[ad_1]

Target بیش از 122000 چکمه را برای کودکان خردسال پس از دریافت دوازده پیام مبنی بر شکستن اتصالات پلاستیکی و سوئیچ های محصولات ، یادآوری می کند و خطر خفگی را برای کودکان ایجاد می کند.

بر اساس بیانیه ای که ارسال شده است ، چکمه های کوچک Cat & Jack “هیمانی” و “Haren” در فروشگاه های Target در سراسر کشور و آنلاین در Target.com و Google Express از سپتامبر 2019 تا فوریه 2020 با قیمت حدود 30 دلار فروخته می شوند. کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده.

خرده فروش مینیاپولیس ، که 1898 فروشگاه در سراسر کشور را اداره می کند ، گفت که پنج گزارش از شکستگی الاستیک و یک گزارش از شکستگی الاستیک و سوئیچ دریافت کرده است. هیچ گونه زخمی گزارش نشده است.

4-125135pm.png
چکمه های کودکان با بند و قلاب ، که Target یادآوری می کند.

کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده


از مصرف کنندگان خواسته شد تا چکمه های بچه های برداشت شده را برداشته و برای بازپرداخت به هر فروشگاه Target برگردانند. کسانی که چکمه ها را بصورت آنلاین خریداری کرده اند می توانند برای دریافت برچسب برگشت پیش پرداخت برای ارسال مجدد محصول به صورت رایگان با Target تماس بگیرند.

این چکمه ها ساخت کشور چین بوده و در سایزهای 5 تا 12 به فروش می رسند ، دارای یک توری الاستیک با یک سوئیچ در قسمت بالا است که برای جلوگیری از برف می توان آن را محکم کرد. چکمه های هیمانی در رنگ های تیره و صورتی موجود بود و چکمه های جارن در رنگ های زیتونی ، مشکی با لکه های چند رنگ ، صورتی با لکه های چند رنگ و سرمه ای با رنگین کمان به فروش می رسید. شماره مورد در داخل صندوق عقب چاپ شده است.

لیست کفشهایی را که با شماره و توضیحات محصول فراخوانی شده اند اینجا مشاهده کنید. همچنین کاربران می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با Target از ساعت 7:00 تا 20:00 به وقت مرکزی با شماره 800-440-0680 تماس بگیرند.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر