CDC پیش بینی می کند مرگ ویروس کرونا در ایالات متحده تا اواسط دسامبر به 321،000 نفر برسد


مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مرگ و میر در ایالات متحده را از سال پیش بینی می کند ویروس کرونا می تواند تا اواسط دسامبر به 321،000 برسد. تا آن موقع، بیمارستانها در بسیاری از مناطق کشور می تواند مملو از بیماران باشد – و برخی از آنها در حال آماده سازی هستند.

یک منطقه تریاژ COVID-19 در لابی مرکز پزشکی دانشگاه راش در شیکاگو ایجاد شده است تا جایی را برای آنچه بعد از شکرگذاری سپری می شود فراهم کند. پرش. بعد از هالووین ، بیمارستان تعداد موارد بیشتری دارد.

دکتر میتا شاه در بخش اورژانس کار می کند. وی گفت: “احساس دلهره در مورد آنچه در 10 روز آینده رخ خواهد داد غالب است.”

در کالیفرنیا ، کارکنان بهداشت انتظار دارند طی دو هفته آینده کمبود تخت مراقبت های ویژه با کارکنان پرستار وجود داشته باشد. این ایالت رکوردی برای موارد روزانه ویروس کرونا ثبت کرد: بیش از 18000 عفونت COVID-19 در روز چهارشنبه گزارش شد.

یک شبه ، دادگاه عالی ایالات متحده – اکنون با قاضی امی کانی بارت – مانع محدودیت های شدید در مجالس عبادت نیویورک شد ، دادگاه گفت که برخورد آنها با شدت بیشتری نسبت به مغازه ها و سالن های بدنسازی انجام شد.

خانواده Spano-Castilla از Connecticut قبلاً هزینه نهایی را پرداخت کرده اند. CBS News اولین بار در ماه آوریل پس از آنکه پسر و برادرشان دانیل را به دلیل ویروس از دست دادند ، با آنها صحبت کرد.

ملیسا کاستیلا ، خواهر دانیل گفت: “هیچ کاری از دست ما بر نمی آمد. ما نمی توانستیم ، او را آرام کنیم.”

حالا او و مادر دانیل ، مری آن اسپانو ، در تلاش برای جنگ هستند شکرگذاری بدون او.

اسپانو گفت: “من كاملاً خوب عمل نمی كنم كه صادقانه بگویم.” “من روز را می گذرانم و مواقعی پیش می آید که فقط گریه می کردم. او عاشق شکرگذاری بود و همیشه در خانه من بود ، او همیشه کنار من نشسته بود و من فقط نمی توانستم این کار را انجام دهم. من فقط قادر به انجام آن نبودم.” “

خانواده در اتاق ناهار خوری ، جایی که دانیل همیشه کنار مادرش می نشست جشن نمی گیرند. در عوض ، آنها در آشپزخانه غذا می خورند و اسپانو مجبور است غذا را جلوی درب شوهرش بگذارد ، زیرا او همچنین دارای COVID-19 است و در قرنطینه است.

کاستیل در پاسخ به این س sheال که می خواهد مردم در روز شکرگذاری با توجه به آنچه خانواده اش پشت سر گذاشته اند ، بدانند ، گفت: از خانواده خود لذت ببرید ، تعداد زیادی عکس بگیرید زیرا هرگز نمی دانید این آخرین باری است که با هم هستید.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*