[ad_1]

دوشیزه می سی سی پی ایالات متحده آمریکا ، شعبه آسیا ، به عنوان خانم ایالات متحده آمریکا 2020 انتخاب شد. این جوان 22 ساله دوشنبه شب برنده مراسمی در الویس پریسلی در گریس لند در ممفیس انتخاب شد.

این شعبه از بونویل می آید و اولین آفریقایی-آمریکایی است که نماینده ایالت در مسابقات سالانه است. این موفقیت اولین بار است که یک ورزشکار می سی سی پی این عنوان را کسب می کند.

در آخرین بیانیه خود در مسابقه ، برانچ به قوانین اسلحه نگاه کرد.

وی گفت: “من به عنوان شخصی که در خانه با سلاح بزرگ شده ام ، در سنین پایین یاد گرفتم که چگونه بارگیری کنم ، چگونه شلیک کنم و ایمنی سلاح را بدانم.” “و من فکر می کنم آموزش باید برای همه قابل دسترسی باشد. من معتقدم ما باید قبل از اجازه خرید اسلحه و قبل از گرفتن مجوز ، از افراد بخواهیم دوره های آموزشی و ایمنی را بگذرانند.”

وی ادامه داد: “من فکر می کنم مهم است که ما اسلحه را تحریم نکنیم ، زیرا بدیهی است که مردم هنوز راهی پیدا می کنند تا به آنچه می خواهند برسند.” “اما من فکر می کنم این دومین اصلاحیه ما است و ما فقط به ایمنی بیشتری در این زمینه احتیاج داریم.”

شاخه وقتی نام او را صدا زدند شوکه شد و بلافاصله تاجگذاری کرد.

در ویدئویی که پس از تاجگذاری وی در توییتر منتشر شد ، از برانچ پرسیده شد “شما کی هستید؟” “خانم آمریكا!” او با افتخار فریاد زد.

Miss USA 2020 در ابتدا قرار بود بهار برگزار شود ، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد.

خانم آیداهو آمریکا ، کیم لین ، به عنوان نایب قهرمانی اول انتخاب شد ، و خانم اوکلاهامای ایالات متحده ، ماریا دیویس ، نایب قهرمان دوم شد.

این داستان برای اولین بار در ETOnline ظاهر شد.[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر