NAACP از بایدن برای تعیین اعضای کابینه با “اولویت های سیاست حقوق مدنی” خواست


دریک جانسون ، رئیس و مدیر عامل NAACP از رئیس جمهور منتخب جو بایدن خواسته است تا “اولویت حقوق مدنی” کاخ سفید را بازگرداند. NAACP و شش گروه حقوق مدنی دیگر امیدوارند که با رئیس جمهور منتخب برای تعهد او در پیشبرد برابری دیدار کنند.

جانسون روز پنجشنبه در مصاحبه با CBSN گفت: “ما باید روحیه این ملت را حفظ کنیم و اطمینان حاصل کنیم که سیستم نژادپرستی ، تاریخی و دیرینه از بین رفته است. شما فقط از طریق سیاست عمومی می توانید این کار را انجام دهید.”

در حالی که بایدن وزن خود را ادامه می دهد انتخاب کابینه، گروه های مدنی مدافع نمایندگی متنوع در مناصب ارشد هستند – اما جانسون می گوید که تنها کافی نیست.

وی گفت: “این فقط مربوط به افراد و مکانها نیست.” “ما بیشتر در مورد اولویت های سیاست حقوق مدنی ، بدون توجه به نژاد فردی که صندلی را اشغال می کند ، نگران هستیم.”

جانسون به وزیر مسکن و شهرسازی مراجعه کرد بن کارسون به عنوان مثال.

وی گفت: “طی چهار سال گذشته ، رئیس HUD یک آمریکایی آفریقایی تبار بوده است که به همراه دولت ترامپ برای حفاظت از حقوق شهروندی تلاش کرده اند.”

به گفته جانسون ، هدف در حال حاضر “بازگرداندن دفاعیات ، مهم نیست که چه کسی در جای خود باشد.”

وی گفت: “با این دولت این فرصت را داریم که مسیر آنچه در چهار سال گذشته دیده ایم را تغییر دهیم.”

جانسون همچنین گفت که دیدار احتمالی با رئیس جمهور منتخب شرایط گفتگوهای آینده با دولت آینده بایدن را تعیین می کند.

حتما بخوانید:
ترامپ به بیشتر نیروهای آمریکایی دستور داده است که از سومالی خارج شوند

جانسون گفت: “رئیس جمهور منتخب بایدن از زمانی که بسیاری از ما زنده هستیم عضو NAACP بوده است. او همیشه در این زمینه اشتراک داشته است.” “می دانید ، او فردی تازه وارد مکالمه نیست.”

وی همچنین از آقای بایدن خواست تا از نیروی دستورهای اجرایی برای پیشبرد دستور کار حقوق شهروندی استفاده کند.

جانسون اعلامیه جان کری را به عنوان نماینده اقلیم ستایش کرد و گفت این به معنای “تمرکز بر انرژی های تجدیدپذیر و عدالت زیست محیطی. ”

NAACP علناً با انتصاب احتمالی شهردار سابق شیکاگو مخالفت کرده است کرم امانوئلکه بایدن بعنوان وزیر حمل و نقل در نظر دارد. جانسون در بیانیه ای برای هاف پست گفت كه امانوئل “یك رهبر اصولگرایانه نیست و یك مرد نیست.”

امانوئل ، رئیس ستاد سابق اوباما ، در دوران شهرداری خود به دلیل تأخیر در انتشار ویدئویی که نشان می دهد پلیس تیراندازی می کند ، مورد انتقاد قرار گرفت لاکوان مک دونالد، یک نوجوان سیاه پوست ، تا پس از انتخاب مجدد خود در سال 2015.

جانسون گفت: “خشونت پلیس در این کشور گسترده است و افرادی که درگیر پنهان کاری یا اقداماتی بوده اند نباید در اینجا مورد توجه قرار گیرند.” “این نوع شخصی نیست که باید بخشی از دولت باشد.

وی افزود که هدف NAACP “ارائه هرچه بیشتر حمایت” از دولت آقای بایدن بوده است.

جانسون گفت: “ما همچنین از نظر لحنی پرخاشگر هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که مشکلات گذشته را برعکس می کنیم.” “ما نیازی به بازخوانی لاستیک های قدیمی نداریم. ما باید لاستیک های جدید تهیه کنیم.”

حتما بخوانید:
قانون گذاران در مورد مشوق ها خوشبین هستند زیرا ایالات متحده شاهد مرگ و میر ناشی از بستری شدن در COVID است


منبع: elitenews.ir