[ad_1]

سی بی اس نیوز آموخته است ، گیلاس بوستوس نماینده پس از از دست دادن کرسی های دموکرات ها در انتخابات سال 2020 ، به عنوان رئیس کمیته دموکرات کنگره به دنبال دوره دوم نخواهد بود. جمهوری خواهان در پارلمان بسیار فراتر از انتظارات DCCC بودند و حداقل هفت نامزد دموکرات در رقابت های انتخاب مجدد خود شکست خوردند ، به طور قابل توجهی اکثریت دموکرات ها را کاهش می دهد در خانه.

بسیاری از دموکرات ها از تعداد باخت هایی که متحمل شده اند متعجب شدند – میانه روهایی مانند مکس رز از نیویورک قربانی این انتخابات شدند. دموکرات های مجلس نمایندگان هفته گذشته در تماسی از نارضایتی از نتایج روز سه شنبه ابراز داشتند و ابیگل اسپانبرگر دموکرات میانه رو گفت جنبش “پلیس را رد می کند” تهدید به انتخاب مجدد وی کرده است. همکار او ، سدریک ریچموند دموکرات ، این حالت در یکشنبه “با ملت روبرو شوید” طنین انداز شد.

و شلاق دموکراتیک مجلس جیم کلیبرن، از کارولینای جنوبی ، روز دوشنبه به CBSN گفت ، “” امنیت پلیس “حزب ما را می کشد و ما باید آن را متوقف کنیم.”

خود بوستوس به سختی سر جای خود باقی ماند و در انتخابات مجدد در محله خود در ایلینویز تنها با سه امتیاز پیروز شد.

نانسی پلوسی ، رئیس پارلمان پس از اعلامیه در بیانیه ای از وی تمجید کرد. بوستوس در سال 2019 به این سمت انتخاب شد.

پلوسی گفت: “من با تحسین و سپاس فراوان رهبری چری بودوستوس را به عنوان رئیس کمیته دموکرات کنگره در این کارزار تشخیص می دهم.” “با ارزش های قلبی تقویت شده ، رئیس جمهور بوستوس یک پیام اصلی را شکل داده ، به طور م mobilثر بسیج کرده و منابع را برای این کار بسیج کرده است. رئیس جمهور بوستوس با ایجاد چالش ویروس کرونا ، تفکر استراتژیک ، ذکاوت سیاسی و استقامت بی حد و حصر را برای برگزاری مجلس به ارمغان آورده است.”

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر