COVID-19 با پر شدن بیمارستان ها به بزرگترین قاتل در ایالات متحده تبدیل می شود: “این یک توپ بزرگ نگرانی است”


ویروس کرونا از بیماری قلبی فراتر رفته است مانند عامل اصلی مرگ در ایالات متحده است در این هفته بسیاری از بیمارستانهای کشور شلوغ هستند و مقامات محدودیت های جدید COVID-19 را وارد کنید.

فقط در روز جمعه 227.00 مورد جدید در ایالات متحده ثبت شد – طبق داده های دانشگاه جان هاپکینز ، برای اولین بار ، تعداد روزانه موارد از 220،000 فراتر رفت.

از شنبه گذشته روزانه به طور متوسط ​​2000 نفر بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده اند. مایکل جورج از سی بی اس نیوز گفت ، تعداد کل کشته شدگان در ایالات متحده بیش از یک چهارم میلیون نفر است و تخمین های رسیده از کاخ سفید نشان می دهد که ممکن است تا ماه مارس به نیم میلیون نفر برسد.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری خود را منتشر کرده است قوی ترین مکالمه برای ماسک ها از اوایل روز جمعه ، برای تلاش برای کنترل شیوع ویروس ، از آمریکایی ها خواست که در خانه نیستند ماسک بزنند.

در این هفته ، 11 کشور رکورد موارد جدید گزارش شده در یک روز را شکستند. در سراسر کشور 100000 نفر در بیمارستانها بستری هستند و هر روز تعداد تخت های کمتری وجود دارد.

ماسک تنفسی ویسکانسین ، دونووان بوچر ، گفت: “این یک توپ عظیم اضطراب است که سعی می کند بفهمد بیمار بعدی به کجا می رود”.

پرستار Mavic Tjardes ، که با Boetcher در بیمارستان دانشگاه UW Health کار می کند ، وضعیت را “دشوار” خواند.

وی گفت: پرستاران اولین کسی است که بیماران ما می بینند و پرستار آخرین کسی است که در آخرین نفس خود می بیند.

ویروس-ویروس-بهداشت آمریکا-اپیدمیک
یک کارگر بهداشت در 4 دسامبر هنگام مراقبت از بیمار COVID-19 در بیمارستان UMass Memorial در Worcester ، ماساچوست ، دستکش های خود را تنظیم کرد ، که به دلیل افزایش تعداد بیماران ، یکی از بخش های قلب خود را به بخش مراقبت های ویژه COVID-19 تبدیل کرد.

ALLISON DINNER / AFP از طریق گتی ایماژ


فشار بر کارمندان بهداشت توسط افرادی که نقش خود را ایفا نمی کنند تشدید می شود.

بوتچر گفت: “احساس می کنم در شبکه های اجتماعی هستم ، درباره قهرمانان سلامتی و همه اینها صحبت های زیادی وجود دارد.” “خوب ، اگر واقعاً می خواهید به افراد در مراقبت های بهداشتی یا شخصی كه هم اكنون باید كار كند احترام بگذارید ، در خانه بمانید. از ماسك استفاده كنید.”

درخواست آنها به همه نمی رسد. یک جشن جوان جمهوری خواه در نیوجرسی 150 نفر را که اکثراً بدون میز هستند و همچنین مت گئتس نماینده مجلس از فلوریدا جمع کرد.

فیل مورفی ، فرماندار نیوجرسی ، که سایت را بست ، گفت: “فراتر از رنگ پریدگی این است که کسی به راحتی مردم در ایالت دیگر را ، بدون در نظر گرفتن کشور خود ، تهدید کند.”

مورفی این هفته در توجیهی درباره COVID-19 گاتز را برای انتقاد جدا کرد.

مورفی گفت: “امیدوارم که شما مت را تماشا کنید. در نیوجرسی استقبال نمی کنید.” “و صادقانه بگویم ، من هرگز نمی خواهم که به آن حالت برگردی.”

کالیفرنیا همچنین تشک خوش آمدگویی خود را به عقب می کشد. بارها ، کارخانه های شراب سازی و اتاق های استراحت تعطیل می شوند شهرستانهایی که در آن تخت های مراقبت ویژه کمبود دارند رستوران های این مناطق به جز غذاهای خانگی بسته خواهند شد و حتی اجتماعات خصوصی نیز ممنوع است.

اگرچه این شغل برای مشاغل کوچک دشوار است ، اما مقامات دولتی در تلاشند تا از داستانهای دلخراش تری مانند داستان اریکا بسرا 33 ساله جلوگیری کنند.

بكرا هشت ماهه باردار بود كه بيمار شد. برادرش گفت: “ما برای او دعا کردیم ، با او صحبت کردیم ، تا آخرین لحظه او را دلداری دادیم.”

پزشکان نوزاد او را به دنیا آوردند اما نتوانستند او را نجات دهند.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*