[ad_1]

مارک تواین گلف را کاملاً به عنوان “یک پیاده روی خوب خراب” توصیف کرد. سعی کنید این را به لژیون های آمریکایی هایی که ناگهان از این بازی استقبال کرده اند ، بگویید ، زیرا ویروس کرونا سرگرمی و فعالیت های اوقات فراغت را که ایمن در نظر گرفته می شوند ، محدود می کند.

برخلاف ورزش هایی مانند فوتبال ، فوتبال و بسکتبال ، فشار دادن کراوات فاصله زیادی اجتماعی را فراهم می کند ، در حالی که ماسک پوشیدن با توجه به سرعت آرام گلف سریع است. حتی می توان به تنهایی آن را بازی کرد ، و گلف را به یک بیماری همه گیر ایده آل برای کسانی که توانایی خرید آن را دارند تبدیل کرد.

طبق گفته Golf Datatech ، یک شرکت تحقیقات بازار ، در ماه سپتامبر ، گلف بازان 12 میلیون دور بیشتر از یک سال قبل در ایالات متحده بازی کردند که 26 درصد جهش داشت. این یک افزایش خوشآمد برای ورزشی است که محبوبیت در حال کاهش است در سال های گذشته.

“گلف با یادداشت خوبی در دورهای ژانویه و فوریه آغاز شد ، و سپس تعداد زیادی از چیزهایی که برای گلف ، زمان و توجه و پول رقابت می کنند – مانند مسافرت و بسیاری از فعالیت های اوقات فراغت و تعهدات کاری و شخصی – حذف شدند ، “دیوید لورنز ، مدیر ارشد علمی بنیاد ملی گلف گفت:” در هوای مناسب و جستجوی ناشی از COVID برای فرار اضافه کنید ، و ما پنج ماه گذشته داریم.

رونق فروش

علاقه دوباره به گلف منجر به جهش در فروش تجهیزات می شود. در ماه آگوست ، طبق گفته گلف اطلاعات ، مصرف کنندگان رکورد 331 میلیون دلار برای کلوپ ، توپ ، دستکش و سایر تجهیزات هزینه کردند – 32 درصد بیشتر از سال قبل و بیش از رکورد فروش قبلی در آن ماه در سال 2006.

مت پاول ، تحلیلگر شرکت تحقیقات بازار NPD Group ، به CBS MoneyWatch گفت در 10 ماه اول سال 2020 ، فروش تجهیزات گلف در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته تقریبا 30 درصد افزایش یافته است. ابزارهای تمرینی مانند ضربه زدن به صفحه نمایش ، وسایل کمکی و تشک 75٪ افزایش دارند ، در حالی که علاقه مندان روش خود را دور از زمین گلف تمرین می کنند.

میلیون ها آمریکایی که به دلیل ویروس اکنون در خانه کار می کنند ، گلف را نیز تقویت می کنند ، افراد بیشتری از میز کار خود بیرون می روند تا 9 سوراخ سریع بازی کنند.


استادان در پس زمینه همه گیری راه می روند

02:04

ژان مولاک ، مدیر گلف در کلوپ سیلور اسپرینگ کانتری در ریجفیلد ، کنتیکت ، گفت: “ایده افرادی که از خانه کار می کنند یک حسن تعبیر بود که” من هر روز در ساعت 10 صبح سه نفری هستم “.

مولاک ، که از سال 1996 به عنوان یک بازیکن حرفه ای برتر گلف فعالیت می کند ، گفت که این فصل شلوغ ترین فصل او است. سال گذشته 16 هزار و 500 دور در زمین گلف شهرستان فیرفیلد انجام شد. وی گفت ، امسال اعضا و مهمانان در مسیر انجام 23000 دور هستند.

بیایید نه بازی کنیم

طبق بنیاد ملی گلف ، تعداد به اصطلاح چرخه های کوتاه به عنوان درصدی از دورهای کامل بازی شده در سال 2020 بیش از 15 درصد افزایش یافته است.

لورنز از بنیاد ملی گلف گفت: “این فرض را که گلف یک ورزش 18 سوراخ است ، به چالش می کشد. مردم شروع به دیدن زیبایی می کنند که به جای سه یا چهار سوراخ ، دو ساعت برای 9 سوراخ بریده می شوند.” “این می تواند برای صنعت در حال ظهور از همه گیری یک مثبت باشد.

فقط چند سال پیش ، علاقه به گلف تا حدی کاهش یافته بود که رهبران صنعت شروع به آزمایش تغییرات بازی کردند ، از جمله معرفی سوراخهای 15 اینچی تقریبا چهار برابر قطر یک سوراخ استاندارد برای تسهیل غرق شدن و جایگذاری و سرعت بخشیدن به بازی.

حالا ریک ماروتا ، نوازنده و گلف باز مشتاق ، گفت که او امسال بیش از هر زمان دیگری دور بازی کرده است. وی گفت: “بیرون بودن از خانه ایمن تر به نظر می رسید و کار دیگری برای انجام دادن وجود ندارد.”

[ad_2]

منبع: elitenews.ir