[ad_1]

ویروس کرونا از بیماری قلبی فراتر رفته است مانند عامل اصلی مرگ در ایالات متحده است در این هفته بسیاری از بیمارستانهای کشور شلوغ هستند و مقامات محدودیت های جدید COVID-19 را وارد کنید.

فقط در روز جمعه 227.00 مورد جدید در ایالات متحده ثبت شد – طبق داده های دانشگاه جان هاپکینز ، برای اولین بار ، تعداد روزانه موارد از 220،000 فراتر رفت.

از شنبه گذشته روزانه به طور متوسط ​​2000 نفر بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده اند. مایکل جورج از سی بی اس نیوز گفت ، تعداد کل کشته شدگان در ایالات متحده بیش از یک چهارم میلیون نفر است و تخمین های رسیده از کاخ سفید نشان می دهد که ممکن است تا ماه مارس به نیم میلیون نفر برسد.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری خود را منتشر کرده است قوی ترین مکالمه برای ماسک ها از اوایل روز جمعه ، برای تلاش برای کنترل شیوع ویروس ، از آمریکایی ها خواست که در خانه نیستند ماسک بزنند.

در این هفته ، 11 کشور رکورد موارد جدید گزارش شده در یک روز را شکستند. در سراسر کشور 100000 نفر در بیمارستانها بستری هستند و هر روز تعداد تخت های کمتری وجود دارد.

ماسک تنفسی ویسکانسین ، دونووان بوچر ، گفت: “این یک توپ عظیم اضطراب است که سعی می کند بفهمد بیمار بعدی به کجا می رود”.

پرستار Mavic Tjardes ، که با Boetcher در بیمارستان دانشگاه UW Health کار می کند ، وضعیت را “دشوار” خواند.

وی گفت: پرستاران اولین کسی است که بیماران ما می بینند و پرستار آخرین کسی است که در آخرین نفس خود می بیند.

ویروس-ویروس-بهداشت آمریکا-اپیدمیک
یک کارگر بهداشت در 4 دسامبر هنگام مراقبت از بیمار COVID-19 در بیمارستان UMass Memorial در Worcester ، ماساچوست ، دستکش های خود را تنظیم کرد ، که به دلیل افزایش تعداد بیماران ، یکی از بخش های قلب خود را به بخش مراقبت های ویژه COVID-19 تبدیل کرد.

ALLISON DINNER / AFP از طریق گتی ایماژ


فشار بر کارمندان بهداشت توسط افرادی که نقش خود را ایفا نمی کنند تشدید می شود.

بوتچر گفت: “احساس می کنم در شبکه های اجتماعی هستم ، درباره قهرمانان سلامتی و همه اینها صحبت های زیادی وجود دارد.” “خوب ، اگر واقعاً می خواهید به افراد در مراقبت های بهداشتی یا شخصی كه هم اكنون باید كار كند احترام بگذارید ، در خانه بمانید. از ماسك استفاده كنید.”

درخواست آنها به همه نمی رسد. یک جشن جوان جمهوری خواه در نیوجرسی 150 نفر را که اکثراً بدون میز هستند و همچنین مت گئتس نماینده مجلس از فلوریدا جمع کرد.

فیل مورفی ، فرماندار نیوجرسی ، که سایت را بست ، گفت: “فراتر از رنگ پریدگی این است که کسی به راحتی مردم در ایالت دیگر را ، بدون در نظر گرفتن کشور خود ، تهدید کند.”

مورفی این هفته در توجیهی درباره COVID-19 گاتز را برای انتقاد جدا کرد.

مورفی گفت: “امیدوارم که شما مت را تماشا کنید. در نیوجرسی استقبال نمی کنید.” “و صادقانه بگویم ، من هرگز نمی خواهم که به آن حالت برگردی.”

کالیفرنیا همچنین تشک خوش آمدگویی خود را به عقب می کشد. بارها ، کارخانه های شراب سازی و اتاق های استراحت تعطیل می شوند شهرستانهایی که در آن تخت های مراقبت ویژه کمبود دارند رستوران های این مناطق به جز غذاهای خانگی بسته خواهند شد و حتی اجتماعات خصوصی نیز ممنوع است.

اگرچه این شغل برای مشاغل کوچک دشوار است ، اما مقامات دولتی در تلاشند تا از داستانهای دلخراش تری مانند داستان اریکا بسرا 33 ساله جلوگیری کنند.

بكرا هشت ماهه باردار بود كه بيمار شد. برادرش گفت: “ما برای او دعا کردیم ، با او صحبت کردیم ، تا آخرین لحظه او را دلداری دادیم.”

پزشکان نوزاد او را به دنیا آوردند اما نتوانستند او را نجات دهند.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر