به شخص یا سازمانی تعلق می گیرد که “از مرزهای فرهنگی عبور می کند تا انسانیت مشترک ما را لمس کند”. دریافت کنندگان قبلی شامل معاون رئیس جمهور ال گور ، اپرا وینفری و استیون اسپیلبرگ هستند.

بر اساس اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز ، از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ، بیش از 580،000 نفر در این ایالت آزمایش مثبت داده اند و بیش از 34،000 نفر فوت کرده اند. و اگرچه محدودیت ها اجازه نمی دهد که موارد روزانه در تابستان به سرعت افزایش یابد ، اما کومو هنوز هم به دلیل کنار آمدن با بیماری همه گیر ، به ویژه در خانه های سالمندان ایالت ، مورد انتقاد قرار می گیرد.

برخی ایمی فرماندار را در توییتر خود محكوم كردند و نوشتند كه این جایزه از مشكلات ایالت در طی همه گیرى چشم پوشی كرد.

“این جایزه منطقی است زیرا کوومو در واقع یک مدیر همدل و شایسته نیست – او فقط یکی را در تلویزیون بازی می کند.” یکی نوشت فعال مترقی.

به گزارش آسوشیتدپرس ، بستری شدن در نیویورک کمتر از بدترین بیماری همه گیر است. اما مانند بقیه کشورها ، با پایان یافتن فصل تعطیلات ، موارد در حال افزایش است. در اوایل این هفته ، نیویورک مدارس خود را پس از رسیدن به درجه مثبت 3٪ تعطیل کرد.
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*