[ad_1]

NFL اعلام کرد که The Weeknd در نیمه وقت Pepsi Super Bowl LV به اجرای برنامه می پردازد. Super Bowl یکشنبه ، 7 فوریه 2021 از شبکه CBS پخش می شود. لیگ ، The Weeknd و Roc Nation روز پنجشنبه اخبار مهم را در توییتر به اشتراک گذاشتند.

“ارائه صحنه نمادین. در تاریخ 02.07.21 می بینیم” ، آخر هفته نوشت هنگام اعلام کنسرت بزرگ

در بیانیه ای که از CBS Sports دریافت شد ، بنیانگذار Roc Nation شان “JAY-Z” کارتر گفت که The Weeknd “صدایی کاملاً خاص خود را ارائه داده است.”

جی ز گفت: “منحصر به فرد معنوی او نسل جدیدی از عظمت را در موسیقی و هنر تعریف کرد.” “این یک لحظه استثنایی در زمان است و نمایش نیمه وقت Pepsi Super Bowl LV با یک مجری فوق العاده یک تجربه استثنایی خواهد بود.”

در سال 2019 ، Jay-Z و Roc Nation ، شرکت تفریحی و ورزشی رپ ، با NFL همکاری کردند برای رویدادها و فعالیت های اجتماعی. به گزارش آسوشیتدپرس ، علاوه بر مشاوره در مورد نیمه وقت نمایش Super Bowl ، Roc Nation با NFL همکاری خواهد کرد تا “جامعه را از طریق موسیقی و ابتکار تغییر در NFL تقویت کند.”

Inspire Change پس از توافق با ائتلافی از بازیکنانی که در جریان سرود ملی علیه بی عدالتی اجتماعی و نژادی در کشور تظاهرات کردند ، توسط لیگ ایجاد شد. این جنبش اعتراضی توسط کالین کوپرنیک ، مدافع سابق 49 مدافع سانفرانسیسکو آغاز شد.

به دلیل همه گیری ویروس کرونا ، این فصل NFL با عدم اطمینان روبرو است. اما Super Bowl قصد دارد ادامه دهد – در ورزشگاه ریموند جیمز در تامپا ، فلوریدا. گزارش CBS Sports ، نمایش نیمه وقت با سالهای گذشته متفاوت خواهد بود و دستورالعمل های ایمنی برای کل رویداد معرفی می شوند.

در طول سال ها ، مجریان Super Bowl مهمانان ویژه ای را به نمایش می گذارند. سال گذشته ، جنیفر لوپز و شکیرا ، تیترهای خبری ، J. را در عملکرد خود قرار دادند. بالوین ، اسم حیوان دست اموز بد و دختر لوپز.

در سال 2016 ، عنوان اصلی Coldplay از بیانسه و برونو مارس رونمایی کرد.

مشخص نیست که tThe Weeknd ترفندهایی برای عملکرد خود در آستین دارد. در بیانیه ای که از CBS Sports دریافت شد ، برایان رولاپ ، مدیر ارشد رسانه و NFL ، گفت که این لیگ از پیوستن The Weeknd به نیمه دوم در نیمه اول بسیار هیجان زده است. رولاپ گفت: “اجراها در نمایش نیمه وقت دارای سابقه برتری و خلاقیت هستند و ما مشتاقانه منتظریم ببینیم چه عواملی برای Super Bowl LV به ارمغان می آورد.”[ad_2]

منبع: elitenews.ir