[ad_1]

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها دستورالعمل های خود را برای COVID-19 به روز کرده است تا خطر انتقال ویروس کرونا را تشخیص دهد. توسط ذرات تنفسی در هوا – اما سپس صبح روز دوشنبه وب سایت خود را برای بارگیری این اطلاعات مجدداً ویرایش کرد و گفت که این اطلاعات هنوز در دست بررسی است.

قبل از حذف ، در راهنمای بروزرسانی شده ویروس کرونا به طور شایع “از طریق قطرات تنفسی یا ذرات ریز ، مانند آنچه در آئروسل وجود دارد” منتشر می شود ، که در صورت ابتلا فرد آلوده به سرفه ، عطسه ، آواز ، گفتگو یا حتی فقط نفس کشیدن ، و که ممکن است مدت زمان مشخصی در هوا بماند. سپس ویروس می تواند به افراد دیگر سرایت می کند که آن را در مجاری تنفسی خود استشمام می کنند.

بسیاری از دانشمندان و متخصصان بهداشت ماه ها است که هشدار می دهند که COVID-19 می تواند توسط ذرات تنفسی هوا منتشر می شودنه فقط از طریق قطرات بزرگتر یک فرد آلوده که در همان حوالی سرفه یا عطسه می کند.

“شواهد فزاینده ای وجود دارد که نشان می دهد قطرات و ذرات معلق در هوا می توانند در هوا معلق بمانند و دیگران استنشاق کنند و مسافت بیش از 6 فوت را طی کنند (به عنوان مثال ، در طول تمرین کرال، در رستوران ها یا در کلاس های تناسب اندام) ، “CDC به روز می شود اما سپس حذف می شود ، دستورالعمل ها می گویند.” به طور کلی ، محیط های داخلی بدون تهویه مناسب این خطر را افزایش می دهند. “

اما روز دوشنبه – هنگامی که تعداد مرگ و میرهای ایالات متحده در اثر COVID-19 به 200000 نفر رسید – CDC مجدداً صفحه را برای حذف اطلاعات مربوط به خطر ناشی از هوا به روز کرد و در بالا یک سلب مسئولیت کرد: “نسخه پیش نویس تغییرات پیشنهادی در توصیه های آنها “CDC در حال حاضر توصیه های خود را در زمینه انتقال SARS-CoV-2 از طریق هوا (ویروسی که باعث COVID-19 می شود) به روز می کند” ، به اشتباه در وب سایت رسمی آژانس منتشر شد. پس از اتمام این روند ، زبان به روزرسانی منتشر می شود. “

تام اسكینر سخنگوی CDC در پاسخ به سedال CBS News كه از نظر زبان پخش هوا چه مشكلی دارد ، گفت: “ضعیف نوشته شده است. نتیجه اصلی انتقال آئروسل است. [is] ممکن است ، اما راه اصلی نیست [it] توزیع می کند. “

دکتر جان لاپاک خبرنگار ارشد پزشکی CBS News توضیح داد: “ممکن است اینگونه نباشد پایه ای نحوه انتشار آن ، اما شواهد خوبی وجود دارد که نشان می دهد ویروس تحت شرایط خاص در مسافت های بیش از 6 فوت می تواند در هوا پخش شود. “

در این سایت هنوز اعلام شده است که ویروس “از طریق قطرات تنفسی تولید شده در هنگام سرفه ، عطسه یا مکالمه فرد آلوده” منتشر می شود ، اما اطلاعات مربوط به قطرات کوچک موجود در هوا ، مانند قطرات موجود در آئروسل ، حذف شده است. همچنین در این صفحه دیگر تنفس به عنوان راهی برای انتقال ویروس ذکر نشده است.

در عوض ، در صفحه می خوانید: “این قطره ها می توانند به دهان یا بینی افراد نزدیك وارد شده و یا احتمالاً در ریه ها استنشاق شوند.” به روزرسانی روز دوشنبه همچنین می گوید که COVID-19 عمدتاً در بین افرادی که تماس نزدیک دارند (در فاصله 6 فوت) گسترش می یابد و شامل این است که توسط افرادی که هیچ علائمی ندارند ، قابل انتقال است.

در ماه جولای ، سازمان بهداشت جهانی (WHO) این موضوع را تأیید کرد انتقال از طریق هوا از “ریز قطرات” به عنوان دلیل احتمالی عفونت های COVID-19. به رسمیت شناختن WHO پس از امضای نامه ای آزاد از 239 دانشمند در مورد خطر انتقال هوا انجام شد.

تعداد کمی از بیماری ها – سل ، آبله مرغان و سرخک – توسط آئروسل منتقل می شود. به عنوان مثال ژاپن ماه هاست كه كار می كند و حاكی از آن است كه ذرات كوچك و آئروسل شده در شرایط شلوغ باعث گسترش ویروس کرونا می شود. در اوایل ماه فوریه ، ژاپن استراتژی مبارزه با آن را اتخاذ کرد انتقال هوا از COVID-19 گفتن به ساکنان برای جلوگیری از “سه درجه سانتیگراد” – فضاهای تنگ ، مکانهای شلوغ و گفتگوی نزدیک.

مدیریت CDC همچنین توضیح می دهد که هرچه فرد مبتلا به COVID-19 به دیگران نزدیکتر و طولانی تر باشد ، خطر شیوع ویروس در این افراد بیشتر است.

در روز جمعه ، CDC نیز دستورالعمل های تست خود را پس از نزدیک به یک ماه به روز کرد بحث بر سر نقش مداخله سیاسی در اواخر ماه اوت ، وب سایت CDC بی سر و صدا دوباره طراحی شد و گفت افرادی که در معرض ویروس کرونا قرار گرفته اند اما نشان نمی دهند علائم ممکن است نیازی به آزمایش نداشته باشد. این باعث سر و صدا در میان متخصصان پزشکی شد زیرا افراد بدون علامت می توانند ویروس را به راحتی گسترش دهند به دیگران.

اکنون راهنمای جدید می گوید: “به دلیل اهمیت انتقال بدون علامت و بدون علامت ، این راهنما بیشتر نیاز به آزمایش افراد بدون علامت ، از جمله تماس نزدیک با یک فرد مبتلا به عفونت مستند SARS-CoV-2 را تقویت می کند.”

مدت هاست که بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی توصیه می کنند که حتی اگر افراد بدون علامت مشکوک به تماس با شخصی که آلوده شده است ، باید آزمایش شود. در ماه ژوئیه ، یک مدل منتشر شده توسط آکادمی ملی علوم نشان داد که حدود 50٪ از موارد ویروس کرونا می تواند توسط افرادی که هیچ علائمی ندارند منتشر شود.

لوسی کرافت در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر