Small Business Saturday می تواند فروشگاه های محلی را در ایالات متحده راه اندازی یا خرد کند


مشارکت در این تعطیلات برای مشاغل کوچک بیشتر از هر زمان دیگری است زیرا صاحبان آنها آخرین تلاش را برای جبران خسارات از دست رفته توسط پاندمی ویروس کرونا.

هر روز از سال برای مشاغل کوچک مهم است ، اما Small Business Saturday ، که یک دهه پیش توسط American Express راه اندازی شد ، به ویژه در این فصل تعطیلات بسیار مهم است – و حتی تأثیرگذار است ، و تعداد بی سابقه ای از مشاغل کوچک در این سال همه گیر از نظر اقتصادی رنج می برند. در نظر گرفتن:

  • بیش از 100000 مشاغل کوچک در حال حاضر در طی همه گیری تعطیل شده اند که احتمالاً تعطیلات بیشتری دارند.
  • بر اساس اطلاعات محققان اقتصادی ردیاب Opportunity Insights دانشگاه هاروارد ، کل درآمد مشاغل کوچک ایالات متحده از 16 ژانویه نسبت به سطح ژانویه 32 درصد کاهش یافته است.
  • بر اساس مطالعه ای که توسط فدراسیون ملی تجارت مستقل تجارت انجام شد ، از هر 5 صاحب مشاغل کوچک ، 1 نفر گفت که اگر شرایط اقتصادی ظرف شش ماه بهبود نیابد ، مجبور به تعطیلی خواهند شد.

تجارت کوچک شنبه در راه است جمعه سیاه، امسال در 28 نوامبر سقوط می کند. ممکن است به زودی برای بسیاری از صاحبان مشاغل و کارمندان آنها نباشد.

مایکل کراس ، مالک ماساژ Crow ، یک عمل ماساژ ورزشی در بروکلین ، نیویورک ، گفت: “این مهم است زیرا اگر مردم شروع به حمایت از ما نکنند ، مشاغل کوچک مانند من نمی توانند باز بمانند.”

کارشناسان امیدوارند تعطیلات خرید باعث افزایش فروش شود. به گفته Adobe Analytics ، 51 درصد از مصرف کنندگان گفتند که قصد دارند از خرده فروشان کوچک و محلی در مشاغل کوچک حمایت کنند. 38٪ می گویند که در طول فصل قصد دارند از خرده فروشان کوچکتر خرید کنند.

برای کروس ، با توجه به اینکه از مارس تا ژوئیه نمی توانست ادامه یابد ، رونق خیلی زود اتفاق نمی افتد ، در حالی که پاییز ، که معمولاً فصل شلوغ آن است ، امسال به طور غیرمعمولی خالی بود.

کراس گفت: “من معمولاً بیشتر درآمدم را بدست می آورم زیرا در فصل ماراتن با دونده ها کار می کنم. اما بدون هیچ مسابقه ای ، درآمدم احتمالاً دو سوم کاهش یافته است.”

مایکل کراس ، درمانگر ماساژ در بروکلین ، نیویورک ، مشاهده کرده است که تعداد بیمارانی که او معمولاً در این زمان از سال تحت درمان قرار می دهد ، تقریباً دو سوم کاهش می یابد.

گراهام مک ایندو


کروز برای برنامه محافظت از حقوق وام تأمین کرد که به او کمک کرد تا از آن خارج شود ، اما مدتها بود که پولش تمام نشده بود.

وی گفت: “این خسارت برای ماههایی که من کار نمی کنم را پوشش می دهد ، اما این واقعیت را که ماراتن وجود ندارد را پوشش نمی دهد.”

وی در این زمان از سال معمولاً هر هفته 25 تا 30 نفر را می بیند. او اکنون فقط 10 مورد را می بیند و گفت که کاملاً به مشتریانی بستگی دارد که ایده “اجتماع” را برای باز ماندن ارزش دارند.

“من فکر می کنم اگر مردم بخواهند به داشتن جوامع و مشاغل کوچک ادامه دهند و احساس کنند که افرادی را که صاحب این مشاغل هستند می شناسند ، باید بیرون بروند و از آنها حمایت کنند. در غیر این صورت ، آنها دیگر در اطراف نخواهند بود زیرا مردم قادر نخواهند بود کراس گفت: ”

“اینگونه می خوریم”

تعطیلات بازاریابی ، با همکاری مشترک اداره تجارت کوچک ایالات متحده ، به منظور بالا بردن سطح آگاهی مصرف کنندگان در مورد مشاغل کمتر دیده شده که با کسب و کارهای بزرگتر و شناخته شده رقابت می کنند ، است.

اشلی راوس ، بنیانگذار و مدیرعامل Trade Street Jam ، گفت: “ما هر سال شرکت می کنیم. ما در این باره منتشر می کنیم و مردم را ترغیب می کنیم که به این فکر کنند که کجا بخرند ، زیرا جمعه سیاه یک معامله بزرگ است ، اما مردم به طور طبیعی به خرده فروشی فکر نمی کنند.” یک شرکت تولید شیرینی های گیاهی از زنی با ریشه در کارولینای شمالی.

وی افزود: “همان بشقاب ها و قابلمه هایی که می توانید از CB2 تهیه کنید می تواند یک فروشگاه محلی داشته باشد که کارهای بسیار خوبی را برای مصرف کنندگان انجام می دهد که می توانید تهیه کنید.”

copy-of-tradestjam-8862.jpg
اشلی راس ، مدیرعامل Trade Street Jam ، مستقر در کارولینای شمالی ، امیدوار است که این فروش آخر هفته رونق یابد.

الکس یواخیم


روس امسال 360 هزار دلار فروخته است و امیدوار است حداقل 100 هزار دلار دیگر نیز بتواند قبل از پایان سال درآمد کسب کند. “اگر 100000 دلار دیگر درآمد کسب کنیم ، برای ما بعنوان یک تجارت کوچک کاملاً شگفت آور خواهد بود.”

وی همچنین از این مناسبت برای جلب توجه به سایر مشاغل مستقل استفاده می کند. وی گفت: “تجارت شنبه كوچك و خرید كوچك به معنای واقعی كلمه همه چیز است. این نان و كره کره ما است. این شیوه غذایی ماست.”

“ما باید برگردیم”

دنیس وودارد ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Partake Foods ، که میان وعده های گیاهی و بدون گلوتن تولید می کند ، همچنین در مورد پتانسیل تعطیلات برای افزایش فروش جاه طلب است.

screen-shot-2020-11-26-at-12-21-35-am.png
دنیس وودارد ، بنیانگذار Partake Foods ، شنبه دیگر از سایر مشاغل محلی در جرسی سیتی ، نیوجرسی پشتیبانی خواهد کرد.

با احترام از دنیس اودارد


اودارد برند خود را از طریق تظاهرات و رویدادها در فروشگاه ها فروخت. COVID-19 آن را خرد می کند. وب سایت آن اکنون یک سرویس اشتراک و برنامه پاداش ارائه می دهد که به موقع برای مشاغل کوچک در روز شنبه معرفی شده است.

وی گفت: “اکنون ما باید بر روی یک استراتژی کاملاً دیجیتالی تمرکز کنیم.” “ما قطعا در وب سایت تمرکز خود را دو برابر می کنیم.”

وودارد همچنین بر حمایت از مشاغل محلی در جرسی سیتی ، نیوجرسی ، محل زندگی خود متمرکز شده است.

وی گفت: “تجارت ما قوی است ، بنابراین امسال ما متمرکز بر بازگشت و حمایت از دیگران هستیم.”

از آنجا که خریداران بیشتری به صورت آنلاین خرید می کنند ، به احتمال زیاد روی وب سایت شرکت های بزرگتر روی “خرید” کلیک می کنند. Adobe Analytics انتظار دارد فروش آنلاین خرده فروشان بزرگ 55 درصد در مقایسه با یک سال قبل در مقایسه با خرده فروشی های کوچک 8 درصد افزایش یابد.

قرار گرفتن در معرض “حیاتی”

مایا گورگونی ، بنیانگذار لباس و تزئینات منزل رویال جلی هارلم با الهام از آفریقا ، هنگامی که مگان مارکل ، دوشس ساسکس ، در تابستان امسال با یکی از ماسک های خود با ژله رویال هارلم ظاهر شد ، شاهد افزایش فروش یک بار در زندگی بود.

اما هنوز باید سخت کار کند تا علاقه مندان به این برند وفادار بمانند. گورگونی گفت: “بسیار حیاتی است که ما در معرض دید باشیم و به افراد جدید ادامه دهیم.”

او به لطف مشتری های خود ، از ضایعات لباس ها ، شلوارها و بلوزها استفاده می کند تا ماسک هایی متناسب با لباسی که می فروشد داشته باشد. “من مثل هستم ، بیایید ماسک را مطابقت دهیم و همچنان این وضعیت ناگوار را به چیزی مدرن تبدیل کنیم و فقط با آن کنار بیاییم.”

“همه کمکی که می توانیم بکنیم”

حتی آن دسته از خرده فروشانی که معمولاً روز شنبه مشاغل کوچک را تبلیغ نمی کنند ، امسال فروش خود را افزایش می دهند.

برایان دیویس ، بنیانگذار تدی استراتفورد ، که پیراهن های زیپ دار مردانه می فروشد ، گفت که از نظر تاریخی شرکت او به رونق روز شنبه در مشاغل کوچک اعتماد نکرده است. امسال متفاوت است.

img-4592.jpg
برایان دیویس ، بنیانگذار شرکت پیراهن مردانه تدی استراتفورد ، برای حمایت از او در روز شنبه امیدوار است که مشتریان پشتیبانی کنند.

با مجوز از برایان دیویس


دیویس گفت: “این واقعاً چیزی برای ما نیست. ما هرگز از این طریق ایمیل ارسال نكرده ایم. اما امسال این كار را خواهیم كرد.” “ما می توانیم از همه کمکی که می توانیم بکنیم استفاده کنیم.”


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*