FDA اولین مجوز استفاده اضطراری را برای آزمایش سریع ویروس کرونا در خانه می دهد


روز سه شنبه ، مقررات نظارتی ایالات متحده اجازه استفاده اضطراری از اولین آمبولانس را دادند ویروس کرونا آزمایشی که می تواند کاملاً در خانه انجام شود. اعلامیه سازمان غذا و دارو گام مهمی در تلاش ایالات متحده برای گسترش توانایی آزمایش COVID-19 فراتر از مراکز درمانی و سایت های آزمایش است – اما آزمایش به نسخه تجویز می شود ، احتمالاً استفاده اولیه از آن را محدود می کند.

FDA مجوز اضطراری برای کیت آزمایش 30 دقیقه ای را از Lucira Health ، تولید کننده کالیفرنیا صادر کرده است.

آزمایش این شرکت به مصرف کنندگان این امکان را می دهد تا برای گرفتن نمونه بینی از یک سواب استفاده کنند. سپس نمونه در یک ویال چرخانده می شود ، که در دستگاه قابل حمل گنجانده شده است که نتایج را تفسیر می کند و نشان می دهد فرد از نظر ویروس مثبت یا منفی بوده است.

تا به امروز ، آژانس نزدیک به 300 آزمایش ویروس کرونا را مجاز دانسته است. اکثر آنها به یک سواب بینی ساخته شده توسط یک متخصص مراقبت های بهداشتی نیاز دارند و باید در آزمایشگاه ها با استفاده از تجهیزات تست پیشرفته درمان شوند. تعداد انگشت شماری به افراد اجازه می دهد تا نمونه های خود را در خانه – یک سواب بینی یا بزاق – جمع کنند و سپس به آزمایشگاه ارسال می شود ، که معمولاً به معنای روزهای انتظار برای نتیجه است.

ماه هاست که متخصصان بهداشت و درمان خواستار آزمایش افراد در خانه هستند و این امر باعث کاهش زمان پیاده سازی و شیوع بالقوه ویروس در بین متخصصان بهداشت و درمان می شود.

حتما بخوانید:
PBS 50 ساله می شود - اخبار CBS

لوچیرا بلافاصله به درخواست جزئیات بیشتر پاسخ نداد.


منبع: elitenews.ir