GSA رهبران کمیته های پارلمان و سنا را در جریان تعلیق انتقال اطلاع می دهد


اداره خدمات عمومی گفت که رهبران و مقامات اصلی پارلمان و کمیته سنا را در تاریخ 30 نوامبر در مورد امتناع مدیر GSA امیلی مورفی از آزاد کردن بودجه و منابع برای انتقال جو بایدن رئیس جمهور منتخب توضیح می دهد ، اما دموکرات ها می گویند که آنها خواستار این جلسات توجیهی هستند. فردا.

روز دوشنبه آخرین مهلتی بود که اعضای اصلی کمیته های نظارت و اصلاحات به رهبری دموکرات ها و دو کمیته فرعی مورفی تعیین کردند تا آنها را در مورد امتناع مداوم خود از دسترسی تیم انتقالی بایدن-هریس به خدمات مهم مطلع سازد. .

مقامات روز دوشنبه در نامه ای به مورفی نوشتند: “ما نمی توانیم یک هفته دیگر منتظر بمانیم تا اطلاعات اساسی در مورد خودداری از تصمیم شما برای تسویه حساب بدست آوریم.”

طبق قانون ، مورفی باید با امضای سندی ، برنده انتخابات را “تعیین” کند تا میلیون ها دلار از بودجه ، فضای اداری و جلسات توجیهی اطلاعاتی طبقه بندی شده برای تیم بایدن را آزاد کند. مورفی این کار را نکرد ، حتی وقتی بهترین جمهوری خواهان آقای بایدن را برای دریافت جلسات طبقه بندی شده فراخوانده بودند ، و اگرچه بیش از دو هفته پیش همه شبکه های خبری مهم مسابقه را فراخوانده بودند.

یکی از دستیاران دموکرات به CBS News گفت که پیشنهاد GSA برای جلسه توجیهی به تعویق افتاده هفته آینده توسط شخص دیگری غیر از مورفی “غیرقابل قبول” است و دموکرات های مجلس نمایندگان در حال بررسی مراحل بعدی خود هستند.

GSA گفت که معاون مدیر آلیسون بریگاتی اعضای اصلی آن کمیته ها را فقط برای مدت 30 دقیقه در روز دوشنبه ، 30 نوامبر و همچنین مقامات کمیته های مهم سنا در همان روز در میان می گذارد. خود دموکراتها از مورفی خواسته بودند که آنها را مطلع کند.

سخنگوی GSA گفت: “GSA امروز پاسخ خود را به كمیته های مربوطه ارسال كرد. آلیسون بریگاتی ، معاون مدیر GSA ، روز دوشنبه ، 30 نوامبر ، با چهار كرسی درخواست كنترل كمیته های پارلمانی و اعضای آنها در رده بندی ، جلسه 30 دقیقه ای برگزار می كند. “روز دوشنبه ، 30 نوامبر ، GSA همچنین یک جلسه توجیهی شخصی برای کمیته تخصیص سنا ، کمیته امنیت داخلی و دولت سنا و کارمندان کمیته محیط زیست و کارهای عمومی سنا برای حضور در این جلسه شخصی نیز برگزار می کند. دستورالعمل “

فشارها بر مورفی ، که به ترامپ منصوب شده است ، برای نامیدن آقای بایدن به عنوان برنده ، فزاینده ای است ، فشار با اطمینان از تایید نتایج انتخابات از سوی ایالت ها در 14 دسامبر ، فشارهایی که مطمئناً افزایش می یابد.

بدون یافتن GSA ، آقای بایدن دسترسی ندارد تا بیش از 6 میلیون دلار بودجه انتقالی ، بنابراین او در حال جمع آوری بودجه خصوصی برای این سرمایه گذاری است. مشاوران وی همچنین دسترسی رسمی به کارمندان فعلی آژانس ندارند. اما این مانع آقای بایدن نشد تیم امنیت ملی خود را نامگذاری کردکه او روز دوشنبه انجام داد.

این یک داستان در حال تکامل است و به روز خواهد شد.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*