CDC دوره قرنطینه را از دو هفته به 10 روز بدون علائم کاهش می دهد


مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها روز چهارشنبه دستورالعمل های جدید قرنطینه را اعلام کردند که حداقل زمان را از 14 روز به 10 روز بدون علائم و هفت روز بدون علائم و آزمایش منفی کاهش می دهد. مقامات گفتند که این دوره کوتاه تر برای تشویق افراد بیشتر به قرنطینه است.

دکتر هنری واک ، مدیر حوادث CDC ، دکتر هنری واک گفت: “کاهش مدت زمان قرنطینه می تواند افراد بیشتری را به این کار ترغیب کند ، به ویژه هنگامی که ممکن است در حین قرنطینه قادر به کار نباشند.” وی گفت آژانس هنوز 14 روز را توصیه می کند ، اما اکنون دو دوره “قابل قبول قرنطینه جایگزین” را ارائه می دهد.

واك با تاكيد بر اينكه هر كس درمورد ويروس بيشتر اطلاعات مي يابيم ، همچنان به اصلاح دستورالعمل هاي خود ادامه مي دهيم و تأكيد مي كنيم كه در صورتي كه افراد در معرض ويروس كرونا قرار گيرند – يا نگران باشند – بايد قرنطينه شوند. وی افزود: افراد باید 14 روز پس از مواجهه با علائم خود نظارت کنند – حتی اگر زودتر قرنطینه شوند.

به گفته دکتر جان بروکس ، مدیر ارشد پزشکی CDC ، وقتی قرنطینه به 10 روز کاهش یابد ، “خطر باقیمانده” در معرض قرار گرفتن شخص دیگر پس از ترک قرنطینه فقط 1٪ است.

بروکس گفت: “توصیه امروز ارائه شده نه تنها توسط CDC بلکه توسط سایر مسسات تحقیقاتی نیز از مدل سازی گسترده است.” “همه آنها به یک چیز اشاره می کنند – اینکه کسی که زودتر قرنطینه را ترک می کند ممکن است شخص دیگری را در معرض دید قرار دهد. وقتی به 10 روز کاهش می یابد ، خطر باقیمانده 1٪ است ، حد بالایی آن 12٪ است. هفت روز 5٪ و حد بالایی 10٪ است. “

حتما بخوانید:
تندیس خارج شده در اسپانیا توجه جهانیان را به خود جلب می کند

دکتر اسکات گوتلیب ، کمیسر سابق سازمان غذا و دارو ، به “رو به روی ملت باشید“هفته گذشته که دوره توصیه شده قرنطینه باید” اکثریت قریب به اتفاق “عفونت های ویروس کرونا را پوشش دهد.

گوتلیب روز یکشنبه گفت: “آنچه شما می خواهید توصیه های منطقی و عملی است كه مردم از آن پیروی می كنند.” “و هنگامی که شما یک دوره قرنطینه 14 روز دارید ، آنقدر طولانی مدت است که به هر حال بسیاری از افراد آن را دنبال نمی کنند ، و پیگیری توصیه ها سخت است. بنابراین معرفی یک دوره قرنطینه 10 روزه ، حتی یک دوره قرنطینه هفت روزه ، در این مدت زمان بیشتر عفونت ها را گرفتار کنید. “

علی رغم اعلام روز چهارشنبه ، CDC هنوز دستورالعمل های رسمی قرنطینه ارسال شده در وب سایت خود را به روز نکرده است.

مقامات بر این تماس تأکید کردند که آژانس هنوز مسافرت های غیرضروری را توصیه نمی کند ، خصوصاً در طول سفر فصل تعطیلات زمستانی هنگامی که افراد بیشتر در داخل هستند و انتقال ویروس ها افزایش می یابد. واک گفت: “CDC توصیه می کند در خانه بمانید و سفر نکنید.” “اگر هنوز مسافرت هستید ، 1-3 روز قبل از سفر و 3-5 روز بعد خود را آزمایش کنید و هر حرکت را بین زمان به حداقل برسانید.”

طبق پروژه پیگیری COVID ، بستری شدن در بیمارستان COVID-19 در روز شکرگذاری به بالاترین رکورد بیش از 90،000 رسید. در آستانه تعطیلات ، کارشناسان بهداشت عمومی آمریکایی ها را به کنار گذاشتن جشن های بزرگ خانوادگی فراخوانند.

حتما بخوانید:
پیشنهادات هدف برای Black Friday 2020: نحوه خرید از قفل های COVID-19

با این حال، بیش از 1 میلیون آمریکایی طبق اعلام اداره امنیت حمل و نقل ، پروازهای روز یکشنبه قبل از شکرگذاری حداکثر برای یک روز از اواسط ماه مارس انجام شود. دوره سه روزه جمعه تا یکشنبه شلوغ ترین آخر هفته برای سفر از آخر هفته 14 تا 16 مارس بود.

دکتر سلین گوندر ، عضو هیئت مشاوره رئیس جمهور منتخب جو بایدن COVID-19 ، به CBSN گفت که آنها انتظار دارند جنبش منجر به افزایش موارد و در نهایت مرگ در هفته های آینده. دکتر دبورا بیرکس ، هماهنگ کننده گروه کاری ویروس کرونا در کاخ سفید ، هشدار داد که کسانی که برای تعطیلات سفر می کنند و در اجتماعات بزرگ شرکت می کنند باید فرض کنید آلوده شده اند.

گوندر گفت: “متأسفانه ، این بدان معنی است که بسیاری از افرادی که در طول روز شکرگذاری با خانواده خود ، با دوستان خود جشن می گیرند ، در بیمارستان ، در بخش های مراقبت های ویژه در کریسمس و سال نو به سر می برند.”


منبع: elitenews.ir

Leave a Comment