[ad_1]

والمارت که پیش از این پنجه های خود را روی صنعت پردرآمد حیوانات خانگی گذاشته است ، اکنون با ارائه بیمه حیوانات خانگی به میلیون ها آمریکایی که خانوارهای آنها حیوانات است دامنه خود را گسترش داده است.

بیش از یک سال پس از راه اندازی داروخانه های آنلاین حیوانات خانگی و کلینیک های دامپزشکی در فروشگاه ها، خرده فروشی بیمه حیوانات خانگی را به مخلوط اضافه می کند و خدماتی مانند سگ قدم زدن و نشستن حیوانات خانگی پیشنهادات گسترده در زمانی ارائه می شود که آمریکایی ها به طور فزاینده ای به حیواناتی مانند پاندمی ویروس کرونا مطالعات نشان داده است که مانع تعامل انسان می شود. پناهگاه ها ، سازمان های غیرانتفاعی نجات ، فروشگاه های حیوانات خانگی و پرورش دهندگان خصوصی از افزایش تقاضا خبر می دهند.

ملودی ریچارد ، معاون فروش حیوانات خانگی در Walmart ، در بیانیه ای گفت: “به ویژه هنگامی که میزان فرزندخواندگی به دلیل همه گیر شدن جهش پیدا کرد و افراد بیشتری صاحب حیوانات خانگی شدند ، زمان مناسب برای راه اندازی خدمات پیشرفته بود.”


مرد پشت سگ خلبان من است

04:49

Walmart برای ارائه پوشش صدمات و بیماری های سگ و گربه با بیمه Petplan همکاری کرده است. مطابق نمونه ارائه شده توسط این شرکت ، مشتریان می توانند تا 10٪ در بیمه جامع برای دوستان خزدار خود که تقریباً 20 دلار در ماه کار می کند ، پس انداز کنند. والمارت گفت ، سیاست ها شامل دسترسی به جلسات حیوانات خانگی مجازی 1000 دلاری است.

طبق اعلام انجمن پزشکی دامپزشکی آمریکا ، بیمه حیوانات اهلی خانگی برای همه مناسب نیست ، اما این پوشش می تواند تا حدودی یا بیشتر هزینه های تشخیص ، درمان و مدیریت آسیب یا بیماری حیوان را جبران کند.

AVMA در وب سایت خود گفت: “هیچ فرمول جادویی وجود ندارد که به شما بگوید آیا برای شما و حیوان خانگی شما مناسب است یا خیر.” افرادی که این موضوع را در نظر دارند باید با دامپزشک خود صحبت کنند و سپس گزینه های خود را بررسی کنند.

Walmart همچنین نشسته حیوانات خانگی و سگ گردی راور ، یک وب سایت و برنامه است که صاحبان حیوانات خانگی را با بیش از 300000 ارائه دهنده خدمات در سراسر کشور متصل می کند. Walmart به مشتریان Rover پیشنهاد می کند که 20 دلار کارت هدیه برای اولین ساعت تکمیل شده خود و 20 دلار کارت هدیه دیگر اگر پنجمین سرویس خود را ظرف مدت شش ماه انجام دهند ، رزرو می کنند.

طبق انجمن حیوانات خانگی آمریکایی انتظار می رود آمریکایی ها امسال 99 میلیارد دلار برای حیوانات خود هزینه کنند.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر

کولر گازی اقساطی