[ad_1]

پوشیدن یک ماسک صورت نه تنها از افراد دیگر در برابر عفونت احتمالی ویروس کرونا محافظت می کند ، بلکه طبق رهنمودهای به روز شده از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها نیز از شما محافظت می کند.

هنگامی که CDC شروع به اصرار به آمریکایی ها کرد تا از کاورهای صورت استفاده کنید از اوایل آوریل ، دستورالعمل ها این بود که ماسک ها می توانند با کاهش پراکندگی قطرات تنفسی ، از آلودگی ویروس به دیگران جلوگیری کنند. اگر چه این هنوز هدف اصلی است ماسک زدن، CDC اکنون با استناد به شواهد فزاینده ای که نشان می دهد استفاده از ماسک به محافظت از شخصی که از آن استفاده می کند نیز کمک می کند.

دکتر شوشانا آنگرلایدر به دکتر گفت: “این گزارش حاکی است که بر اساس بررسی شواهد ، ماسک های پارچه ای نه تنها ذرات ویروسی را که فرد ماسک را بازدم می کند مسدود می کند ، بلکه با مسدود کردن قطرات عفونی ورودی از افراد دیگر ، فیلتراسیون را نیز فراهم می کند.” CBSN روز پنجشنبه.

CDC گفت ، هرچه تعداد افراد به طور مداوم و صحیح ماسک بزنند ، مزایای محافظتی آنها نیز بیشتر است.

SARS-CoV-2 ، ویروسی که باعث COVID-19 می شود ، عمدتاً از طریق قطرات تنفسی ایجاد می شود که هنگام سرفه ، عطسه ، آواز ، گفتگو یا نفس کشیدن ایجاد می شود. کوچکترین این ذرات است ممکن است در هوا بماند برای مدتی

گزارش CDC تخمین می زند که بیش از نیمی از نمایش ها مربوط به افرادی است که هیچ علامتی ندارند و حتی ممکن است از ابتلا به ویروس اطلاع نداشته باشند.

CDC در گزارش کوتاه علمی جدید خود ، چندین مطالعه را فهرست می کند که “مزایای پوشاندن جهانی را تأیید می کند.” وی همچنین به مطالعات اپیدمیولوژیكی اشاره دارد كه نشان می دهد ماسك پوشیدن است ، از جمله یك مطالعه در 124 خانوار در پكن كه ماسك ها انتقال ویروس را 79٪ و شیوع آن در ناو USS تئودور روزولت را كاهش داده است ، كه در آن پوشش های صورت به كاهش خطر ابتلا به 70٪

در این گزارش آمده است: “هر تجزیه و تحلیل نشان می دهد که پیروی از رهنمودهای رهبری سازمانی و سیاسی برای استتار جهانی ، عفونت های جدید به طور قابل توجهی کاهش یافته است.”

گزارش جدید زمانی ارائه می شود که جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، از همه آمریکایی ها خواست تا در میان آنها ماسک بزنند جزر و مد ملی در موارد ویروس کرونا. روز یکشنبه ، فرماندار یوتا ، گری هربرت دستور داد مأموریت برای ماسک در سراسر کشور در تلاش برای جلوگیری از افزایش بستری در بیماران مبتلا به ویروس کرونا.

انجمن بیماریهای عفونی آمریکا “همه فرماندارانی که هنوز برای این کار اختیارات را قبول نکرده اند” فراخوانده است.

دکتر Ungerlaider به CBSN گفت: “پذیرش دستورات ماسک و ایجاد نوعی پاسخگویی برای افراد مختلف محلی بسیار مهم است.” “من فکر می کنم فقدان پیام های جامع و جامع بهداشت عمومی از دولت فعلی ما را در این شرایط قرار داده است که پوشیدن ماسک بسیار سیاسی است و به عنوان اقدامی عاشقانه یا مراقبتی که از افراد دیگر محافظت می کند دیده نمی شود. و اینکه دوست دارید مریض نشوید “

CDC همچنین یک استدلال اقتصادی ارائه داد و خاطرنشان کرد که افزایش استتار جهانی به میزان 15٪ می تواند از نیاز به محاصره جلوگیری کرده و خسارات اقتصادی را تا 1 تریلیون دلار کاهش دهد.

اونگرلایدر گفت: “برای من مهمترین چیز این است که بدون شک ماسک ها کار می کنند. همه ما مجبوریم از آنها استفاده کنیم.” “مهم است که ماسکی کاملاً مناسب روی صورت خود بزنید. هرچه ضخیم تر ، بهتر است.”


مطالعه: ماسک های صورت چند لایه بهتر کار می کنند

02:09[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر