San Francisco 49ers پس از اینکه COVID-19 این تیم را از بازی در ورزشگاه Levi منع کرد ، در آریزونا بازی های خانگی انجام می دهد


مقررات محلی جدید وارد ارتش شده این تیم روز دوشنبه اعلام کرد که سانفرانسیسکو 49ers را مجبور به انجام بازی های خانگی خود در ماه دسامبر در آریزونا می کند. این اقدام در حالی صورت گرفته است که NFL طی هفته گذشته با چندین مسئله ویروس کرونا برخورد کرده است ، که شامل یک بازی به تعویق افتادن شکرگذاری بین پیتسبورگ استیلرز و بالتیمور ریونز بود.

49ers گفتند که آنها با NFL و Arizona Cardinals به توافق رسیده اند که به آنها اجازه می دهد در برابر استراحتگاه Buffalo Bills (7 دسامبر) و تیم فوتبال واشنگتن (13 دسامبر) در استادیوم State Farm ، زمین اصلی کاردینال ها بازی کنند.

تیم گفت: “کاردینال ها ، استادیوم ایالتی و کارکنان لیگ حمایت کردند و عقب نشینی کردند زیرا ما روی بسیاری از مسائل لجستیکی مربوط به جابجایی مسابقات از NFL کار کردیم.” ترتیبات آینده برای تمرینات تیمی بعداً اعلام خواهد شد.

در حالی که موارد COVID-19 و بستری شدن در بیمارستان همچنان رو به افزایش است ، مقامات بهداشت در آخر هفته اعلام کردند که همه ورزش های تماسی به طور موقت در سانتا کلارا ، جایی که استادیوم Lewis 49ers واقع شده است ، ممنوع است. مقامات همچنین برای هر کسی که در فاصله 150 مایلی به این منطقه سفر کند ، 14 روز قرنطینه اعمال کردند.

سرمربی كایل شاناهان پس از اطلاع از اخبار قبل از سوار شدن به هواپیما برای لس آنجلس در روز شنبه ، این تصمیم را “بسیار ناامیدكننده” خواند.

شاناهان پس از پیروزی هیجان انگیز 23-20 مقابل رامس لس آنجلس گفت: “همه آنقدر به آن پایبند بوده اند ، بنابراین بزرگترین چیز برای من این است که همه ما خانواده خود را ترک می کنیم.” “همه ما مثل بقیه هستیم و ترک خانواده برای کل ماه دسامبر یک معضل بزرگ است.”

وی افزود: “ما باید مکانی برای احساس امنیت و اقامت پیدا کنیم زیرا دیگر قادر نخواهیم بود به خانه های خود که امن هستند راه برویم. بنابراین مجبور به اقامت در هتل یا مکان دیگری خواهیم بود.”

تیم بازنشسته رحیم مسترت که تمام فصل در کنار خانواده اش نبوده است ، گفت که نبودن در کنار آنها تقلا بوده است.

وی گفت: “واقعاً سخت است ، من خیلی دلم برای آنها تنگ شده است.” “این هر روز یک نبرد است ، شما برای زندگی خود می جنگید.”

این قوانین تا 21 دسامبر ادامه دارد و بازیهای خانگی با بوفالو و واشنگتن طبق مقررات جدید نمی توانند در ورزشگاه لوی انجام شوند.

با تشدید دوباره همه گیری در ایالات متحده، NFL از یک تیم بزرگ دیگر شیوع و سایر حوادث مربوط به COVID-19 فوران کرد.

ریونز بیش از ده بازیکن دارد ، از جمله لیگ حاکم MVP لامار جکسونکه آزمایش ویروس مثبت است. شیوع این تیم NFL را مجبور کرد تا بازی شکرگذاری خود را مقابل پیتسبورگ استیلرز بدون شکست به یکشنبه موکول کند تا اینکه روز سه شنبه دوباره آن را منتقل کند.

Denver Broncos پس از مشخص شدن سه بازیکن در عمق بالاتر ، به استفاده از یک بازیکن در تیم تمرینی خود به عنوان یک خط حمله متوسل شده است. “ریسک بالا” تماس با جف دریسکل ، بازیکن خط حمله ، که از نظر ویروس کرونا مثبت بود. معاون ، کندال هینتون – یک جانشین گسترده برای جوانب مثبت و یک مدافع سابق دبیرستان – یک پاس 13 متری و دو رهگیری در برابر نیواورلئان مقدس در روز یکشنبه در اولین بازی خود در NFL انجام داد.

پس از جشن پس از بازیهای بدون ماسک مقدسین در اوایل این ماه ، CBS Sports اعلام کرد که تیم 500000 دلار جریمه شده و برای بار دوم این بار پروژه نقض COVID-19 را تنظیم کرده است. به گفته یان راپوپورت شبکه NFL ، آنها همچنین وقتی پاتریوت ها 350 هزار دلار جریمه کردند ، درصورتی که مهاجم کم نیوتن و دیگران مثبت اعلام شد.
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*