[ad_1]

دکتر سلین گوندر ، عضو هیئت مشاوره رئیس جمهور منتخب جو بایدن COVID-19 ، روز شنبه به CBSN گفت که شام ​​در محیط داخلی خطر شیوع ویروس بیشتر از مدارس است. در اوایل این هفته ، او اتاق ناهار خوری داخلی را “گسترش دهنده اصلی عفونت” خواند.

روز شنبه ، گوندر به LBS Zak از CBSN گفت كه شهرداري هايي كه در مورد ازسرگيري تصميم مي گيرند بايد خطر انتقال را با توجه به اهميت اين سرويس ارزيابي كنند. وی گفت: “از این نظر ، رستوران های داخلی بسیار خطرناک تر هستند و احتمال انتقال آنها بیشتر از مدارس است.” “ابتدا باید مدارس تعطیل شود ، و مدارس نه بعداً.” با این حال ، گوندر افزود که باز نگه داشتن مدارس در مکان هایی با توزیع گسترده – وضعیت بسیاری از جوامع در کشور خطرناک است.

ایالات متحده این هفته برای چهارمین روز متوالی رکوردهای COVID-19 را ثبت کرد. بیش از 184000 مورد در سراسر کشور گزارش شده است و فقط در روز جمعه بیش از 68000 نفر با این ویروس در بیمارستان بستری شده اند. در هفته گذشته روزانه بیش از 1100 آمریکایی به دلیل ویروس می میرند.

CBS نیویورک گزارش داد که افزایش روزافزون موارد در نیویورک ، شهردار بیل دو بلازیو را به جمعه هشدار داد تا به والدین دارای فرزندان در بزرگترین سیستم مدرسه کشور هشدار دهد که آنها باید آماده باشند تا از روز دوشنبه به آموزش کامل از راه دور برگردند. این اعلام در حالی است که این شهر به سرعت در حال نزدیک شدن به آستانه 3٪ مثبت COVID-19 است که باعث بسته شدن مدارس می شود.

شهردار خاطرنشان کرد که “تعداد بسیار کمی” در مدارس نتایج مثبتی داده اند – طبق CBS نیویورک ، میزان مثبت در مدارس زیر 1٪ است. اما دبلازیو گفت که نرخ بالاتر در شهر به معنای “ما باید با احتیاط زیادی عمل کنیم”.

شهردار گفت: “از اوایل روز دوشنبه یک برنامه ، یک برنامه جایگزین داشته باشید” و افزود که اگر مدارس مجبور به تعطیلی شوند ، “هدف این است که آن را در اسرع وقت پس بگیریم.”

گوندر به CBSN گفت كه انفجار ، در صورتي كه احتمالاً جمعيت كشور به علت هواي سردتر باشد ، افراد بيشتري را مجبور به جمع شدن در داخل خانه مي كند. وی تأکید کرد که هر کسی ، در هر کجا که زندگی می کند ، باید در فصل تعطیلات آینده هوشیار باشد.

وی با بیان اینکه گردهمایی رویدادهای اجتماعی مانند هر سال دیگر است ، گفت: “من درک می کنم که (مردم) می خواهند با خانواده و دوستانشان جشن بگیرند ، مسئله این است که در حال حاضر آتش سوزی در سراسر کشور طغیان می کند.” ، “این مانند ریختن بنزین روی آن آتش است. “

رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز دوشنبه اعلام كرد كه تیمی از متخصصان و دانشمندان بهداشت عمومی كه وی و كاملا هریس معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده را در پاسخ به بیماری همه گیر راهنمایی می كنند. هیئت مشاوره COVID-19 متشکل از 13 پزشک و دانشمند است ، از جمله گاندر ، که یک متخصص بیماریهای عفونی و اپیدمیولوژیست در دانشکده پزشکی گروسمن NYU و بیمارستان Belvuue است و از ابتدای شیوع همه گیر بیماران را با COVID-19 معالجه می کند.

به دلیل عدم پذیرش رسمی آقای بایدن به عنوان برنده احتمالی انتخابات ریاست جمهوری ، شورای بایدن-هریس با مشکل مواجه می شود. گوندر گفت از زمانی که به هیئت مشاور منصوب شده است ، با هیچ یک از اعضای گروه کاری فعلی ویروس کرونا در کاخ سفید در تماس نبوده است.

وی گفت: “این واقعاً مسئله ساز است كه ما در این دوره گذار انتقال صحیح اطلاعات و قدرت نداریم.” “ما با ویروس مبارزه می کنیم … در غیاب این اطلاعات مهم ، امنیت ملی ما کاملا صریح است. این برای سلامتی مردم ایالات متحده و همچنین برای اقتصاد ما خطری است.”

با وجود سد راه ها ، گوندر گفت که هیئت مدیره در حال برنامه ریزی برای مقابله با بیماری همه گیر پس از سوگند دادن آقای بایدن است. رئیس جمهور منتخب در نظر دارد تا از طریق استفاده از تجهیزات امنیتی شخصی PPE را افزایش دهد قانون دادرسی دفاعو با بخشهای بهداشتی ایالتی و محلی ، و همچنین بخش خصوصی ، در توزیع واکسن ، به ویژه برای جوامع روستایی که کمتر در دسترس هستند ، هماهنگ شوند

گوندر توضیح داد: “جوامع کوچکتر روستایی به مراتب چالش برانگیزتر خواهند بود. آنها بیشتر از مکانهای متمرکز فاصله خواهند داشت و در آنجا ظرفیت انجماد عمیقی را خواهیم داشت که واکسنی مانند واکسن تولید شده توسط Pfizer به آن احتیاج دارد.” “آنها همچنین به اندازه بسیاری از داروخانه های CVS و Walgreens که به گسترش واکسن کمک می کند ، ندارند. بنابراین مناطق روستایی مطمئناً چالش برانگیزتر خواهند بود.”

وی گفت: “ما در تعامل با احزاب بزرگ بسیار فعال هستیم – بازیگران این كار توزیع ، از جمله افرادی از CVS و Walgreens و بخشهای بهداشت محلی و ایالتی ، سیستمهای اصلی بیمارستان.” “آنها کسانی هستند که در خط مقدم قرار دارند و ما بسیار دست در دست آنها هستیم.”

گوندر در پاسخ به این س ifال که آیا عدم ارتباط بین دولت ترامپ و تیم آقای بایدن منجر به همپوشانی یا برنامه های مختلف می شود ، گفت: این مشکلی نیست. وی گفت: “این بدان معنی است که شما در واقع برنامه ریزی محکمی دارید که توسط دولت فعلی انجام می شود.”

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر

کولر گازی اقساطی