The Weeknd در نیمه وقت Super Bowl LV به اجرای زنده می پردازد


NFL اعلام کرد که The Weeknd در نیمه وقت Pepsi Super Bowl LV به اجرای برنامه می پردازد. Super Bowl یکشنبه ، 7 فوریه 2021 از شبکه CBS پخش می شود. لیگ ، The Weeknd و Roc Nation روز پنجشنبه اخبار مهم را در توییتر به اشتراک گذاشتند.

“ارائه صحنه نمادین. در تاریخ 02.07.21 می بینیم” ، آخر هفته نوشت هنگام اعلام کنسرت بزرگ

در بیانیه ای که از CBS Sports دریافت شد ، بنیانگذار Roc Nation شان “JAY-Z” کارتر گفت که The Weeknd “صدایی کاملاً خاص خود را ارائه داده است.”

جی ز گفت: “منحصر به فرد معنوی او نسل جدیدی از عظمت را در موسیقی و هنر تعریف کرد.” “این یک لحظه استثنایی در زمان است و نمایش نیمه وقت Pepsi Super Bowl LV با یک مجری فوق العاده یک تجربه استثنایی خواهد بود.”

در سال 2019 ، Jay-Z و Roc Nation ، شرکت تفریحی و ورزشی رپ ، با NFL همکاری کردند برای رویدادها و فعالیت های اجتماعی. به گزارش آسوشیتدپرس ، علاوه بر مشاوره در مورد نیمه وقت نمایش Super Bowl ، Roc Nation با NFL همکاری خواهد کرد تا “جامعه را از طریق موسیقی و ابتکار تغییر در NFL تقویت کند.”

Inspire Change پس از توافق با ائتلافی از بازیکنانی که در جریان سرود ملی علیه بی عدالتی اجتماعی و نژادی در کشور تظاهرات کردند ، توسط لیگ ایجاد شد. این جنبش اعتراضی توسط کالین کوپرنیک ، مدافع سابق 49 مدافع سانفرانسیسکو آغاز شد.

حتما بخوانید:
نام های پسر بچه: در اینجا 50 محبوب ترین اسم پسرانه آورده شده است

به دلیل همه گیری ویروس کرونا ، این فصل NFL با عدم اطمینان روبرو است. اما Super Bowl قصد دارد ادامه دهد – در ورزشگاه ریموند جیمز در تامپا ، فلوریدا. گزارش CBS Sports ، نمایش نیمه وقت با سالهای گذشته متفاوت خواهد بود و دستورالعمل های ایمنی برای کل رویداد معرفی می شوند.

در طول سال ها ، مجریان Super Bowl مهمانان ویژه ای را به نمایش می گذارند. سال گذشته ، جنیفر لوپز و شکیرا ، تیترهای خبری ، J. را در عملکرد خود قرار دادند. بالوین ، اسم حیوان دست اموز بد و دختر لوپز.

در سال 2016 ، عنوان اصلی Coldplay از بیانسه و برونو مارس رونمایی کرد.

مشخص نیست که tThe Weeknd ترفندهایی برای عملکرد خود در آستین دارد. در بیانیه ای که از CBS Sports دریافت شد ، برایان رولاپ ، مدیر ارشد رسانه و NFL ، گفت که این لیگ از پیوستن The Weeknd به نیمه دوم در نیمه اول بسیار هیجان زده است. رولاپ گفت: “اجراها در نمایش نیمه وقت دارای سابقه برتری و خلاقیت هستند و ما مشتاقانه منتظریم ببینیم چه عواملی برای Super Bowl LV به ارمغان می آورد.”
منبع: elitenews.ir