[ad_1]

“من واقعاً دوست دارم زیبایی را در چیزهایی ببینم که مردم نمی بینند. این باعث می شود خیلی سخت تر و زیباتر شوم. وقتی به تصویر بزرگتر فکر می کنید ، ما در اینجا جادو می کنیم.”

عایشه “Pinky” Cole 32 ساله به Slutty Vegan ، همبرگرهای سبزیجات او از آتلانتا اشاره دارد ، که در عرض دو سال از صبحانه تا اواخر شب که به میل او بود ، به یک احساس ویروسی تبدیل شد که باعث حفظ خطوط دور دو زرد روشن یک کامیون غذا یا یکی از دو مکان ایستاده آن.

منوی Slutty Vegan شامل یک کمد لباس شبانه با بیکن است که از ملکه جامائیکایی Dancehall ، یک Chik’n Head با طعم گاومیش و نگاه او به پنیر فیلی ، Hollywood Hooker الهام گرفته شده است.

اکنون که کول مخاطبان وفاداری دارد که “کثیف” شده اند ، اصطلاحی که او در پاسخ به تعریف و تمجید از مشتری های خود پس از خوردن غذا به کار برد ، او تمرکز خود را برای پرورش اقبال کمتری متمرکز کرده است.

کول گفت: “یک وگان سست فقط یک چهره است.” “من از پلتفرم خود برای کمک به مردم برای درک این موضوع استفاده می کنم که وقتی اتو داغ است ، اعتصاب کن و جامعه خود را با خود بیاور. من حتی سیاستمدار نیستم ، اما بیشتر از افرادی که در سیاست هستند فعالیت می کنم. اینگونه پیروز می شویم ، زیرا ما اینجا هستیم تا زندگی مردم را تغییر دهیم. “

Slutty Vegan که برای همه (به جز یک) کارمند سیاه پوست خدمت می کند ، دومین تلاش کول برای رستوران داری است. اولین کانسپت وی یک رستوران معروف آمریکایی-جامائیکی در نیویورک بود که در سال 2016 در آتش سوزی سوخت.

وول هیجان زده آمد ، به گفته كول ، زیرا در اواخر شب جایی برای غذا خوردن وجود نداشت تا محدودیت های غذایی وی را برآورده كند. جستجوی یک گزینه جایگزین تند برای گوشت کول پس از آن صورت گرفت که همسایه ای در آشپزخانه آزمایش مخلوط غریب را در حساب اینستاگرام خود منتشر کرد.

pinkyx202013669.jpg
عائشه “پینکی” کول

وگان سست


كول گفت: “من به افراد كمك مي كنم تا از طرق مختلف در مورد غذا تجديد نظر كنند و احساس نمي كنند براي خوردن بايد حيوانات را بخورند.” “شما می توانید آن را بخورید و احساس بی گناهی کنید.”

حتی تایلر پری ، لیل بیبی ، تیفانی هدیش ، اسنوپ داگ ، جرمین دوپری ، شهردار کیشا لنس باتومز و کوری بوکر بیان کردند که چقدر غذای Slutty Vegan را دوست دارند. او هنگامی که در ایوان صندلی دوم Slutty Vegan در جونزبورو ، جورجیا ، خانه ای دو طبقه که زمانی متعلق به جادوگر بود نشسته بودیم ، به من گفت: “این همه بازاریابی چریکی است.”

“ما هرگز به افراد مشهور پول نخورده ایم که غذا بخورند یا غذا میل کنند. این برای من سطح شادی به ارمغان می آورد و وقتی می توانم به مردم کمک کنم احساس ارزش بیشتری برای جهانیان دارم. ما در آتلانتا اثری داریم اما در حال حاضر یک برند جهانی هستیم. آتلانتا روی همه چیز تأثیر می گذارد و این بخشی است که احساس خوبی دارد. “

کول اخیراً با برنامه آزمایشی وزارت دادگستری نوجوانان در جورجیا ، FRESH (تمرکز منابع به طور م toثر برای حفظ امید) ، برای گسترش مشاغل به 30 مجرم قبلی همکاری کرد. مستاجران جدید آموزش های پولی دریافت می کنند و واجد شرایط بورسیه تحصیلی عالی هستند.

“آنها فقط در مورد همبرگر و سیب زمینی سرخ کرده چیزی نمی آموزند. کول گفت: “آنها مهارتهای زندگی را که احتمالاً در خانه یا هر کجا آمده اند یاد نگرفته اند ، مانند نحوه برقراری ارتباط با مردم ، احترام به آنها ، خدمت به مشتریان و کار در یک تیم.” این کار عادی نیست.

تایرون الیور ، کمیسر بخش دادگستری نوجوانان ، در مورد اشتیاق کول به این پروژه صحبت کرد. “او می داند که سیستم انسانی چه کاری می تواند انجام دهد و می خواهد به این زنان و مردان جوان فرصتهایی را بدهد که در غیر اینصورت فرصت نخواهند داشت و آنها شایسته یک فرصت دوم هستند.”

20200710-img-9697-2.jpg
موقعیت Slutty Vegan در جونزبورو ، جورجیا.

وگان سست


کول ، دختر مهاجر جامائیکایی متولد و در بالتیمور بزرگ شده است ، کول گفت که پدرش روزی که به اتهام مواد مخدر به دنیا آمد به 30 سال زندان محکوم شد ، بنابراین مادرش ، رقاص و خواننده یک گروه موسیقی رگی ، کار می کرد در بسیاری از مشاغل برای حمایت از او و خواهر و برادرش. کول در نوجوانی در سازماندهی مهمانی ها و فروش اقلام منوی مک دونالد و آب نبات به همکلاسی ها در راهروهای مدرسه مشارکت داشت.

كول گفت كه عزت نفس و اعتماد به نفس خود را هم از مقاومت پدر و هم از نظر اخلاق كاري مادر به ارث برده است. کول گفت: “هیچ کس هرگز به من نگفت من نمی توانم این کار را انجام دهم.” “من خیلی سخت کار می کنم زیرا هرگز نمی خواهم ببینم مادرم دوباره اینقدر سخت کار می کند و پول مشکل ساز می شود. پدر من هرگز شکست نخورد ؛ حتی در زندان او مرا رئیس نامید. رویاهای موفقیت آنها در من “

به همین دلیل کول مشکلی ندارد که دستانش را کثیف کند و یا هزینه موفقیت خود را از قبل بپردازد: او در کوره کار می کند و از ثبت نام به مشتریان خوش آمد می گوید.

کریستین وایت ، جوان 17 ساله ای که در ابتکار عمل نوجوانان استخدام شده و کول او را “برادر کوچک” می نامد ، گفت که بد نیست روزی صاحب رستوران خودش شود.

وایت گفت: “من اینجا بیشتر از همه انرژی و روحیه مثبت را دوست دارم.” “او اینجا بالاتر از همه چیز است ، اما احساس می کند مثل یک کارگر معمولی است. بعضی از رئیس ها این موضوع را می دانند ، اما او دائماً با ما ارتباط ندارد. او به سختی ما کار می کند. فروشگاه همیشه سریعتر و نرم تر کار می کند اینجاست. “

وگان سست
کریستین وایت ، 17 ساله ، از طریق ابتکار عمل عدالت نوجوانان استخدام شد و در شیفت کاری در Slutty Vegan کار می کرد.

وگان سست


سال گذشته ، کول و استیسی لی ، یکی از بنیانگذاران آبجو کاردستی محلی ، هارلم هاپس ، 30 دانشجو را در مادربزرگ خود ، دانشگاه کلارک آتلانتا ، با پرداخت هزینه پس مانده های خود غافلگیر کردند. یکی از ذینفعان ، کورین کلمن ، هم اکنون در دانشگاه جورجیا در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در تلویزیون است.

کلمن ، متولد اوکلند ، کار کرد و دختر پیش دبستانی خود را بزرگ کرد ، همه اینها با یک دوره کامل تحصیل. کلمن گفت: “دریافت این هدیه از بسیاری جهات یک نعمت بزرگ بود.” “ما هنوز نمی دانیم که چرا ما انتخاب شده ایم. او چنان ستونی در جامعه است ، من فقط می دانستم که اتفاقی افتاده است زیرا او فقط برای هر کاری حاضر نشده است.”

کول همچنین با بنیانگذار Cheesesteaks ، بیگ دیو هیز ، همکاری کرد تا به خانواده ریچارد بروکس ، که در ماه ژوئن توسط یک افسر پلیس آتلانتا کشته شد ، وسیله نقلیه ، بیمه زندگی و بورس تحصیلی کامل برای فرزندانش برای حضور در کلارک آتلانتا فراهم کند.

کول پس از تخریب رستوران در مرکز شهر آتلانتا در زمان جورج فلوید با هیز تماس گرفت اعتراض. از آن زمان ، این دو با شرکت بیمه عمر آتلانتا همکاری کردند تا 25000 دلار بیمه نامه بیمه عمر برای سیاه پوستان در آتلانتا فراهم کنند که کمتر از 30000 دلار درآمد دارند. موسسه خیریه توانمند سازی اقتصادی کول ، بنیاد پینکی کول ، قصد دارد سواد مالی را در سطح جامعه سیاهپوستان درجه دوم قرار دهد.

هیز گفت: “ما می خواهیم سیاهپوشان را قادر به درک ثروت نسل ها کنیم و در حالی که به آن دسته از خانواده هایی که داغدار هستند کمک کنیم.” “وقتی اتفاقی می افتد ، آنها منابع کافی برای دفن آنها ندارند ، بنابراین ما می خواهیم کمک کنیم. خوب است اگر آنها چیزی را نمی دانند از آنها کمک بگیریم. ما فقط سعی می کنیم به هر طریقی که شده به این برادران جوان کمک کنیم. دور. “

وگان سست
از چپ به راست: اعضای خدمه کریستین وایت و دمارکو آدامز و دبیر ارشد درآمد جیسون کرین.

وگان سست


مکان آینده کول در مرکز شهر آتلانتا ، سومین افتتاحیه وی طی دو سال ، باید در عرض چند هفته افتتاح شود. او همراه با پادکست ، قرارداد کتاب آشپزی و کتاب کودکان را امضا کرد. فروشگاه های او همچنان کالاهای او را تأمین می کنند (مانند تراشه های گیاهی Rap Snacks) و میزبانی دی جی های زنده را هر شنبه آغاز می کنند.

کول علاقه زیادی به ادامه استقرار گیاهخواران آزاد در صحراهای غذایی دارد تا مناطق پرتردد شهری.

پاندمی ویروس کرونا، کول گفت ، او را تشویق کرد که بازاریابی مجازی داخلی خود را برای افزایش ترافیک افزایش دهد. در واقع ، او به سرعت از چت کناره گیری کرد تا یک فیلم سریع در شبکه های اجتماعی از یک زن سیاه پوست از لندن که گفت فقط برای امتحان کردن موارد منوی Slutty Vegan به آتلانتا سفر می کند ، تهیه کرد.

کول گفت: “من در جونزبورو بیشتر از هرجایی درآمد کسب کردم.” “من به واسطه نام و تجارت خود لعن و نفرین را بین نسل ها شکسته ام. مردم گفتند که این ایده خوبی نیست زیرا به نظر می رسد هیچ کس از این طریق بیرون نمی آید ، اما من بسیار خوشحالم که این کار را کردم.”

کول گفت توانایی وی در ایجاد فرصت و بازپرداخت ناشی از تصمیمات غیرمعمول تجاری است ، در حالی که به مأموریت خود برای مقابله با انگ تجارت سیاه و سفید پایبند است.

کول گفت: “یک کارآفرین یا تاجر واقعی می داند که چگونه وفق دهد و بچرخد.” “بسیاری از اوقات ممکن است یک تجارت سقوط کرده باشد زیرا متوجه نمی شد شما باید حرکت کنید و خلاق باشید.”

وی در پایان گفت: “شما فرصت پیشرفت را برای افراد پیرامون خود ایجاد می كنید” ، همان سیستمی كه در آن شما و افراد پیرامون خود درآمدزایی می كنید و می توانید همزمان بلند شوید. من جستجویی را ایجاد می کنم که در آن مردم به من سفر می کنند. شما چیزی را ایجاد می کنید که مردم می خواهند ، به آن نیاز دارند و آرزو می کنند و آنها خواهند آمد. “

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر