[ad_1]

فرمانده بخش کار تبعیض آمیز NYPD از فرمان خود برکنار شده و به عنوان مقام مسئول در حال تحقیق در مورد ادعاها مبنی بر ارسال نظرات نژادپرستانه ، جنسی گرایانه و همجنس گرایانه متعدد در تابلوی اعلانات پلیس است. بخش قبل از اخبار CBS. تحقیقات پس از آن انجام می شود که اداره نظارت و تحقیقات شورای شهر نیویورک گزارشی را منتشر کرد که معاون بازرس جیمز کوبل را به پست های مبتذل بیش از یک سال مرتبط می کند.

این گزارش ادعا می کند که کوبل شخصی است که در پشت صفحه نمایش “کلوزو” قرار دارد و از ژوئیه 2019 بیش از 500 پیام در صفحه پیام آنلاین “قانون اجرای قانون” ارسال کرده است.

در پست های نقل شده در این گزارش ، كلوزو بارها و بارها از زبان مبتذل و توهین آمیز برای توصیف مقامات دولتی و مردم ، از جمله دادستان منطقه برانکس ، دارسل کلارك و نماینده ایلان عمر استفاده كرده است. وی در یک پست باراک اوباما رئیس جمهور پیشین را “وحشی مسلمان” خواند.

وی همچنین با انتشار پست های نژادپرستانه متعدد درباره وی و خانواده اش به اریک گارنر ، مرد سیاه پوستی که در سال 2014 پس از خفه شدن توسط یک افسر در شهر نیویورک درگذشت ، اشاره کرد.

اگرچه این گزارش به طور قطعی كلوزو بودن كوبل را اثبات نمی كند ، اما مداركی ارائه می دهد كه شباهت های كوبل و كلوسو را نشان می دهد. طبق پست های کلوزو و بایگانی عمومی کوبل ، هر دو در یک روز به نیرو پیوستند ، در سال 2019 درجه کاپیتانی یا بالاتر را داشتند و در دفتر مسکن NYPD تحت رئیس سابق جوآن جاف کار می کردند. گزارش. آنها همچنین از همسرانشان در همان زمان خواستگاری کردند ، در یک استان زندگی می کنند و پدرانی دارند که در همان سن با سوابق رسمی مشابه در نیویورک درگذشتند.

کوبل ، که طبق گزارشات بیش از 28 سال در NYPD کار می کرد ، قاطعانه نوشتن با نام Clouseau را انکار کرد. او به نیویورک تایمز ، که برای اولین بار در مورد تحقیقات گزارش داد ، گفت که “من با هیچ یک از این پست ها آشنا نیستم … من با کلوزو آشنا نیستم. من در مورد Rant منتشر نمی کنم.”

رئیس انجمن ناخدایان ، اتحادیه ای که کوبل را نمایندگی می کند ، به تایمز گفت که کوبل احتمالاً توسط شخصی ایجاد شده است که از نتایج یکی از بسیاری از تحقیقات آزار و اذیتی که انجام داده ناراضی است.

کاپیتان کریس موناهان گفت: “واضح است که او در این مسیر برخی افراد را عصبانی کرده است.” “در هر صورت ، او انتظار دارد که وقتی همه حقایق آشکار می شود کاملاً توجیه شود.”

در حالی که NYPD به CBS News گفت كه شواهد علیه كوبل “غیرمستقیم” است ، این اداره گفت كه با این وجود “مستحق تحقیق فوری توسط وزارت داخله NYPD است.” در این بیانیه آمده است که کوبل در تحقیقات همکاری داشته است.

ریچارد اسپوزیتو ، معاون کمیسیون اداره اطلاعات عمومی ، به تایمز گفت که تحقیقات به پایان نرسیده و هنوز کارهای قابل توجهی برای انجام وجود دارد.

کوبل به عنوان فرمانده دفتر فرصت های شغلی برابر NYPD ، مسئول ارتقا “محیط کار عادلانه ، ایمن ، فراگیر و سازگار برای همه اعضای NYPD” بود. [NYPD]”و” برای تهیه [the NYPD’s] با کارکنان در محل کار با وقار و احترام رفتار می شود … و ارتقا of یک محل کار عادلانه و فراگیر که عاری از تبعیض و آزار باشد “. وب سایت این دفتر گفت. فرمانده دفتر حداقل چهار سال قبل از ارتقا در ماه مه.

ریچی تورس ، رئیس کمیته نظارت و تحقیقات ، اظهارات منتشر شده را در بیانیه ای همراه با گزارش محکوم کرد.

وی گفت: “تعصب وحشیانه معاون بازرس جیمز فرانسیس كوبل در NYPD جایی ندارد ، و حتی در دفتر فرصت های شغلی برابر كمتر است. ماهیت تكان دهنده رفتار ناشایست در این گزارش چیزی بیش از خاتمه نخواهد داشت.” تورس در بیانیه ای جمعه.

تورس و رئیس شورای شهر نیویورک کوری جانسون گفتند که این شورا طی هفته های آینده جلسه علنی این موضوع را برگزار می کند.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir