CDC زمان قرنطینه COVID را به 10 روز بدون علائم کاهش می دهد


مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها دستورالعمل های جدید قرنطینه را برای افرادی که در معرض ویروس کرونا قرار گرفته اند ، اعلام کرده است و مدت زمان آن را از 14 روز به 10 روز بدون علائم یا هفت روز بدون علائم و آزمایش منفی کاهش می دهد. مقامات گفتند که دوره کوتاهتر برای تشویق افراد بیشتر به قرنطینه است.

دکتر هنری واک ، مدیر حوادث CDC ، دکتر هنری واک گفت: “کاهش مدت زمان قرنطینه ممکن است افراد بیشتری را به این کار ترغیب کند ، به خصوص هنگامی که ممکن است در حین قرنطینه قادر به کار نباشند.” وی گفت آژانس هنوز 14 روز را توصیه می کند ، اما اکنون دو دوره “قابل قبول قرنطینه جایگزین” را ارائه می دهد.

والك با تاكيد بر اينكه در صورت مواجهه با همه افراد بايد قرنطينه شوند – يا گفت: نگران قرار گرفتن در معرض – به ویروس کرونا. وی افزود که مردم باید به مراقبت از خود ادامه دهند علائم برای 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض – حتی اگر آنها قرنطینه را زودتر پایان دهند.

به گفته دکتر جان بروکس ، مدیر ارشد پزشکی CDC ، وقتی قرنطینه به 10 روز کاهش یابد ، “خطر باقیمانده” در معرض قرار گرفتن شخص دیگری پس از ترک قرنطینه فقط حدود 1٪ است.

بروکس گفت: “توصیه امروز ارائه شده نه تنها توسط CDC بلکه توسط سایر مسسات تحقیقاتی نیز از مدل سازی گسترده است.” “همه آنها به یک چیز اشاره می کنند – اینکه کسی که زودتر قرنطینه را ترک می کند ممکن است شخص دیگری را در معرض دید قرار دهد. وقتی به 10 روز کاهش می یابد ، خطر باقیمانده 1٪ است ، حد بالایی آن 12٪ است. هفت روز 5٪ و حد بالایی 10٪ است. “

حتما بخوانید:
تحقیقات نشان داده است که قرص های ترکیبی ارزان خطر قلب را کاهش می دهند

دکتر اسکات گوتلیب ، کمیسر سابق سازمان غذا و دارو ، به CBS News گفت. “رو به روی ملت باشید“اینکه دوره قرنطینه توصیه شده باید” اکثریت قریب به اتفاق “عفونتهای ویروس کرونا را پوشش دهد.

گوتلیب روز یکشنبه گفت: “آنچه شما می خواهید توصیه های منطقی و عملی است كه مردم از آن پیروی می كنند.” “و هنگامی که شما یک دوره قرنطینه 14 روز دارید ، آنقدر طولانی مدت است که به هر حال بسیاری از افراد آن را دنبال نخواهند کرد و پیروی از توصیه ها را دشوار می کند. بنابراین معرفی یک دوره قرنطینه 10 روزه ، حتی یک دوره قرنطینه هفت روزه ، در این مدت زمان بیشتر عفونت ها را گرفتار کنید. “

چند ساعت پس از اعلام روز چهارشنبه ، CDC هنوز دستورالعمل های رسمی قرنطینه را که در وب سایت خود قرار دارد به روز نکرده است.

مقامات بر این تماس تأکید کردند که آژانس هنوز مسافرت های غیرضروری را توصیه نمی کند ، خصوصاً در طول سفر فصل تعطیلات زمستانی هنگامی که افراد بیشتر در داخل هستند و انتقال ویروس ها افزایش می یابد.

واک گفت: “CDC توصیه می کند در خانه بمانید و سفر نکنید.” “اگر هنوز مسافرت هستید ، 1-3 روز قبل از سفر و 3-5 روز بعد خود را آزمایش کنید و هر حرکت را بین زمان به حداقل برسانید.”

طبق پروژه پیگیری COVID ، بستری شدن در بیمارستان COVID-19 در روز شکرگذاری به بالاترین رکورد بیش از 90،000 رسید. در آستانه تعطیلات ، کارشناسان بهداشت عمومی آمریکایی ها را به کنار گذاشتن جشن های بزرگ خانوادگی فراخوانند.

حتما بخوانید:
محسن فهری زاده ، دانشمند ایرانی که ادعا می کند برنامه هسته ای نظامی را رهبری کرده است ، کشته شده است

با این حال، بیش از 1 میلیون آمریکایی طبق اداره امنیت حمل و نقل ، پروازهای روز یکشنبه قبل از شکرگذاری حداکثر برای یک روز از اواسط ماه مارس انجام شود. دوره سه روزه جمعه تا یکشنبه شلوغ ترین آخر هفته برای سفر از آخر هفته 14 تا 16 مارس بود.

دکتر سلین گوندر ، عضو هیئت مشاوره COVID-19 رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، به CBSN گفت که آنها انتظار دارند جنبش منجر به افزایش موارد و مرگ احتمالی در هفته های آینده. دکتر دبورا بیرکس ، هماهنگ کننده گروه کاری ویروس کرونا در کاخ سفید ، هشدار داد که کسانی که برای تعطیلات سفر می کنند و در اجتماعات بزرگ شرکت می کنند باید فرض کنید آلوده شده اند.

گوندر گفت: “متأسفانه ، این بدان معنی است که بسیاری از افرادی که در طول روز شکرگذاری با خانواده خود ، با دوستان خود جشن می گیرند ، در بیمارستان ، در بخش های مراقبت های ویژه در کریسمس و سال نو به سر می برند.”


منبع: elitenews.ir